fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Perma Koleji

Perma Koleji'nin ayrıntılı bilgilerini görüntüleyin! Kampüs yaşamı, fiyat bilgisi, eğitim yaklaşımları ve daha fazlasını inceleyin!

Perma Koleji'nden Eğitime Bakış

Perma Koleji, Ankara ilinin Çankaya ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum, eğitim çalışmalarını ortaokul kademesi ve lise kademelerinde sürdürmektedir. Lise kademesinin anadolu lisesi türünde eğitim veren kurum, eğitim çalışmalarında öğrencilerine çok yönlü bir eğitim süreci sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurum sahip olduğu eğitim ve yayıncılık geçmişinden faydalanmaktadır.


Perma Okulları alanında uzman bir eğitim kadrosuyla eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Öğrencilerinin liseye giriş ve üniversiteye giriş sınavlarında tam başarı sağlamaları için kurumun tüm akademik kadrosu titiz bir çalışma yürütmektedir. Akademik kadroyu oluşturan öğretmenlerin alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, deneyimli ve nitelikli; öğrencilerle sağlıklı iletişim kurabilen kişiler olmasına önem verilmektedir.


Perma Koleji, Perma Eğitim Modeli ismini verdiği bir eğitim modelini kullanmaktadır. Bu model doğrultusunda öğrencilerin güçlü yönlerini ortaya çıkarmak ve daha da ileriye taşımak amaçlanmaktadır. Müfredat dahilinde öğrencilere sunulan derslerin yanında öğrencilerin öğrendiklerini pekiştirmeleri adına derse dair uygulamalar, soru çözümleri, ödevlerin gerçekleştirildiği dersler ve tekrar dersleri düzenlenmektedir. Böylelikle öğrencilerin öğrendikleri dersleri benimsemesi ve sindirmesi amaçlanmaktadır.


Perma Koleji öğrencilerine akademik kazanımın yanında çeşitli sosyal kazanımlar sağlamayı da amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda öğrencilerine günümüzün önemli becerilerinden olan dijital okuryazarlık, yaratıcı yazarlık, yapay zeka gibi alanlarda eğitimler verilmektedir. Bunun yanında kurum içerisinde ve kurum dışında çeşitli geziler, etkinlikler, alanında uzman kişilerle buluşmalar, proje bazlı çalışmalar gerçekleştirilerek öğrencilerin kültürel ve sanatsal gelişimleri de desteklenmektedir.


Perma Eğitim Kurumları, kurum bünyesinde aktif olarak eğitime dahil olan bir rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulundurmaktadır. Bu servis sayesinde öğrencilerin gelişim süreçlerinde kendileriyle, akranlarıyla ya da aileleriyle yaşayabilecekleri problemlerde öğrencilere destek sağlamaktadır. Bunun dışında belirli bir sayıda öğrenci grubu oluşturularak bu öğrencilere eğitim koçu atanmaktadır. Bu eğitim koçu öğrencilere verimli ders öğrenme ve ders çalışma tekniklerini, zaman yönetimini, sınav stratejilerini öğretmenin yanında öğrencilerin bir hedef oluşturmalarına da destek olmaktadır.


Perma Koleji eğitim dili Türkçe olan bir kurum olmasına karşın, yabancı dil eğitimine de büyük önem vermektedir. Bu önem doğrultusunda öğrencilere Almanca ve İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Kurum, bünyesinde çeşitli öğrenci değişim programları gerçekleştirdiği için öğrencilerin nitelikli bir dil eğitimi alması sağlanmaktadır.

Perma Koleji Tanıtım Filmi
Perma Koleji İndirimleri
Perma Koleji Yorumları
Devamını Gör
Perma Koleji'nden Eğitime Bakış
Perma Koleji Tanıtım Filmi
Perma Koleji Galeriler
Perma Koleji Yorumları

Perma Koleji Kampüsleri

Perma Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Perma Koleji Çankaya Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 1 Duyuru
Özel Perma Koleji Anadolu Lisesi, Ankara’nın Çankaya ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir okuldur. Kurum, ileri düzey...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Perma Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum