fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Renk Eğitim Kurumları

Renk Eğitim Kurumları hakkında tüm detaylara vakit kaybetmeden ulaşın. Fiyat bilgileri ve daha fazlasını görüntüleyin.

Renk Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış

Renk Okulları'nda Eğitim

Renk Eğitim Kurumları Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını ortaokul kademesi ile lise kademesinde sürdürmektedir. Lise kademesinde ise anadolu lisesi ile fen lisesi türünde eğitim vermektedir. Bunun yanında Renk Eğitim Kurumları özel öğretim kursu olarak da hizmet vermektedir. Kurum eğitim sektörünün çeşitli alanlarında sahip olduğu tecrübe ile öğrencilerine nitelikli eğitim imkanları sunmaktadır.


Renk Eğitim Kurumları 2010 yılında eğitim danışmanlığı olmak üzere eğitim vermeye başlamıştır. 2014 yılında ise sınavlara öğrenci hazırlamaya başlayan kurum, 2018-2019 eğitim öğretim yılında Renk Fen ve Anadolu Lisesi, 2019-2020 eğitim öğretim yılında ise Renk Ortaokulu olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmüştür. Bünyesindeki kurumlar ile yılda yaklaşık 1000 öğrenciye nitelikli eğitim hizmeti vermektedir.


Renk Eğitim Koleji eğitimin temellerinde disiplin ve güven kavramlarını ön planda tutmaktadır. Eğitim süreci boyunca da bu temelde oluşturduğu kural ve programlara bağlı hareket etmektedir. Eğitimde kaliteyi temel almaktadır. Bu nedenle kurumun eğitim kadrosu da belirli niteliklere sahip kişilerden seçilerek oluşturulmaktadır. Alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, belirli bir bilgi birikimine sahip ve öğrencilerle kuvvetli iletişim kurabilen kişiler kurumun eğitim kadrosunu oluşturmaktadır.


Antalya Renk Okulları bünyesinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık eğitim sürecinin önemli bir parçasıdır. Öğrencilerin önemli sınavlara hazırlandıkları ortaokul ve lise kademelerinde psikolojik olarak problemler yaşamamaları, motivasyonlarını kaybetmemeleri adına çeşitli rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi kurum içerisinde önemli bir yere sahip olmaktadır. Kişiye özel rehberlik çalışmaları ile öğrencinin eğitim öğretimden aldıkları verim düzenli olarak takip edilmekte, öğrencinin en iyiye ulaşması adına çaba harcanmaktadır.


Renk Eğitim Kurumları eğitimi yaz tatili de dahil olmak üzere bütün bir sürece yaymaktadır. Akademik alanda yoğunlaştırılmış yaz kurslarıyla öğrencilerin yaz tatillerini verimli geçirmeleri amaçlanmaktadır. Programda lise kapsamında geriye dönük ve ileri dönük programlarlar öğrencinin bulunduğu yere ve seviyesine göre şekillendirilmektedir. Böylelikle her bir öğrenci kendi gelişimsel hızı bağlamında kendini geliştirme ve eksiklerini tamamlama imkanı bulmaktadır.


Antalya Renk Koleji öğrencilerin sadece kurum içi akademik başarısına odaklanan bir tutum izlememektedir. Kurum aynı zamanda öğrencilerinin sosyal ve fiziksel olarak da yetkin bireyler olarak yetişmesini amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda da öğrencilerinin çeşitli sosyal, fiziksel ve kültürel faaliyetlere de yönlendirerek her bakımdan mutlu olmalarına odaklanmaktadır. Renk Eğitim Kurumları, geleceğin gayretli, özgüvenli, başarılı, geleceği için çalışan ve her anlamda yetkin olan bireylerini yetiştirmek gayesindedir.

Renk Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Renk Eğitim Kurumları İndirimleri
Renk Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Renk Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış
Renk Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Renk Eğitim Kurumları Galeriler
Renk Eğitim Kurumları Yorumları

Renk Eğitim Kurumları Kampüsleri

Renk Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Muratpaşa Renk Okulları Kampüsü
Antalya / Muratpaşa
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Renk Okulları Anadolu Lisesi, kapsamlı eğitim modelleri oluşturarak öğrencilerinin gelişimlerini her açıdan destekl...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Renk Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum