fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Safir Koleji

Safir Koleji; fiyatlarını, veli yorumlarını, bursluluk sınavlarını, adreslerini, iletişim bilgilerini ve erken kayıt dönemlerini vakit kaybetmeden inceleyin.

Safir Koleji'nden Eğitime Bakış

SAFİR KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Safir Koleji Anaokulları, öğrencilerin zihinsel, fiziksel ve ahlaki gelişimlerini sağlamak amacıyla eğitim hizmeti sağlamaktadır. Özel okul, öğrencilerinin öz güvenli, bilinçli, insanlığa ve çevreye duyarlı, milli ve manevi değerlerini benimsemiş, başarılı ve ülke geleceğine katkıda bulunabilecek bireyleri yetiştirmek amacıyla okul öncesi dönemde ilk temellerini atmaktadır.


Safir Koleji, öğrencilerin ahlaki ve manevi duyularını geliştirerek; kendi benliğinin farkında, dini ve kültürleri ile özdeşleşmiş bireyleri yetiştirmek amacıyla alanında profesyonel eğitmenlerle eğitim hizmeti sağlamaktadır. Ulusal değerleri öğrencilere kazandırmayı hedeflemekte olan kurum, insani ve etik değerleri, bireysel ve toplumsal değerleri, ahlaki değerleri öğrencilere aktarmaktadır.


Safir Koleji bilişsel, duygusal ve sosyal zeka gelişimlerini desteklemek amacıyla çeşitlendirdiği eğitim programını öğrencilerin hizmetine sunmaktadır. Kurumda öğrenciler, hem akademik olarak hemde dini ve ahlaki yönden dersler almaktadır. Safir Koleji'nin eğitimdeki amacı; karakteri güçlü, başarılı, bilinçli ve ahlaki değerleri yüksek bireyleri hayata hazırlamaktır. Okul öncesi dönemde öğrencilere; Fiziksel oyunlar, İngilizce dil eğitimi, görsel sanatlar, müzik dersleri ve çok yönlü çalışmalarla zenginleştirilmiş zeka ve maneviyat eğitimi sunmaktadır.


Safir Okulları'nda verilen eğitimler alanında uzman öğretmenler rehberliğinde sürdürülmektedir. Öğrencilerin okula alışma sürecini eğlenceli hale getirerek onlara çalışma alışkanlığı, bedensel ve bilişsel zekasını kullanabilmeyi ve ahlaki gelişimlerini bir beceri haline getirecekleri eğitim programları sunmaktadır. Öğrenciler Safir Koleji'nde; kendisine, ailesine, toplumuna ve ülkesine fayda gösterebilecek bireyler olarak yetiştirilmektedir. İlkokul birinci sınıftan itibaren okumayı, araştırmayı ve öğrenmeyi seven öğrenciler yetiştirmektedir.


Sunduğu akademik derslerde Safir Koleji, öğrencilerine etkili bir eğitim hizmeti sunarak, dilini en iyi şekilde kullanmasına olanak vermektedir. Öğrencilerin yazım kuralları ve dil bilgisine yetkin bir biçimde kullanabilmesi, okuma-düşünerek yazma becerilerinin gelişmesini, kendisini rahatlıkla anlatabilmesini ve problem çözme becerisi kazanmasını verdiği eğitimle sağlamaktadır. Safir Koleji İlkokulları, öğrencilerinin okula adaptasyon süreci içerisinde onların okula bağlığını artırarak öğrenci merkezli hizmet vermektedir.


Safir Koleji ortaokul dönemindeki öğrencilerini sosyal ve akademik faaliyetleri bir arada yürüterek onların bireysel gelişimlerini desteklerken Temel Eğitimden Orta öğretime Geçiş Sistemi'ne hazırlanmalarını sağlamaktadır. Ortaokul 5. sınıftan 8. sınıfa kadar öğrencilerin planlı ve düzeyli bir şekilde TEOG sınavlarına hazırlamakta olan Safir Kolejleri, öğrencilerinden yüksek başarı beklemektedir. Yoğun bir biçimde sürdürülen hazırlıkta haftada 46 saat öğrencileri eksiksiz bir eğitim hizmeti sunulmaktadır.


Safir Koleji'nde birebir dersler sürdürülerek öğrencilerin bireysel ya da küçük gruplar halinde sınavlara hazırlanmaları sağlanmaktadır. Öğrencilerle daha yakından ilgilenmeyi mümkün kılan bu ders sistemleri onların sorularını yanıtlamak ve eksik olduğu konularda bilinçlendirmek amaçlı düzenlenmektedir. Aynı zamanda hafta sonu kurslarına katılabilen öğrenciler, her alanda kendilerini eksiksiz bir biçimde sınavlara hazırlamaktadır.


Safir Koleji, bir tercihten çok ihtiyaç haline dönüşmüş olan yabancı dil eğitimini öğrencilerine bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak vermektedir. Öğrencileri etkin olarak dil bilgisi konusunda bilinçlendirmeyi hedefleyen kurum birinci yabancı dil olarak İngilizce eğitimi vermektedir. İngilizceyi etkin bir şekilde konuşabilen, yazabilen, okuyabilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemekte olan kurumda ikinci yabancı dil seçenekleri Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça ve Arapça'dır. Dil eğitiminde öğrenci farklılıkları göz ardı edilmeksizin eksiksiz olarak bilinçlendirmeye yönelik çalışmalar sürdürmektedir.

Safir Koleji Tanıtım Filmi
Safir Koleji İndirimleri
Safir Koleji Yorumları
Devamını Gör
Safir Koleji'nden Eğitime Bakış
Safir Koleji Tanıtım Filmi
Safir Koleji Galeriler

Safir Koleji Kampüsleri

Safir Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Safir Koleji Bağcılar Kampüsü
İstanbul / Bağcılar
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Bağcılar'da eğitim vermekte olan Özel Bağcılar Safir Koleji Anaokulu, öz güvenli , vatanına milletine hayırlı ,...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Safir Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum