fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Safir International School

Safir International School eğitim bilgilerine, bursluluk sınavlarına ve erken kayıt dönemlerine hemen göz at. Safir International School hakkında merak ettiğin tüm bilgileri görüntüle.

Safir International School'da eğitim

Safir International School, geleceğin liderlerini yetiştirmeye hedefleyen tecrübeli, profesyonel eğiticilerden oluşan seçkin bir eğitim kurumudur. 2015’te kurulan Safir International School, her öğrencinin güvenli ve akademik olarak zorlayıcı bir ortamda sevgi dolu öğretmenler tarafından sağlanan kaliteli eğitimden yararlanması gerektiğini düşünmektedir. Safir International School, yüksek kalite, uluslararası standartlara uygun eğitimi kültürel çeşitlilik gösteren bir öğrenci kitlesine sağlayarak her birinin tam potansiyeline ulaşmasını hedeflemektedir. Bilgi, bağımsızlık, özgüven, iman ve etik değerlere sahip bireyler yetiştirme felsefesi ile Safir International School, 21. yüzyılının gelecek liderlerini yetiştirme misyonuna devam etmektedir.


Safir International School Anaokulu

Safir International School Anaokulu, öğrencilere etraflarındaki dünyayı gözlemleme ve anlama fırsatı tanımayı amaçlayarak dikkatlice hazırlanmış bir müfredat sunmaktadır. Her öğrenci, birçok kültürün bir araya geldiği bu okulda İngilizce, Arapça ve Türkçe dilleri ile tamamen haşır neşir olmaktadır. Üç dilli eğitim onların zihinlerini geliştirmekte ve onlara geleceklerinde çok yararlı olacak dil yetenekleri kazandırmaktadır. Safir International School anaokulu oyun, kuklacılık, hikaye anlatımı ve başa birçok sanatsal yöntemle öğrencilere yenilikçi bir eğitim sunmaktadır. Nitelikli ve sevgi dolu eğitim kadrosu, öğrencilere fiziksel, duygusal ve sosyal taraflarının gelişeceği, güvenli bir ortam sunmak için çalışmaktadır.


Safir International School İlkokulu

Safir International School İlkokulu öğrencilere çalışkanlığı ve dürüstlüğü aşılamayı hedefleyen değerli bir eğitim kurumudur. İngilizce dilinde sunulan uluslararası müfredat, öğrencilere 5 özel ilkeyi benimsetmeyi hedeflemektedir. İletişim, yaratıcılık, işbirliği, eleştirel düşünce ve özgüven her Safir International School İlkokulu öğrencisine kazandırılan özel değerlerdir. Bu okulda öğrencilere hayatları boyunca kullanacakları becerileri ve bilgileri aktarmak için okuma, yazma, matematik, fen, ve dil dersleri sunulmaktadır. Safir International School bu yenilikçi müfredatı sayesinde geleceğin bilgin, bağımsız ve özgüvenli liderlerini yetiştirmeye devam etmektedir.


Safir International School Ortaokulu

Safir International School Ortaokulu, öğrencilerin sosyal ve duygusal gelişimini, fiziksel sağlıklarını, yaratıcılıklarını ve kendi ilgi ve isteklerini destekleyen bir eğitim programı sunmaktadır. Öğrencilere İngilizce dil sanatları, matematik, fen ve sosyal bilimler gibi temel derslerin yanı sıra yabancı dil, İslam tarihi, SEL (sosyal duygusal öğrenim), bilişim, STEM (Fen, teknoloji, mühendislik, matematik) ve robotik alanlarında da eğitim sunulmaktadır. Bu geniş kapsamlı müfredat sayesinde, her öğrenci kendi ilgi alanında özelleşme ve uzmanlaşma fırsatına erişebilmektedir. Bu kademede, öğrenciler daha spesifik bilimsel alanlarda ders alma, ileri düzey matematik eğitimi görmeye ve lise hayatlarına hazırlanma fırsatına sahip olmaktadır.


Safir International School Lisesi

Safir International School Lisesi, öğrencilere uluslararası düzeyde bir eğitim sağlayarak onları yetişkin hayatlarına hazırlamaktadır. Öğrenciler birçok uluslararası düzeyde geçerli olan diploma ve sertifikaları almak için gerekli olan derslere ve sınavlara erişim sağlayabilmektedir. Her öğrenciye sağlanan üniversite rehberliği sayesinde, öğrenciler gelecekleri için bilinçli kararlar verebilmektedir. Ayrıca, Safir International School burs başvuruları ve üniversite indirimleri konusunda yardımcı olabilmektedir. Öğrenciler AP (İleri Yerleşme) dersleri alarak uluslararası düzeyde geçerli üniversite kredileri elde edebilmektedir. Böylece her biri üniversiteye büyük bir avantajla başlayabilmektedir. Safir International School Lisesi’nin kapsayıcı müfredatı sayesinde öğrenciler; AP, SAT, ve ACT sınavlarına hazırlanıp dünyanın en iyi üniversitelerine yerleşme şansı elde edebilmektedir. Bu okulda sunulan müfredata cebir, kalkülüs, fizik, kimya, biyoloji, psikoloji ve işletme gibi birçok ileri düzey dersler dahildir. Ayrıca yabancı dil, bilişim, STEM ve robotik dersleri de sunulmaktadır. Safir International School Lisesi öğrencilere uluslararası düzeyde geçerli bir eğitim ve sertifikalar sağlayarak dünyanın liderlerini yetiştirmektedir.

Safir International School İndirimleri
Safir International School Yorumları
Devamını Gör
Safir International School'da eğitim
Safir International School Galeriler

Safir International School Kampüsleri

Safir International School kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Safir International School Bağcılar Kampüsü
İstanbul / Bağcılar
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Safir International School için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum