fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Venüs Kampüs Okulları

Venüs Kampüs Okulları; bursluluk sınavlarını, adreslerini, iletişim bilgilerini ve erken kayıt dönemlerini vakit kaybetmeden inceleyin.

Venüs Kampüs Okulları'nda Eğitim

Venüs Kampüs Okulları, Bursa’da eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim kurumu ve kurs merkezi olarak eğitim vermektedir. Eğitim alanında sahip olduğu deneyim ile öğrencilerine en iyisini sunmak adına çabalamaktadır. Kurum ortaokul ve lise kademesinde; lise kademesinin anadolu lisesi ve fen lisesi türlerinde eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.


Venüs Kampüs Okulları 21. yüzyılın gerekliliklerinden olan dinamik yapısını korumayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda yeniliklere açık öğretmenlerden oluşan bir akademik kadro oluşturmaktadır. Alanında deneyimli, gerekli eğitimlerini tamamlamış kişiler kurumda eğitmenlik yapmaktadır. Böylelikle öğrencilerin eğitim süreçleri kesintiye uğramadan sürdürülmektedir.


Venüs Kampüs Okulları ortaokul ve lise kademelerinde nitelikli bir sınava hazırlık süreci yürütmektedir. Liseye giriş ve üniversite sınavlarına hazırlık kapsamında öğrencilere müfredat dahilindeki dersler yoğun bir biçimde verilmektedir. Müfredat dahilindeki dersler dışında öğrencilerin sınava hazırlık süreçlerine eksiksiz destek olmak adına kurum bünyesinde ek dersler, deneme sınavları ve soru çözüm etütleri gerçekleştirilmektedir.


Venüs Kampüs Okulları “Eğitim Koçluğu Sistemi” isimli bir sistem kullanılmaktadır. Bu sistem doğrultusunda öğrencilere birebir destek sağlanmaktadır. Lise eğitimleri boyunca öğrencilerin kendilerine bir kariyer yolculuğu çizmelerinde, bu yolda başarılı olmak için yapmaları gerekenleri belirlemeleri noktasında eğitim koçları öğrencilerin yanında olmaktadır. Sınava hazırlık sürecinde yaşanabilecek motivasyon kayıplarının giderilmesi için de eğitim koçları öğrencilerle birebir temas halinde hareket etmektedir.


Venüs Kampüs Koleji kampüs içerisinde öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek fiziksel imkanları öğrencilerine sunmaktadır. Bu doğrultuda kurumdaki sınıflar öğrencilerin odaklanmasını kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiş, ferah ve havadar sınıflardır. Bunun yanında çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan bir çok amaçlı konferans salonu, sayısal derslerin pratik yapılmasına destek olan fen laboratuvarı, açık ve kapalı spor alanları, sanatsal aktivitelerin gerçekleştirilmesine yardımcı olan müzik odası ve sanat atölyesi kurumun öğrencilerine sunduğu diğer imkanlardandır.


Venüs Kampüs Okulları uluslararası standartları benimsemiş olan bir eğitim kurumudur. Bu standartlar doğrultusunda öğrencilere nitelikli bir İngilizce dil eğitimi vermek amaçlanmaktadır. Kurumun öğrencilerine verdiği birinci yabancı dil İngilizce, ikincisi ise Almancadır. Ortaokul kademesindeki 5. sınıf ve 6.sınıf öğrencilerine yoğunlaştırılmış bir İngilizce ve Almanca dersi verilmektedir.

Venüs Kampüs Okulları Tanıtım Videosu
Venüs Kampüs Okulları İndirimleri
Venüs Kampüs Okulları Yorumları
Devamını Gör
Venüs Kampüs Okulları'nda Eğitim
Venüs Kampüs Okulları Tanıtım Videosu
Venüs Kampüs Okulları Galeriler

Venüs Kampüs Okulları Kampüsleri

Venüs Kampüs Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Venüs Kampüs Okulları Mudanya Kampüsü
Bursa / Mudanya
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Venüs Kampüs Okulları Ortaokulu, eğitimde kaliteyi ön planda tutan, başarı odaklı ve öğrenci merkezli bir okul olar...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Venüs Kampüs Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum