fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Uludağ Koleji

Uludağ Koleji hakkında detaylı tüm bilgilere hemen göz atın. Uludağ Koleji fiyatları, iletişim numaraları, veli yorumları ve daha fazlasına kolayca ulaşın.

Uludağ Koleji'nde Eğitime Bakış

1970’ten beri eğitim sektöründe öncü olan Uludağ Koleji, başarılı ve köklü geçmişi, geleceğin nesillerini aydınlatan akademik kadrosu ve muazzam kampüsü ile anaokulundan liseye kadar eğitim veren seçkin bir eğitim kurumudur. Tüm bölümlerde 18 kişilik 3 tane sınıf bulunmaktadır. Şehir merkezinde bulunan 10.000 metrekarelik kampüs, yeşillikle kaplı, ferah alanları ile öğrencilere sağlıklı olduğu kadar unutulmaz olan bir eğitim ortamı sağlamaktadır. Uludağ Koleji, Bursa’nın en iyi eğitmenlerinden oluşan akademik kadrosu ve evrensel eğitim anlayışı ile tüm öğrencilerine yabancı dil, sosyal sorumluluk, genel kültür, sanat, müzik ve spor alanlarında kişisel gelişim; akademik ve entelektüel alanda 50 yıla dayanan bir birikim ile üstün başarılar sağlamaktadır.


Uludağ Koleji Anaokulu

Uludağ Koleji Anaokulu, Milli Eğitim Bakanlığı okul öncesi eğitim sistemine uygun hazırlanmış, aynı zamanda uluslararası düzeyde kabul görmüş eğitim yaklaşımlarını benimseyen eğitim programları ile öğrencilerin kavramları deneyimleyerek anlamalarını sağlayacak, özgün bir eğitim deneyimi sunmaktadır. Uludağ Koleji Anaokulu, yardımlaşma, merak etme, özgür düşünme, fikirlerini paylaşma, araştırma, keşfetme, problem çözme yetkinliklerini ve özelliklerini öğrencilere kazandırmayı hedeflemektedir. Öğrencilerin gelişimi bireysel olarak okulda tam zamanlı bulunan uzman çocuk psikoloğu tarafından takip edilip raporlanmaktadır. İngilizcenin bilgisinin ve yeterliliğinin kazandırılması amacıyla derslerin yarısı yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir. Temel eğitimlere ek olarak satranç, golf, müzik, drama, dans, yüzme, STEM, Maker, görsel sanatlar eğitimleri de Uludağ Koleji Anaokulu tarafından sunulmaktadır.


Uludağ Koleji İlkokulu

Uludağ Koleji İlkokulu, toplumsal ve bireysel sorumluluk üstlenen, dünyaya ve topluma katkıda bulunmak için gerekli olan beceri ve sağduyuya sahip, hayat boyu öğrenen, araştırmacı, meraklı, üretken ve özgüvenli dünya vatandaşları yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Tecrübeli akademik kadrosu ile öğrencilere temel hayat becerileri ve bireysel gelişim fırsatları sunmaktadır. Özgün bir eğitim sistemi uygulamakta olan Uludağ Koleji İlkokulu, bir takım yeni nesil dersler sunmaktadır. Bunlar zaman yönetimi, iletişim becerileri ve beden dili, ben maker ve kodlama atölyeleri ve brain modify olarak sıralanmaktadır. Bu dersler sayesinde öğrenciler geleceğe yönelik kazanımlar elde etmektedir. Erken yaştan zamanını iyi yöneten, etkili iletişim kuran, dijital beceri sahibi, parlak zekalı bireyler olarak yetişmektelerdir.


Uludağ Koleji Ortaokulu

Uludağ Koleji Ortaokulu, modern çağın gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatılmış, küresel toplum ile etkileşen, geleceği şekillendirecek liderleri yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda en büyük önceliklerinden biri yabancı dil eğitimidir. İngilizce’yi sadece gündelik muhabbetlerde değil, bilim, akademik ve siyaset dahil tüm alanlarda kullanabilen bireyler yetiştirmek hedeflenmektedir. Tabi ki, temel akademik eğitim de büyük bir önceliktir. Uludağ Koleji Ortaokulu, öğrencilerde en sağlam akademik alt yapıyı inşa etme amacıyla, öğrenci merkezli bir eğitim sistemi benimsemektedir. Öğrencilere kişisel gelişim sağlamayı, evrensel bakış açısı kazandırmayı, ilgi ve yeteneklerini keşfedip geliştirmelerine vesile olmayı hedefleyen uygulamalar kullanılmaktadır. Uludağ Koleji, öğrencilerin derslere ve sınavlara odaklanıp kişisel gelişimlerinden kopmalarını engellemek amacıyla kendine özgün “Koçluk Sistemi” uygulamaktadır. Bu sistem, öğrencinin kendini tanımasını, ilgilerine yönelik hedefler belirlemesini, öğrenmeyi öğrenmesini, sorumluluk almasını ve kendini geliştirmesini hedeflemektedir.


Uludağ Koleji Liseleri

Uludağ Koleji bünyesinde Uludağ Koleji Anadolu Lisesi ve Uludağ Koleji Fen Lisesi bulunmaktadır. Uludağ Koleji Liseleri, öğrencilerin sosyal ve entelektüel gelişim gösteren, üst düzey yabancı dil bilen dünya vatandaşları olarak yetişmelerini öncelik saymaktadır. Bu liselerdeki öğrenciler fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarlarında deneyler ile eğitim görerek, yaparak yaşayarak öğrenme fırsatına erişmektedir. 4 yıl boyunca yoğun bir YKS hazırlık süreci yürütülmektedir. 9. ve 10. sınıflarda TYT konuları derinlemesine işlenmektedir. 11 sınıfta da öğrenciler normal müfredatlarının yanında TYT konularının üstünden tekrar geçerler. Etüt çalışmaları ve düzenli denemeler ile öğrenciler 12. sınıfa tamamen hazır bir şekilde başlarlar. 12. sınıf boyunca yoğunlaşan hazırlık süreci, VIP sınıflarda 6 kişilik gruplarla saat 19.30’a kadar süren çalışmalar ile desteklenmektedir. Bu uygulamalar sayesinde Uludağ Koleji Lise mezunları, en üst düzey üniversitelerde yer alabilmektedir.

Uludağ Koleji Tanıtım Filmi
Uludağ Koleji İndirimleri
Uludağ Koleji Yorumları
Devamını Gör
Uludağ Koleji'nde Eğitime Bakış
Uludağ Koleji Tanıtım Filmi
Uludağ Koleji Galeriler

Uludağ Koleji Kampüsleri

Uludağ Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bursa Uludağ Koleji Nilüfer Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Uludağ Koleji Ortaokulu, öğrencilerini geleceğe hazırlarken uzman kadrosuyla Bursa Nilüfer bölgesinde eğitim vermek...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Uludağ Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum