fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Sular Koleji

Sular Koleji hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada. Sular Koleji fiyatları, bursluluk sınavları, veli yorumları ve daha fazlası için hemen inceleyin.

Sular Koleji'nde Eğitime Bakış

Sular Koleji Adana’da eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden lise kademesine kadar sürdürmektedir. Her bir kademede ilgilendiği yaş grubuyla etkili iletişim kurabilen, alanındaki eğitimini tamamlamış ve deneyimli öğretmenler eğitim kadrosunu oluşturmaktadır. Kurum eğitim hayatına bir süre Sular Temel Lisesi olarak devam ettikten sonra günümüzde Sular Koleji olarak eğitim çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.


Sular Eğitim Kurumları geniş bir kampüse sahiptir. 11.000 metrekarelik kapalı alanın yanında 2.900 metrekare açık alana sahiptir. Sahip olduğu kampüs içerisinde birden fazla binada eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Kampüs içerisinde geniş ve havadar, teknolojik gelişmelerden faydalanılarak oluşturulmuş 62 adet derslik bulunmaktadır. 300 kişi kapasiteli iki adet büyük kütüphane, etüt odaları, 2 adet kapalı spor salonu, çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan 250 kişi kapasiteli çok amaçlı konferans salonu, teorik dersleri pratiğe dökmeye yardımcı olan donanımlı laboratuvarlar kurumun öğrencilerine sunduğu diğer fiziksel imkanlardandır.


Sular Koleji'nin bünyesinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulunmaktadır. Bu servis öğrencilerin gelişimlerini, duygu durumlarını düzenli olarak takip etmektedir. Öğrencilerle düzenli görüşmeler sağlamaktadır. Öğrencilerin yanı sıra anne-babalarla da görüşmeler sağlayarak öğrencilerin gelişim süreçlerinde ihtiyaç duyabilecekleri ipuçlarını ebeveynlerle paylaşmaktadır.


Sular Koleji öğrencilerine standartların üstünde bir eğitim sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda öğrencilerin başka bir eğitim kurumuna ya da ek derse ihtiyaç duymadan eğitimlerinin tam yetkin biçimde tamamlanması sağlanmaktadır. Bu bağlamda sınıfların kapasitesi kontenjanlarla sınırlandırılmaktadır. Bunun yanında hafta içi her gün ders saatlerinde sonra soru çözümü ve ders çalışma kampları düzenlenmektedir. Konu eksiği olan öğrenciler için haftada iki gün ikişer saat olacak şekilde ek özel ders imkanı sağlanmaktadır.


Sular Koleji sınava hazırlık sürecinde olan öğrencilerini merkezi sınavlara en iyi şekilde hazırlamaktadır. Bu doğrultuda kurumda düzenli olarak denemeler gerçekleştirilmektedir. Üniversiteye giriş ve liselere geçiş sınavlarında öğrencilere nitelikli bir danışmanlık sağlanmakta, öğrencilerin beklentileri ve potansiyelleri göz önüne alınarak en iyi okullara yerleşmeleri adına çabalanmaktadır. Üniversite eğitimini yurt dışında gerçekleştirmek isteyen öğrenciler için kurum danışmanları 9. sınıftan itibaren danışmanlık yapmakta ve öğrencilerin çizecekleri yolda yardımcı olmaktadır.


Sular Koleji öğrencilerinin akademik gelişimi kadar fiziksel ve sosyal gelişimlerini de önemsemektedir. Bu önem doğrultusunda özellikle okul öncesi kademedeki öğrenciler için düzenli yüzme dersleri gerçekleştirilmektedir. Tüm kademelerde öğrencilerin inisiyatif kullanarak hareket edebilecekleri ve kendi yeteneklerini keşfedebilecekleri öğrenci kulüpleri aktif olarak yer almaktadır.

Sular Koleji Tanıtım Filmi
Sular Koleji İndirimleri
Sular Koleji Yorumları
Devamını Gör
Sular Koleji'nde Eğitime Bakış
Sular Koleji Tanıtım Filmi
Sular Koleji Galeriler
Sular Koleji Yorumları

Sular Koleji Kampüsleri

Sular Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Adana Sular Koleji Seyhan Kampüsü
Adana / Seyhan
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Uzun yıllar Sular Temel Lisesi adı altında eğitim veren bu kurum, adını Özel Adana Sular Koleji Anadolu Lisesi olarak de...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Sular Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum