fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Pakkan Okulları

Pakkan Okulları ile ilgili ayrıntılı tüm bilgilere hemen göz atın. Pakkan Okulları fiyatlarına, fotoğraflarına ve bursluluk sınav tarihlerine hızlıca ulaşın.

Pakkan Okulları'ndan Eğitime Bakış

Pakkan Okulları, eğitimci Yasemin Pakkan tarafından kurulmuş olan özel bir eğitim kurumudur. 2002 yılında Pakkan Eğitim Kurumları olarak eğitime başlamıştır. Kurum okul öncesi kademeden itibaren ortaokul kademesine kadar eğitim vermektedir. Eğitimde uzun yıllardır sahip olduğu tecrübeyi öğrencilerin sınavlarda gösterdiği yüksek başarı ile kanıtlamış durumdadır. Kurumun akademik kadrosu titizlikle oluşturulmaktadır. Oluşturulan akademik kadro eğitimlerini tamamlamış, uzman ve deneyimli kişilerden seçilerek bir araya getirilmekte ve her geçen dönem kendisini geliştirilmektedir.


Pakkan Okulları öğrencilerini akademik olarak son derece donanımlı biçimde yetiştirilmektedir. Liselere giriş gibi önemli sınavlarda öğrencilerin başarıları kurumun eğitim tarihinde büyük öneme sahiptir. Kurum öğrencilerinin sosyal başarılarını da önemsemektedir. Bu nedenle kurum içerisinde öğrencilerin kullanımına sunulmuş olan spor ve sanat alanları bulunmaktadır.


Pakkan Koleji fiziksel olarak birçok imkana sahiptir. 120 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuş olan kampüste öğrencilere geniş bir yaşam alanı sunulmaktadır. Kampüsün bahçesinde doğal çimler ve oyun ile dinlenme alanları bulunmaktadır. Yatay şekilde konumlanmış olan binaların içerisinde teknolojik imkanlarla donatılmış akıllı tahtalara sahip sınıflar, kapalı spor salonu, müzik salonu ve laboratuvarlar bulunmaktadır.


Pakkan Okulları uluslararası standartları benimsemiş bir kurumdur. Bu standartları yakalamak adına kurumda nitelikli bir dil eğitimi verilmektedir. Kurumun kendi dil eğitim sistemi olan #PakkanEnglishAlive sayesinde öğrencilere interaktif bir dil eğitimi verilmektedir. Bu dil eğitimi günlük etkinlikler ve aktivitelerle öğretilmektedir. Böylelikle öğrenciler sadece akademik bir İngilizce eğitimi değil günlük yaşamda kullanılan dil eğitimini de almaktadır. Kurumda ikinci yabancı dil olarak Almanca dil eğitimi verilmektedir.


Pakkan Okulları eğitimi bir bütün olarak ele almaktadır. Bu nedenle öğrencilerini yaşadığı topluma faydalı, o topluma değer katmaya çalışan nitelikli bireyler olarak yetiştirmek adına çaba göstermektedir. Öğrencilerin öğrenmeye karşı pozitif bir tutum sergilemesi adına klasik ezberci ve sayılara bağlı bir eğitim yerine öğrencilerin eğitim sürecinde aktif olarak yer aldığı ve eğlenerek öğrendiği bir sistemle eğitim verilmektedir.


Pakkan Okulları öğrencilerine liselere giriş sınavında büyük destek sağlamaktadır. Bu destek doğrultusunda öğrencilerine müfredat dahilindeki eğitimi oldukça yoğun bir biçimde vermektedir. Müfredat derslerinin yanında hafta içi akşam etütleri ve hafta sonu etütleri ile öğrencilerin eksiklerinin üzerine gidilmekte ve tam yetkinlikle sınava hazırlanmalarına yardımcı olunmaktadır.

Pakkan Okulları Tanıtım Filmi
Pakkan Okulları İndirimleri
Pakkan Okulları Yorumları
Devamını Gör
Pakkan Okulları'ndan Eğitime Bakış
Pakkan Okulları Tanıtım Filmi
Pakkan Okulları Galeriler
Pakkan Okulları Yorumları

Pakkan Okulları Kampüsleri

Pakkan Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Beykoz Pakkan Okulları Kampüsü
İstanbul / Beykoz
comment-icon 6 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Pakkan Okulları 40 yılı aşkın öğretmenlik tecrübesinin üzerine Yasemin Pakkan tarafından kuruldu. Her zaman öğrenciden v...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Pakkan Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum