fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Vatan Okulları

Vatan Okulları'nın; fotoğraflarına, yabancı dil olanaklarına, fiziksel imkanlarına hemen ulaşın. Kurumun size en uygun kampüsünü vakit kaybetmeden keşfedin.

Vatan Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Vatan Okulları Anaokullar

Vatan Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Vatan Okulları İlkokullar

Vatan Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Vatan Okulları Liseler

Vatan Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Vatan Okulları Hakkında

  • Vatan Okulları'nda Eğitime Bakış
  • Vatan Okulları Tanıtım Filmi

VATAN OKULLARI

Vatan Okulları verimli ve kalıcı eğitim anlayışı ile öğrenmeyi öğreten, eğitimi dört duvar arasından çıkartıp kurtaran, özel tasarlanmış akıllı ve teknolojik sınıflarda düşünen sorgulayan üreten ve öz güveni yüksek milenyum kuşağı öğrencilerine kendi özgün ürünlerini ortaya çıkarabilme imkanı tanımaktadır. Okul bünyesinde bulunan doğa ve çevre bilincini yaşayarak geliştirebilecekleri botanik bahçeleri, sağlıklı öğünler yiyebileceği ferah yemekhaneleri, özel tasarlanmış açık ve kapalı spor salonları, bilgisayar ve STEAM atölyeleri, bilgiyi geniş kitlelere yaymak için tasarlamış konferans salonu ile derste ve ders dışında rahat ve huzurlu ortamlar yaratmaktadır.


Vatan Okulları dünyanın farklı bölgelerinde kullanılan eğitim modellerini inceleyerek geliştirdiği, online içeriklerle desteklendiği, gelişim ve öğrenim süreçlerini göz önünde bulundurarak kişiye özel eğitim hizmeti vermektedir. Okul her öğrencisiyle tek tek ilgilenerek; yaprak,yaşayarak,deneyimleyerek öğrenme imkanı sunmaktadır. Okul Avrupa Birliği Erasmus+ projeleri kapsamında yabancı ülkeler ile işbirliği yapmakta, öğrencilerinin hem ulusal hem de uluslararası projelerde yer almalarını desteklemektedir. Vatan Okulları bilimsel gelişme ve yenilikleri yakından takip eden, uzman, sorumluluk sahibi ve güçlü iletişim becerilerine sahip öğretmenleri ile öğrencilerine en doğru eğitimi vermeye çalışmaktadır. Her dönem başında yapılan toplantılar ile öğretmenlerin eğitimsel açıdan paylaşımda bulunmalarını sağlamakta toplantılarda sınıf yönetimi, öğrenci-öğretmen-veli ilişkisi gibi konularda eğitimler verilmektedir.


Vatan Okulları yabancı dil eğitimi ile anaokulundan başlayarak yoğunlaştırılmış program ile farkındalık ve altyapı oluştururken, ilkokulda uygulanan hikaye tabanlı, ortaokul ve lise seviyesinde uygulanan konu tabanlı İngilizce programları ile öğrencilerinin kendi dilini öğrenme yöntemiyle yabancı dil öğrenmesini sağlamaktadır. Okul uyguladığı yabancı dil programları ve dünyaca kabul görmüş yayınlarıyla öğrencilerini dünya vatandaşı olarak yetiştirmektedir.


Vatan Okulları kampüslerinde bulunan rehberlik birimi öğrencilerin gelişim özelliklerini takip etmekte ve sorun yaşayan öğrencilere destek olmaktadır. Kariyer planlaması yaparken öğrencilerin özelliklerini göz önüne alan rehberlik birimi öğretmenleri öğrencilerin kendileri için en uygun mesleği bulmalarına yardımcı olmaktadır. Öğrenciler ile yapılan birebir görüşmeler ve seminerler ile hayata dair farkındalıklarının oluşumu amaçlanmaktadır.


Vatan Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Vatan Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Vatan Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum