fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Saygın Koleji

Saygın Koleji hakkında tüm bilgilere anında ulaşın. Fiyatlarını, veli yorumlarını, fiziksel imkanlarını ve iletişim bilgilerini hemen inceleyin.

Saygın Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ortaokullar

Saygın Koleji Ortaokullar

Saygın Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Saygın Koleji Liseler

Saygın Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Saygın Koleji Hakkında

  • Saygın Koleji'nden Eğitim
  • Saygın Koleji Tanıtım Filmi
  • Saygın Koleji Bursluluk Sınavı

SAYGIN KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Saygın Koleji, öğrencilerinin; Atatürk İlke ve İnkılaplarına ve Atatürk Milliyetçiliğine bağlı, milli, ahlaki, manevi, insani ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren, ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yükseltmeye çalışan bireyler olmalarını sağlamaktadır. Aynı zamanda Saygın Koleji'nden çıkan öğrenciler; insana ve doğaya saygılı, demokratik, laik ve sosyal sorumluluklarının bilincinde bireyler olarak eğitilmektedir.


Saygın Koleji 2017-2018 senesinde öğrencilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak donattığı eğitim ortamları ile eğitime başlamıştır. Kurucuları öğretmen olan bu eğitim kurumu öğrencilerin çok yönlü gelişimi ve kaliteli eğitim hizmeti almaları açısından eğitim programlarını öğrencilere göre düzenlemektedir. Hizmet binası 24 adet derslikten oluşurken ortak kullanım alanları; laboratuvar, spor salonu, görsel sanatlar ve müzik atölyesi, yemekhane ve öğrenciler için özel olarak hazırlanan güvenli ve ferah bir okul bahçesi şeklindedir.


Öğrenci gelişimini en doğru olarak sağlamak ve desteklemek amacı ile Saygın Kolejleri, alanında uzman eğitmenleri öğrenci hizmetine sunmaktadır. Zenginleştirdiği eğitim programı ile öğrencileri eğitmeyi hedefleyen kurum, bütün öğrencilerinin başarılı bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Bu amaçları doğrultusunda Saygın, bütün öğrencilerini yakından takip ederek gelişimlerini gözlemlemektedir. Öğrencilerin sorun ve problemlerini çözmek amacı ile okulda rehberlik servisi bulunmaktadır. Aynı zamanda okulda bulunan bu servis, öğrencilerin aklında kalan soru işaretlerini gidermekte, gelecek ve meslekler hakkında öğrencilerin bilgilendirilmesini sağlamaktadır.


Saygın Koleji Yabancı Dil Eğitimi

Günümüzde her alanda olan yabancı dil eğitimi birçok ortak alanda zorunluluk haline gelmektedir. Bir gereksinim haline gelen yabancı dil eğitimi Saygın Koleji'nde öğrencilere aktif kullanabilmeleri için çok yönlü çalışmalarla sunulmaktadır. Okulun benimsediği eğitim sistemi Common European Framework'tür. Bu modelle öğrencilerin en hızlı ve en üst düzeyde İngilizce öğrenmesini sağlamaktadır. Saygın Koleji klasik İngilizce eğitiminden farklı olarak öğrencilerin dil düzeyini, dinleme, konuşma, anlama, yazma ve okuma olarak ayrı ayrı değerlendirerek öğrencilerin seviye seviye eğitildiği en ideal eğitim modeli olmaktadır.


İzmir'de eğitim faaliyetlerine devam eden Saygın Koleji, başarılı ve geleceği açık öğrencilerin kaliteli bir eğitim alarak akademik başarı elde etmelerini istemektedir. Bu doğrultu da kurumda her sene bursluluk sınavları düzenlenmektedir. Bursluluk sınavı sonucunda dereceye giren öğrenciler % 100'e kadar burs hakkı kazanabilmektedir. Saygın Koleji bursluluk sınavı genellikle Ocak ayının ortalarında yapılmaktadır. Gelecek vadeden öğrencileri burslu olarak bünyesine katan kurum aynı zamanda öğrencilerin seviyelerini görebilmelerine de olanak sağlamaktadır.

Saygın Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Saygın Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum