fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Uçan Kolej

Uçan Kolej hakkında detaylı bilgilere ulaşın! Okulun yenilikçi eğitim anlayışı ve kampüs imkanlarını inceleyin!

Uçan Kolej'de Eğitim

Uçan Kolej, Ankara ilinin Etimesgut ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden ortaokul kademesine kadar sürdürmektedir. Kendine güvenen, başarılarına odaklanan, eğitim sürecine aktif olarak katılan öğrenciler yetiştirmek vizyonuyla yola çıkan kurum bu vizyon doğrultusunda öğrencilerini başarıya uçurmayı hedeflemektedir.


Uçan Kolej fiziksel olarak çeşitli imkanları öğrencilerine sunmakta olan bir kurumdur. Bu imkanlar açık alan ve kapalı alan imkanları olarak ikiye ayrılmaktadır. Açık alanda öğrencilerin güvenli vakit geçirebilecekleri oyun ve spor alanları bulunmaktadır. Kapalı alanlarda ise öğrenciler için kapalı spor alanı, sanat odası, geniş ve ferah sınıflar, kütüphane gibi çeşitli amaçlara özel olarak yapılmış bölümler bulunmaktadır.


Uçan Kolej eğitim süreçlerinde evrensel değerleri benimsemiş olan bir eğitim kurumudur. Evrensel değerleri yakalamak ve onlara tutunmak için gerekli olan becerilerden birinin yabancı dil becerisi olduğunun farkındadır. Bu farkındalık doğrultusunda hareket ederek yabancı dil eğitimine büyük önem vermektedir. Kurumun İngilizce dil eğitimi okul öncesi kademeden itibaren başlamaktadır. Bu dil eğitimleri öğrencilere native speaker eğitmenler tarafından verilmektedir. Kurumda ayrıca ikinci yabancı dil olarak da Almanca dil eğitimi verilmektedir.


Uçan Kolej akademik eğitime ve bireysel eğitime eş özen göstermektedir. Akademik eğitimi sağlayan eğitim kadrosunun alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, belirli bir tecrübeye ulaşmış kişiler olmasına büyük özen göstermektedir. Bu eğitim kadrosunun yanında çeşitli sanatsal ve sportif branşlarda da alanında uzman ve nitelikli branş eğitmenleri eğitim vermektedir.


Uçan Kolej sanatsal ve sportif derslerde öğrencilerin gelişimlerini önemsemektedir. Müzik derslerinde öğrencilerin en az bir enstrüman çalmayı öğrenmeleri adına çeşitli enstrüman dersleri verilmektedir. Resim derslerinde ise gerekli donanıma sahip atölyelerde öğrencilere çeşitli resim teknikleri öğretilmektedir. Bunun yanında yıl içerisinde müze ve sergi gibi geziler düzenlenerek öğrenciler için zengin bir sanat repertuvarı oluşturmak amaçlanmaktadır.


Uçan Kolej bünyesinde işleyen bir rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulundurmaktadır. Bu servis öğrencilerin gelişim süreçlerini yakından takip etmektedir. Okula yeni başlamış öğrenciler için oryantasyon çalışmaları sürdürmekte, LGS hazırlığı içerisindeki ortaokul öğrencilerinin sınava hazırlık süreçlerine destek sağlamaktadır.

Uçan Kolej İndirimleri
Uçan Kolej Yorumları
Devamını Gör
Uçan Kolej'de Eğitim
Uçan Kolej Galeriler

Uçan Kolej Kampüsleri

Uçan Kolej kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Eryaman Uçan Kolej Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Uçan Kolej İlkokulu, Ankara Etimesgut bölgesinde ilkokul hizmetlerini Uçan Kolej bünyesinde sürdürmekte olan bir öz...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Uçan Kolej için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum