fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Pelikan Koleji

Pelikan Koleji'nin fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın. Bursluluk ve erken kayıt detaylarını inceleyin!

Pelikan Koleji'nde Eğitim

Pelikan Koleji'nin Eğitime Bakış Açısı

1998 yılında eğitim-öğretim hayatına etüt merkezi olarak başlamış olan Pelikan Eğitim Kurumları, 2009 yılında ilk şubelerini açarak Gebze ve Darıca ilçelerinde fark yaratmayı amaçlamış bir kurumdur.


Pelikan Koleji Anaokulu

Pelikan Eğitim Kurumlarında 2015 yılında faaliyet göstermeye başlayan anaokulu kademesinde çocukları küçük yaştan itibaren hayata hazırlamayı amaçlamaktadırlar. Uygulamalı dersleriyle çocukların yaşayarak deneyimlemesine olanak sağlamaktadırlar. Benimsedikleri Montessori eğitim anlayışları da çocukların deneyimleyerek öğrenme becerilerini desteklemektedir. Bu sayede özgüvenli ve ne istediklerini bilen yetişkinler olma yolculuğunda temel atmış olmaktadırlar. Çocukların düzgün bir Türkçe konuşabilmelerine ve kendilerini doğru bir şekilde ifade edebilmelerine önem veren kurum İngilizce eğitim vererek de ikinci bir dil becerisi kazanmalarına olanak sağlamaktadır.

Pelikan Anaokulu, eğlence dolu birçok etkinlik ve dersleriyle çocukların sıkılmadan öğrendikleri, büyüdükleri, geliştikleri bir yuva olmuştur.


Pelikan Koleji İlkokulu

2018 yılında eğitim vermeye başlayan Pelikan Koleji ilkokul kademesi, çocukların adaptasyon sürecini kolaylaştırmak adına yoğun bir eğitim müfredatını tercih etmektense anaokulunda gördükleri derslere ek olarak birkaç dersle birlikte hem çocukların dikkatini çekmeyi hem de öğrenme süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Dil becerilerini geliştirmenin temelini anaokulunda atan çocuklar Almanca dersi de alarak ilerleme ve gelişim kaydetmeye devam etmektedir. Çeşitli kulüp çalışmalarıyla derslerinin yanı sıra çocuklar eğlenceli vakitte geçirmektedir.


Pelikan Koleji Ortaokulu

Pelikan Eğitim Kurumları eğitim hayatına 2015 yılında ilk olarak ortaokul kademesiyle başlamıştır. Eğitim hayatına başladığı ilk yılda ve ikinci yılda TEOG'da Gebze birincisi olmuştur. Bu üstün başarılarıyla Gebzedeki diğer okullardan farklarını ortaya koymuşlardır.

Öğrencilerin büyük bir çoğunluğunun en büyük korkuları olan Matematik için dünyada ilk defa ritmik sayma kitabı ve abaküs sayma kitabı çıkarmışlardır. Böylelikle çocukların matematik korkularının üstüne giderek eğlenerek öğrenmelerini amaçlamış ve amaçlarına da ulaşmışlardır. Matematikten keyif alan ve başarılı olan çocuklar başarılarını müzik alanında da göstermişlerdir. Mental aritmetik dersini anaokulundan liseye kadar bütün kademelerinde kullanmaktadırlar.


Pelikan Koleji Anadolu ve Fen Lisesi

Öğrencilerin kariyer basamaklarının temelini atacakları lise döneminde Pelikan Koleji 9. sınıftan itibaren düzenli deneme yaparak öğrencilerin başarılı birey olma yolundaki yolculuklarını kolaylaştırmaktadır. Türkiye'nin önde gelen üniversitelerine öğrenci yerleştiren kurum bu yönüyle bölgedeki diğer okullardan ayrılmaktadır.

Pelikan Koleji Tanıtım Filmi
Pelikan Koleji İndirimleri
Pelikan Koleji Yorumları
Devamını Gör
Pelikan Koleji'nde Eğitim
Pelikan Koleji Tanıtım Filmi
Pelikan Koleji Galeriler

Pelikan Koleji Kampüsleri

Pelikan Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Gebze Pelikan Koleji Kampüsü
Kocaeli / Gebze
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Pelikan Koleji İlkokulu; öğrencilerini sevgi, saygı, umut, disiplin ve fedakarlıkla yoğurarak hayata hazırlamaktadı...
Gebze Pelikan Koleji Lise Kampüsü
Kocaeli / Gebze
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Pelikan Koleji Anadolu Lisesi, öğrencilerine sunduğu aktivitelerin çeşitliliğiyle bölgede ön plana çıkmaktadır. Kur...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Pelikan Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum