fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Selçuklu Koleji

Selçuklu Koleji'ne dair tüm bilgileri görüntüleyin. Bursluluk, fiyat bilgileri, eğitim anlayışları, veli yorumları ve daha fazlasını inceleyin.

Selçuklu Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Selçuklu Koleji Anaokullar

Selçuklu Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Selçuklu Koleji İlkokullar

Selçuklu Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Selçuklu Koleji Ortaokullar

Selçuklu Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Selçuklu Koleji Hakkında

  • SelçukluKoleji'nde Eğitime Bakış
  • Selçuklu Koleji Tanıtım Filmi

Selçuklu Koleji, eğitim hayatına 2015-2016 eğitim öğretim yılında başlamıştır. Bünyesinde Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul eğitimi verilmekte olan okul butik okul modelindedir. Öğrenciler kalabalıklar arasında kaybolmaz, her biriyle özel olarak ilgilenilir.


Selçuklu Koleji, ödevci, baskıcı ve tekelci eğitim yerine sevgi, bilgi ve güvene dayalı bir eğitim felsefesi benimsemiştir. Ezberden uzak, öğrenci merkezli bu eğitim öğretim ortamında, düşünen, soran, araştıran, inceleyen ve yeteneklerinin farkında olan nesiller yetiştirmek amaçlanmaktadır. Selçuklu Kolejinde öğretim bireysel ve kişiye özgüdür. Çocukların bireysel farklılıklarını göz önüne alınarak bireyselleşmiş eğitim programlarını kullanır.


Selçuklu Koleji, hepsi alanında uzman öğretmen kadrosuyla kurulmuş bir öğretmen kuruluşudur. Geniş bahçesi ve her türlü fiziksel ve sosyal imkanıyla öğrencilerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir. Kolejde MEB’in ilkokul ve ortaokul müfredatına göre kullanılan İngilizce dil kaynaklarının yanı sıra yabancı kaynaklar da kullanılarak İngilizce dil seviyesini uluslararası boyutlarda öğrencilerine sunmaktadır. Anasınıfından 8. Sınıfa kadar yoğun bir İngilizce eğitimi mevcuttur.


Öğrencilerin sadece akademik olarak değil sosyal yaşamlarında da başarılı olmaları Özel Selçuklu Kolejinin hedeflerindendir. Günlük yaşamda öğrencilerin ihtiyaçları olan tüm becerileri kazandırmak için çeşitli aktivite, sosyal ve kültürel programlar uygulanmaktadır. Mutlu çocukların daha kolay öğrendikleri inancıyla her türlü faaliyet ve eğitim eksiksiz verilmektedir.


Selçuklu Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Selçuklu Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Selçuklu Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum