fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

TAKEV Koleji

TAKEV Koleji hakkında tüm detaylara hızlıca ulaşın. TAKEV Koleji fiyatlarını, bursluluk sınav tarihlerini, iletişim bilgilerini ve erken kayıt dönemlerini hemen öğrenin.

TAKEV Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

İlkokullar

TAKEV Koleji İlkokullar

TAKEV Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

TAKEV Koleji Ortaokullar

TAKEV Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

TAKEV Koleji Liseler

TAKEV Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

TAKEV Koleji Hakkında

  • TAKEV Koleji'nde Eğitime Bakış

Türk Alman Kültür ve Eğitim Vakfı, TAKEV Okullarının kurulması ve Almanca dilinde eğitim vermek amacı ile 1999 yılında çalışmalarına başlamıştır. Türk-Alman kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin de aralarında bulunduğu Türk Alman Kültür Eğitim Vakfı, Atatürk’çü, bilimin ve sanatın ışığında iyi eğitimli bireyleri toplumumuza kazandırma amacı taşımaktadır.


TAKEV Okulları, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı çalışan Almanca ve İngilizce dil eğitimi veren özel bir okuldur. Eğitim-Öğretim alanındaki başarısını, 2000 yılında açılan TAKEV Narlıdere İlköğretim Okulu ile ortaya koyan TAKEV Okulları’nın ikinci kampüsü TAKEV Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi, 2007-2008 yılında eğitim öğretim hayatına başlamıştır, TAKEV Okulları’nın anaokuldan lise mezuniyetine kadar eğitim kalitesinin devamlılığını hedefleyen TAKEV Lisesi mezunları, sadece Türkiye’nin seçkin üniversitelerine değil Avrupa’nın köklü devlet üniversitelerine yerleşme başarısı gösterir. İlköğretim, ortaöğretim ve lise son sınıfa kadar uyguladığı akademik program, ders müfredatı, bilimsel projeleri, Alman Bilim Derneği (MINT Zukunft schaffen ) Komisyonu tarafından incelenerek detaylı değerlendirmeden geçen TAKEV Okulları, 2017 yılında ise “mınt okulu” akreditasyonu alarak MINT Okulu olmaya hak kazandı. Kolej, özgüvenli, başarılı, her bakımdan donanımlı Türkiye’nin yarınlarını şekillendirecek nesilleri yüksek öğrenime hazırlamaktadır.

TAKEV Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

TAKEV Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

TAKEV Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum