fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yahya Kaptan Koleji

Yahya Kaptan Koleji hakkında bütün bilgilere kolaylıkla ulaşın. Yahya Kaptan Koleji fiyatlarına, bursluluk sınav tarihlerine, veli yorumlarına ve fiziksel imkanlarına hemen göz atın.

Yahya Kaptan Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Yahya Kaptan Koleji Anaokullar

Yahya Kaptan Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Yahya Kaptan Koleji İlkokullar

Yahya Kaptan Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Yahya Kaptan Koleji Ortaokullar

Yahya Kaptan Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Yahya Kaptan Koleji Hakkında

  • Yahya Kaptan Koleji'nde Eğitime Bakış

2019-2020 yılı itibariyle İzmit(Kocaeli) de hizmet vermeye başlayan Yahya Kaptan Koleji’nde Öğrencilerimiz 12 ile 14 kişi kapasiteli sınıflarda, güven ve sevgi atmosferi içinde öğrenim görmektedir. Öğrencilerin bireysel gelişimleri ve içlerindeki potansiyelleri ortaya çıkarabilmeleri için her türlü uygun ortam, teknoloji ve eğitim felsefesi oluşturulmuş ve sunulmuştur. Oluşturulan bu ortam, öğrencilerin duygusal, fiziksel ve bilişsel olarak gelişmelerine olanak sağlar. Her öğrenci rehberlik ve ölçme değerlendirme sistemleri ile takip edilir ve her konuda destek sağlanır.


İngilizce ve Almancanın yanı sıra İspanyolca dil eğitimi de verilen okulda öğrenciler, farklı kültürlere ilgi duymakta karşılaştırma yaparak kendi kültürlerinin değerlerini daha iyi anlamaktadırlar. Yahya Kaptan Kolejinde dünya vatandaşı bireyler yetiştirmek birinci hedeftir.


Okulumuzda öğrencilerin dil, bilim, kültür, sanat, spor ve kişisel gelişim alanlarında ve el becerileri alanlarında kendilerini deneme fırsatı vererek; bireysel yeteneklerini ve ilgilerini tanımaları hedeflenir. Dünyada tüm eğitim kurumları hizmet kalitesini artırmak ve geleceğe daha sağlam adımlarla ilerlemek için araştırma ve geliştirme faaliyetleri düzenlemektedir. Kurumumuzun amacı öğrencilerin dil, bilim sanat, spor, kişisel gelişim alanlarında ve el becerileri alanlarında kendilerini keşfetme ve geliştirmelerine fırsat vererek, ilgi alanlarını tanımaları hedeflenir.

Yahya Kaptan Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Yahya Kaptan Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Yahya Kaptan Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum