fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Süheyla Tokyay Koleji

Süheyla Tokyay Koleji hakkındaki tüm bilgileri anında inceleyin. Zaman kaybetmeden okul seçimi yapın. Bursluluk ve fiyat bilgilerini görüntüleyin.

Süheyla Tokyay Koleji'nde Eğitim

Süheyla Tokyay Koleji, 1985’te Süheyla Tokyay tarafından Adana’da kurulmuştur. Bu kurum, alanında uzman eğitim koçları, kaliteli ve nitelikli eğitimin adresi olmuş tecrübeli öğretmenlerden, seçkin yönetim kadrosundan oluşmaktadır. Aynı zamanda, öğrenci merkezli modelle öğrencileriyle yakından ilgilenerek her öğrencinin içindeki cevheri çıkartmayı amaçlamaktadır. Öğrencilerini; Atatürk’ün izinde, öz güven ve öz saygısı olan, doğaya ve çevreye saygılı, sevgiyi çözüm yolu olarak tercih eden öğrenciler yetiştirmektedir. Aldığı eğitimlerle akademik başarıya sahip, işini iyi yapan, eleştirel düşünebilen, bilgiye ulaşma yollarını bilen ve analitik beceriye sahip bireyleri geleceğe aktarmaktadır.


Süheyla Tokyay Koleji, eğitim verme tutkusuyla kurulmuş olan bir kurumdur. İşletme için açılan okullar ile arasında büyük bir fark görülmektedir. Öğrencilerini akademik eğitimlerinin yanında sanat ve spor alanlarında da desteklemektedir. Her öğrencinin en az bir sanat veya spor alanını hayatına yerleştirmiş olmasını amaçlamaktadır. Bu amaçla okulun fiziksel imkanlarını da buna göre dizayn eden Süheyla Tokyay Koleji, öğrencilerinin çok yönlü gelişimini gözetmektedir.


Süheyla Tokyay Koleji, kodlama eğitimi, STEM, işaret dili eğitimi, zeka ve akıl oyunları derslerine oldukça önem vermektedir. Bu derslerle diğer okullarla arasında fark oluşturmaktadır. Öğrencilerinin ana dilini en iyi şekilde kullanmasını amaçlayan bu kurum, kelime hazinesi ve kompozisyon becerisi geliştiren oyunlarla öğrencilere kazanım sağlamaktadır. Süheyla Tokyay Koleji, öğrencilerini eğitirken keyif alan, onların yetiştiğini görünce mutluluk duyan uzman öğretmen ve seçkin yönetim kadrosundan oluşmaktadır. Bu bağlamda Adana’da en çok tercih edilen kurumlardan biri olmaktadır.


SÜHEYLA TOKYAY KOLEJİ ORTAOKULU

Süheyla Tokyay Koleji Ortaokulu, lise giriş sınavlarına öğrencilerini tam teşekküllü şekilde hazırlamaktadır. Yıllardan beri süregelen eğitim tecrübesiyle birçok Türkiye derecesi yapan öğrencisini mezun etmiştir. Aynı zamanda hazırlık sürecinde öğrencilerinin daima motivasyonla ilerlemesini amaçlamaktadır. Eğitim koçları tarafından öğrencilerin liseden, üniversite bölüm seçmesine kadar tüm planlamalar, öğrenci odaklı olarak yapılmaktadır. Hedefi olan öğrencilerin başarıya ulaşmaması olanaksızdır.


Süheyla Tokyay Koleji Ortaokulu, sorun çözme becerisi güçlü, çözüm odaklı, bireysel farklılıkların bilincinde öğrenciler yetiştirmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin sorumluluk sahibi, zamanı etkili ve doğru kullanabilen, iç disiplini gelişmiş, bilgiyi kullanıp yerine yenisini koyabilen, yenilikçi ve yaratıcı bireyler olmasını amaçlamaktadır.


Öğrencilerin dengeli beslenebilmesi için okulun sağlıklı bir beslenme programı sunan yemekhanesi mevcuttur. Besinler gıda mühendisleri tarafından denetlenmekte ve besin değerleri hesaplanmaktadır. Bununla beraber öğrenciler sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı edinmektedir. Süheyla Tokyay Koleji Ortaokulu, öğrencilerin güvenliği için okulda kameralar ile izlenmektedir. Güvenli ve konforlu ortamıyla eğitimde markalaşmış olan bu kurum, en çok tercih edilen kurumlardan biri olmaktadır.

Süheyla Tokyay Koleji Tanıtım Filmi
Süheyla Tokyay Koleji İndirimleri
Süheyla Tokyay Koleji Yorumları
Devamını Gör
Süheyla Tokyay Koleji'nde Eğitim
Süheyla Tokyay Koleji Tanıtım Filmi
Süheyla Tokyay Koleji Galeriler

Süheyla Tokyay Koleji Kampüsleri

Süheyla Tokyay Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Adana Süheyla Tokyay Okulları Seyhan Kampüsü
Adana / Seyhan
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
"İşletmeci" değil, "eğitimci" lerden oluşan bir kurum sloganıyla yarım asırı aşan tecrübesiyle birlikte öğrencilerine id...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Süheyla Tokyay Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum