fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Petek Koleji

Petek Koleji hakkında kampüs fiyat bilgileri, imkanlar, eğitim faaliyetleri ve daha fazlasına hemen ulaşın!

Petek Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Petek Koleji Anaokullar

Petek Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Petek Koleji İlkokullar

Petek Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Petek Koleji Ortaokullar

Petek Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Petek Koleji Liseler

Petek Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Petek Koleji Hakkında

  • Eğitime Bakış
  • Petek Koleji Tanıtım Filmi

PETEK KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Özel Petek Eğitim Kurumları, sunduğu eğitim programını oluştururken, eğitimin her ayrıntısını ince ince düşünerek çok hassas bir biçimde hazırlamaktadır. Öğrenci merkezli yaklaşımlarla eğitim hizmeti sağlamakta olan Petek Koleji'nde önemli olan öğrenmektir. Öğrencilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulan özel yapısında öğrenciler için; öğretici, eğlenceli, yenilikçi ve yaratıcı bir eğitim sistemi sunmaktadır.


Petek Koleji, dünyadaki bütün eğitim sistemleri, yaklaşımları ve yöntemleri inceleyerek, en doğru eğitim profilini öğrenciler için oluşturmaktadır. Petek Koleji'nde öğrencilerin merkezde bulunduğu, çevresine ve kendisine karşı farkındalık seviyesini yükseltecek birçok aktivite ile gelişimlerine destek sağladığı eğitim sistemi esas olarak her öğrencinin eşsiz olduğu gerçeğini beraberinde getirmektedir. Bununla birlikte Petek Koleji'nde öğrencilerin gelişimi ilgi ve yetenekleri doğrultusunda sürdürülmektedir.


Özel Petek Koleji, maksimum 18 kişilik sınıflar hazırlayarak birebir öğrenimin ve öğrenci gelişimini yakından takip etmektedir. Branşında uzman eğitmenler tarafından sağlanan eğitim hizmeti, öğrencilerin çok yönlü ve en doğru biçimde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Petek Koleji'nde bulunan öğrenciler yaşlarına uygun olarak öz bakım becerileri kazanmakta, arkadaşlık ilişkilerinde paylaşımcılık, ahlak yetileri gibi kazanımları alması sağlanmaktadır.


Petek Koleji'nde bulunan rehberlik hizmeti öğrencileri daha iyi tanıyabilmek, yetenek ve ilgili olduğu alanları keşfedebilmek, öğrencilere uygun ilgi alanlarının olduğu bölümlere yönlendirebilmek ve dikkat, psiko-motor, algı, dil gelişimi, el-göz koordinasyonu ve benzeri alanlarda yardımcı olabilmek için bazı çalışmalar sürdürmektedir. Petek Eğitim Kurumları, öğrencilere ve velilere yönelik rehberlik çalışmaları düzenlemektedir. Öğrencilerin sorun ve problemlerini çözmek, sınav ve hayat kaygılarını gidermek amacı ile seminer ve toplantılar düzenlemektedir. Aynı zamanda öğrencilerin gelişimlerini, sorun ve problemlerini yakından takip ederek aileleri ile paylaşmaktadır.


Petek Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Petek Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Petek Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Petek Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum