fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Safa Okulları

Safa Okulları hakkında tüm bilgilere anında ulaşın. Fiyatlarını, veli yorumlarını, fiziksel imkanlarını ve iletişim bilgilerini hemen inceleyin.

Safa Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

İlkokullar

Safa Okulları İlkokullar

Safa Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Safa Okulları Ortaokullar

Safa Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Safa Okulları Hakkında

  • Safa Okulları'nda Eğitime Bakış

Özel Safa Okulları 1986 yılında Kayseri’de çıktığı bu yola bugün anaokulu, ilkokul olarak 25 şubeyle kendine özgü eğitim modeli ile eğitim hayatına devam etmektedir. Gücünü sahip olduğu enerjiden alan, ahlaki değerleriyle bezenmiş, inançlı, kendisini geliştirmiş, bilime ve bilgiye önem veren, kendisi ve çevresiyle uyumlu, yüksek iletişim becerisine sahip bireyler yetiştirmek hedefiyle çalışmaktadır.


Milli ve manevi değerlerimizi, anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesindeki bireylere aktararak verimli gelecek nesiller yetiştirmeyi görev edinmiştir. Amacını, yeniliğe açık, akademik eğitimin yanı sıra manevi eğitimine de odaklanmış, etkin yabancı dil eğitiminin verildiği, kültürel ve sportif faaliyetlerle zenginleştirilmiş müfredat ve eğitim programlarıyla, ufku geniş dünya insanları bireyler yetiştirmek olarak açıklamıştır. Bu amaç için çalışan Safa Okullarına çocuklar her gün isteyerek ve severek gelerek zevkle görmektedirler.


Okul, akademik çalışmalarla birlikte bir proje okulu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Safa Okulları, öğrencilerine sunduğu akademik eğitimin temelinde birey yer almaktadır. Tam öğrenme modeline dayalı olarak interaktif bir eğitim sunmaktadır. Sunduğu eğitimin yeterli nitelikte olup olmadığını anlamak için deneme sınavları uygulamaktadır. Uygulanan sınav puanlarına göre öğrencilerin eksikleri belirlenmekte ve bu eksiklerin karşılanmasına yönelik çalışmalar devam ettirilmektedir. Özel Safa Okulları Ortaokulu'nda her öğrenci sanatsal, sportif ve sosyal alanlardaki potansiyellerini keşfederek, yetenekleri doğrultusunda bu alanlarda gelişim göstermektedir. Özel okulda, bir spor dalı ile uğraşan, sanatın herhangi bir alanına ilgi duyan, özgüvenli, akademik anlamda da kendi potansiyelinin en üst performansına erişebilen nitelikli bireyler yetiştirmek esas amaçtır.

Safa Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Safa Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum