fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Piri Reis Okulları

Piri Reis Okulları'nın fiyatlarına, bursluluk bilgilerine ve merak ettiğiniz pek çok bilgiye kolaylıkla ulaşın!

Piri Reis Okulları'nda Eğitim

Piri Reis Okulları, İzmir’de eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurumun Güzelbahçe ve Karşıyaka ilçelerinde olmak üzere iki ayrı kampüsü bulunmaktadır. Kurum iki kampüsünde de okul öncesi kademeden ortaokul kademesine kadar eğitim vermektedir. Orion Eğitim Vakfı ile 1998 senesinde kurulan kurum, Saint Joseph Fransız Lisesi başta olmak üzere liselere altyapı kurmak amacıyla oluşturulmuş bir kurumdur.


Piri Reis Eğitim Kurumları öğrencilerine öncelikli olarak çok dilli bir eğitim sistemi oluşturmayı hedeflemektedir. Bu eğitimin yanında öğrencilerin kendilerine yetebilen, hızla değişen dünyadaki yenilikleri takip edebilen ve onlara ayak uydurabilen, ezberden uzaklaşarak öğrenmeyi öğrenmiş bireyler olarak yetişmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Öğrencilerini lise kurumlarına kadar en iyi biçimde yetiştirmek birincil hedeflerindendir.


Piri Reis Okulları yabancı dil eğitimine okul öncesi kademeden itibaren başlamaktadır. Okul öncesi kademede yoğun bir şekilde Fransızca eğitimi başlamaktadır. Fransızca eğitiminin yanında ikinci yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Ortaokul kademesine kadar iki yabancı dil öğrenen öğrenciler, ortaokul kademesine başlamalarıyla beraber üçüncü yabancı dil olarak İtalyanca dil eğitimi almaktadır. Böylelikle öğrenciler henüz liseye başlamadan uluslararası standartlara sahip ve evrensel kültürleri benimsemiş bireyler olarak yetişmektedir.


Piri Reis Koleji geniş iki kampüse sahiptir. Güzelbahçe kampüsünde de Karşıyaka kampüsünde de öğrencilerin gelişimlerini destekleyecek her türlü imkan kampüs içerisinde öğrencilere sunulmaktadır. Her iki kampüsün de açık spor ve oyun alanları bulunmaktadır. Bu alanlarda öğrencilerin sportif faaliyetlerini destekleyebilecekleri alanlar bulunmaktadır. Okulların iç cephelerinde de öğrencileri çeşitli alanlarda destekleyen bölümler bulunmaktadır. Fen laboratuvarı, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, kapalı spor salonu, çok amaçlı konferans salonu, müzik odası, sanat atölyesi bu fiziksel imkanlardan bazılarıdır.


Piri Reis Okulları öğrencilerinin sosyal gelişimlerine de özen göstermektedir. Bu özen doğrultusunda öğrencilere çeşitli sosyal fırsatlar sunulmaktadır. Kurumun sahip olduğu imkanlar doğrultusunda sanatsal aktiviteler iki kampüste de yürütülmektedir. Eğitimin bir bütün olduğunun farkında olarak sadece akademik anlamda değil, sosyal anlamda da öğrencileri geliştirecek toplu aktiviteler öğrencilerin yaş gruplarına özel olarak yürütülmektedir.


İzmir Saint Joseph Lisesinde eğitimine devam edip üniversite eğitimine Fransa’da devam etmek isteyen öğrencilere kurum tarafından destek sağlanmaktadır.

Piri Reis Okulları 2024 Fiyatları
Güzelbahçe Piri Reis Okulları 2024 Fiyatları
Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti
Anaokulu 250.000 TL 60.000
İlkokul ve Ortaokul 290.200 TL 60.000 TL
Karşıyaka Piri Reis Okulları 2024 Fiyatları
Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti
Anaokulu 250.000 TL 60.000 TL
İlkokul ve Ortaokul 290.200 TL 60.000 TL
Piri Reis Okulları Tanıtım Filmi
Piri Reis Okulları İndirimleri
Piri Reis Okulları Yorumları
Devamını Gör
Piri Reis Okulları'nda Eğitim
Piri Reis Okulları 2024 Fiyatları
Piri Reis Okulları Tanıtım Filmi
Piri Reis Okulları Galeriler
Piri Reis Okulları Yorumları

Piri Reis Okulları Kampüsleri

Piri Reis Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Piri Reis Okulları Güzelbahçe Kampüsü
İzmir / Güzelbahçe
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları İlkokulu, Saint Joseph Lisesi ile aynı doğrultuda olarak Lasalle eğitim felsefesinin...
Piri Reis Okulları Karşıyaka Kampüsü
İzmir / Karşıyaka
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Piri Reis Okulları İlkokulu, alanında uzman eğitimci kadrosu ile öğrencilerine bilgiyi ezberleme yoluyla öğretmekte...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Piri Reis Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum