fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Tan Okulları

Tan Okulları'nın eğitim yaklaşımları, fiziki imkanları, burs ve indirim olanakları ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşın!

Tan Okulları Eğitim Yaklaşımları

Tan Okulları, Bursa’da eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum Bursa’nın Nilüfer ve Karacabey ilçelerinde eğitim vermektedir. Kurum eğitim çalışmalarını ilkokul kademesinden lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesinde ise anadolu lisesi ve fen lisesi türlerinde eğitim vermektedir. 1973 senesinde kurulmuş olan eğitim kurumu, yıllardır süregelen tecrübesiyle öğrencilerine nitelikli bir eğitim sunmaktadır.


Tan Eğitim Kurumları Türkiye’nin en başarılı eğitim kurumlarından olmak amacıyla hareket etmektedir. Bu amaç doğrultusunda kurumda güçlü bir yönetim kadrosu ve akademik kadro yer almaktadır. Kurumun öğrencilerinin merkezi sınavlarda gösterdiği eğitim başarısı bu durumun sonuçlarındandır. Her sene üniversiteye geçiş sınavlarında öğrenciler Türkiye genelinde dereceler kazanarak ülkenin en iyi üniversitelerinde eğitim görme imkanı bulmaktadır.


Tan Koleji bünyesinde yer alan kampüslerde öğrencilerin fiziksel ihtiyaçlarını karşılayacak alanlar bulunmaktadır. Resim odaları, müzik odaları, ferah derslikler, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, kapalı ve açık spor alanlarının yanında gerekli teknolojik donanıma sahip bilgisayar ve fen laboratuvarları öğrencilerin hizmetine sunulmuş durumdadır. Böylelikle öğrencilere kampüs içerisinde sadece eğitim alacakları bir alandan ziyade bir yaşam alanı sunulmaktadır.


Tan Okulları her bir kademesinde, o kademedeki öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak çalışmalar yürütmektedir. İlkokul kademesinde öncelikli amaç öğrencilere eğitim vermektir. Bu doğrultuda öğrencilerin sosyal gelişimlerini destekleyecek ve okula alışmalarını sağlayacak çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Birinci sınıftan itibaren üçüncü sınıfa kadar öğrencilere GEMS eğitimleri verilmektedir. İlkokul kademesine yeni başlayan öğrencilerin gelişimlerini desteklemek adına kurumda bale, dans, satranç ve origami gibi çalışmalar gerçekleştirilmektedir.


Tan Okulları ortaokul kademesinde öğrencilerin akademik gelişimi ivme kazanarak ilerlemektedir. Öğrencilerin liseye giriş sınavında yüksek başarı göstermelerini sağlamak adına ihtiyaç duyabilecekleri akademik destek ek ders soru çözümü ve etütlerle sağlanmaktadır. Lise kademesinde ise öğrencilerin üniversite sınavlarına tam yetkin bir biçimde hazırlanmaları amaçlanmaktadır. Bunun yanında öğrenciler ulusal ve uluslararası projelere hazırlanmakta ve okullarını temsil etmektedir.


Özel Tan Okulları yabancı dil eğitimini de büyük önem vermektedir. Bu önem doğrultusunda kurumda birinci yabancı dil eğitimi olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. İkinci yabancı dil olarak Almanca ve Fransızca dil eğitimi ortaokul kademesinden itibaren verilmektedir. Öğrencilerin dil bilgilerini pekiştirmek adına her yaz döneminde İngiltere’de dil okullarına katılım sağlanmaktadır.

Karacabey Tan Okulları Tanıtım Filmi
Tan Okulları İndirimleri
Tan Okulları Yorumları
Devamını Gör
Tan Okulları Eğitim Yaklaşımları
Karacabey Tan Okulları Tanıtım Filmi
Tan Okulları Galeriler

Tan Okulları Kampüsleri

Tan Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bursa Tan Okulları Özlüce Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Özlüce Tan Okulları Ortaokulu, öğrencilerine standart ötesinde bir eğitim sunmayı amaçlayan özel öğretim kurumudur....
Bursa Tan Okulları Ahmet Yesevi Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Ahmet Yesevi Tan Ortaokulu, öğrencilere verilen eğitimlerde uzman kadrosu ve yenilikçi eğitimlerle hizmet vermekte...
Tan Eğitim Kurumları Karacabey Kampüsü
Bursa / Karacabey
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Karacabey bölgesinde eğitimler vermekte olan Özel Karacabey Tan Okulları İlkokulu öz güven duygusu kazanmış, başarılı, s...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Tan Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum