fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Tulip International Collage

Tulip International Collage hakkında detaylı bilgiye hemen ulaşın. Tulip International Collage şubelerin fiyat bilgilerine, fotoğraflarına, adreslerine ve daha fazlasına hemen göz atın.

Tulip International Collage'da eğitim

2018'de kurulan Tulip International College, dört geniş oyun alanı, yaklaşık otuz beş donanımlı sınıf, iki kapsamlı kütüphane ve yüzlerce öğrenciyi destekleyen bir geçmişe sahip olmasıyla karakterize edilen güçlü bir eğitim ortamını gururla sunmaktadır. Ayrıca kurum, 35 eğitimcinin titiz eğitimine yatırım yaparak en yüksek kalitede eğitim verilmesini sağlamaktadır. Yıllar içinde sekiz yüzden fazla çocuğa eğitim verme ayrıcalığına sahiptir.

İlkokul, Ortaokul, Lise ve bir dizi ileri düzey programdan oluşan son girişimleri, eğitime olan bağlılıklarını örneklemektedir. Bu girişimler aynı zamanda 50 öğrenciye burs verilmesini sağlayarak onlara önemli dijital ve yaşam becerileri geliştirme fırsatı sunmaktadır. Tulip International College, bu becerilerin yalnızca öğrencilerin kişisel gelişimleri için değil, aynı zamanda ailelerinin daha iyi olması için de gerekli olduğuna inanmaktadır.

Tulip International College'ın ayırt edici özelliklerinden biri, benzersiz programların müfredatlarına entegre edilmesidir. Bu programlar, spor, sanat, Bilgi Teknolojileri, Robotik ve Uzay Bilimleri gibi alanları kapsayan geniş bir yelpazededir. Daha da önemlisi, bu olanaklar anaokulundan 12. sınıfa kadar tüm sınıf seviyelerindeki öğrenciler için erişilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır.

Tulip International College'ın her öğrenci için vizyonu, öğrenme için gerçek bir merak uyandırmak, öğrencilerin benzersiz ilgi alanlarını keşfetmelerini ve bilgi edinme için derin bir sevgi geliştirmelerini sağlamaktır. Ayrıca, beceri eğitimi ile birlikte güçlü aile desteği ve dostluğun önemine de büyük önem verilmektedir.


Anaokulu

Tulip International School Anaokulu, çocukların oyun yoluyla öğrenmeye katıldıkları, merakı ateşleyen ve yaşam boyu öğrenme sevgisini aşılayan güçlü öğretmen-çocuk ilişkilerini teşvik eden bir ortam sağlamaktadır.

Tulip International School Anaokulu müfredatı, okuma yazma, sayı sayma, İngilizce, Arapça, Türkçe, sanat, İslami çalışmalar ve beden eğitimi gibi temel konulara odaklanmaktadır. Okuma yazma dersinde, çocuklara harf seslerini tanımaları ve anaokulu yönergelerine uygun olarak harfleri takip etmeleri öğretilmektedir ve flaş kartlar aracılığıyla kelimeler görsel olarak tanıtılmaktadır. Sayısal eğitim, nesnelerle sayma ve sayıları yazmanın yanı sıra 2 boyutlu şekilleri, renkleri ve yön kavramlarını (sol, sağ, zikzak vb.) öğrenmeyi içermektedir. Arapça dil eğitimi, Arapça harflerin tanıtılmasıyla başlamaktadır. Sanat etkinlikleri harfler, sayılar veya hafta boyunca işlenen konular etrafında temalandırılmaktadır. İslami çalışmalar, çocuklara temel İslami kuralların ve Hadislerin öğretilmesini kapsamaktadır. Beden eğitimi faaliyetleri motor becerileri ve kemik dokusunu geliştirmeyi amaçlamaktadır.


İlkokul

Tulip International School İlkokulu'nun müfredatı, öğrencileri ortaokul ve sonrasında başarıya hazırlamak için titizlikle tasarlanmıştır. Kurum, her çocuğun tam potansiyeline ulaşmasını ve akademik olarak başarılı olmasını sağlamaya büyük önem vermektedir. Müfredatı ve öğrenciler üzerindeki etkilerini anlamak ebeveynler için zorlayıcı olabilmektedir, ancak özellikle İngilizce ve Matematik olmak üzere eğitim yaklaşımının temellerine açıklık getirmek amaçlanmaktadır.

Tulip International College tarafından benimsenen Amerikan Müfredatı, çok yönlü öğrenciler yaratmak için çeşitli dersler de dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sunmaktadır. Ayrıca, her öğrencinin yeteneklerini belirlemeye ve beslemeye, yaratıcılığı, eleştirel düşünmeyi ve sosyal becerileri teşvik etmeye odaklanmaktadır ve bunların tümü onları yüksek öğrenimin zorluklarına hazırlamaktadır.

Müfredatın temel konuları İngilizce, Matematik, Fen Bilimleri, Bilgi Teknolojileri, Sosyal Bilgiler, Türkçe, İslami Çalışmalar, Arapça, Beden Eğitimi, Sanat ve Tasarım ve Müzik gibi geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Her ders ve sınıf seviyesi için müfredat, öğrencilere ne öğretilmesi gerektiğini tanımlamaktadır ve başarıları için performans standartları belirleyerek okullara müfredatlarını buna göre uyarlama esnekliği sağlamaktadır.


Ortaokul

Tulip International School Ortaokulu'nun müfredatı, öğrencileri akademik olarak güçlendirmek ve ebeveynlerin çocuklarının akademik mükemmelliği konusundaki endişelerini gidermek için titizlikle tasarlanmıştır.

İngilizce derslerinde, işbirliğine dayalı öğrenme vurgulanmakta ve edebiyat, ileri dilbilgisi ve değer temelli öğrenmeye odaklanan, dijital olarak sunulan güncellenmiş bir Amerikan müfredatı kullanılmaktadır. Türkçe ve Arapça için, öğrencilerin yeterlilik seviyelerine hitap edilerek, Arapça eğitiminde toplumsal katkı ve esneklik sağlanmaktadır.

Bunlara ek olarak, Bilgi Teknolojileri programı HTML ve CSS ile programlama ve web geliştirme içermektedir.

Tulip International College’da İslami Çalışmalar etik üzerine odaklanırken, Sosyal Çalışmalar tarih, coğrafya, ekonomi ve kültür öğrenimi için çeşitli yöntemler kullanmaktadır.


Lise

Tulip International College tarafından benimsenen Amerikan Müfredatı, alt sınıflarda verilen eğitimle uyumludur. Bu olanaklara ek olarak, Bilgi Teknolojileri alanında programlama, web geliştirme ve çeşitli BT becerilerini öğreterek öğrencileri modern iş piyasasına hazırlamaktadır; 10 ila 12. sınıflar için BTEC İşletme ve BTEC Bilgi Teknolojileri gibi benzersiz seçmeli programlar sunarak öğrencilerin gelecekteki üniversite eğitimleri için daha fazla kredi kazanmalarını sağlamaktadır.

Tulip College'daki BTEC programı, öğrencilere bilimsel ve mesleki yetkinlikler kazandıran pratik ve uygulama odaklı bir eğitim modeli sunmaktadır. Üniversiteler ve uluslararası şirketler tarafından dünya çapında tanınan bu program, öğrencileri yüksek öğrenime veya iş piyasasına doğrudan girişe hazırlamaktadır. Program, İşletme, Muhasebe ve Finans, İşletme Yönetimi, Girişimcilik ve Küçük İşletme Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Pazarlama, Satın Alma ve Tedarik Yönetimi ve İş Hukuku gibi geniş bir konu yelpazesini kapsamaktadır. Ayrıca, Programlama, Ağ Oluşturma, Siber Güvenlik, Veri Analitiği, Ağ Mühendisliği ve Yazılım Mühendisliği gibi Bilgisayar Bilimleri seçenekleri de bulunmaktadır. BTEC, gerçek dünyaya uygunluğu ve kariyer beklentilerini önemli ölçüde artırma potansiyeli ile bilinmektedir.

Tulip International Collage İndirimleri
Tulip International Collage Yorumları
Devamını Gör
Tulip International Collage'da eğitim
Tulip International Collage Galeriler

Tulip International Collage Kampüsleri

Tulip International Collage kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Tulip International Collage için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum