fb
Saygın Koleji

Saygın Koleji

Saygın Koleji hakkında tüm bilgilere anında ulaşın. Saygın Koleji'nin tüm okullarını bir arada görüntüleyin.

Saygın Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Anaokulları

Saygın Koleji Liseler

Saygın Koleji liselerini
inceleyin.

İNCELE

Saygın Koleji Hakkında

  • Saygın Koleji'nden Eğitim
  • Saygın Koleji Tanıtım Filmi

SAYGIN KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Özel Saygın Koleji, öğrencilerinin; Atatürk İlke ve İnkılaplarına ve Atatürk Milliyetçiliğine bağlı, milli, ahlaki, manevi, insani ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren, ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yükseltmeye çalışan bireyler olmalarını sağlamaktadır. Aynı zamanda Saygın Koleji'nden çıkan öğrenciler; insana ve doğaya saygılı, demokratik, laik ve sosyal sorumluluklarının bilincinde bireyler olarak eğitilmektedir.


Özel Saygın Koleji 2017-2018 senesinde öğrencilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak donattığı eğitim ortamları ile eğitime başlamıştır. Kurucuları öğretmen olan bu eğitim kurumu öğrencilerin çok yönlü gelişimi ve kaliteli eğitim hizmeti almaları açısından eğitim programlarını öğrencilere göre düzenlemektedir. Hizmet binası 24 adet derslikten oluşurken ortak kullanım alanları; laboratuvar, spor salonu, görsel sanatlar ve müzik atölyesi, yemekhane ve öğrenciler için özel olarak hazırlanan güvenli ve ferah bir okul bahçesi şeklindedir.


Öğrenci gelişimini en doğru olarak sağlamak ve desteklemek amacı ile Saygın Kolejleri, alanında uzman eğitmenleri öğrenci hizmetine sunmaktadır. Zenginleştirdiği eğitim programı ile öğrencileri eğitmeyi hedefleyen kurum, bütün öğrencilerinin başarılı bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Bu amaçları doğrultusunda Saygın, bütün öğrencilerini yakından takip ederek gelişimlerini gözlemlemektedir. Öğrencilerin sorun ve problemlerini çözmek amacı ile okulda rehberlik servisi bulunmaktadır. Aynı zamanda okulda bulunan bu servis, öğrencilerin aklında kalan soru işaretlerini gidermekte, gelecek ve meslekler hakkında öğrencilerin bilgilendirilmesini sağlamaktadır.


Saygın Koleji Yabancı Dil Eğitimi

Günümüzde her alanda olan yabancı dil eğitimi birçok ortak alanda zorunluluk haline gelmektedir. Bir gereksinim haline gelen yabancı dil eğitimi Saygın Koleji'nde öğrencilere aktif kullanabilmeleri için çok yönlü çalışmalarla sunulmaktadır. Okulun benimsediği eğitim sistemi Common European Framework'tür. Bu modelle öğrencilerin en hızlı ve en üst düzeyde İngilizce öğrenmesini sağlamaktadır. Saygın Koleji klasik İngilizce eğitiminden farklı olarak öğrencilerin dil düzeyini, dinleme, konuşma, anlama, yazma ve okuma olarak ayrı ayrı değerlendirerek öğrencilerin seviye seviye eğitildiği en ideal eğitim modeli olmaktadır.


Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum