fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

YaPa Anaokulları

YaPa Anaokullarının size en yakın şubesinin; fiyatlarına, erken kayıt fırsatlarına, iletişim bilgilerine ve fotoğraflarına tek bir sayfa üzerinden kolayca ulaşın.

YaPa Anaokulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

YaPa Anaokulları Anaokullar

YaPa Anaokulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE

YaPa Anaokulları Hakkında

  • Yaşam Paylaşım Anaokullarında Eğitime Bakış

YaPa Anaokulları

Öğrencilerinin bireysel gelişimlerini esas alarak yıllık gelişim takiplerinin yapıldığı ve davranışlarının gözlemlendiği, 34 yıllık bir geçmişe sahip olan Yaşam Paylaşım Anaokullarında her öğrencinin yetenek haritası oluşturulmaktadır. Çocukların birer birey olduğunu bilen ve farklılıklarını dikkate alarak bireysel gelişim programları uygulayan YaPa Anaokulları, uzman eğitim kadrosuyla da verdiği eğitimin kalitesini arttırmaktadır. Kurum, Milli Eğitim Bakanlığı'nın sunmuş olduğu okul öncesi müfredatı branş dersleri ile zenginleştirerek öğrencilerini hayata hazırlamaktadır.


Çocukların en temel özelliği olan merak duygusunu ve hayal dünyalarını en üst düzeyde geliştirecek biçimde hazırlanmış sınıf ve binalarda, çocuk güvenliğini maksimum düzeyde gözeterek her öğrencinin kişisel gelişimi desteklenmektedir. YaPa Anaokullarında özgür düşünebilmenin, kendine güvenin, sorumluluk bilincinin, iş birliğinin, paylaşımcı ve becerikli olabilmenin ilk adımları atılmaktadır. Hedef; verilen eğitimle modern metotlar kullanılarak eğitimi en üst düzeyde sunmak, ailelerle birlikte süreci ilerletmek ve geleceğin parlak zihinlerine özgüven aşılamak adına çalışmalar yürütmektir. Dünya'daki gelişmeleri de takip eden Yaşam Paylaşım Anaokulları, değişimlere ayak uydurmakta ve he geçen sene kendini geliştiren eğitim programlarıyla hizmet vermektedir.


Öğrencilerin zihinsel gelişimleri kadar, sosyal ve fiziksel gelişimleri de okul öncesi dönemde son derece önemlidir. Bunun bilincinde olan YaPa Anaokulları, her ay müze ziyaretleri gerçekleştirmekte, sportif aktiviteler düzenlemekte ve öğrencilerin birbirleriyle kaynaşması adına doğum günü partileri organize etmektedir. Bunun yanında yemek listeleri uzman diyetisyenler tarafından oluşturulmakta, öğrencilerin yaş özellikleri göz önünde bulundurularak günlük besin ihtiyaçları karşılanmaktadır. Yemekler okul bünyesinde bulunan aşçılarca, doğal ürünler kullanılarak yapılmakta ve yemek listeleri aileler ile paylaşılmaktadır.

YaPa Anaokullarında bulunan eğitim alanları ve atölyeler öğrencilerin yaş özellikleri dikkate alınarak özenle oluşturulmuştur. Okulda eğitim grupları çocukların yaşlarıyla birlikte, fiziksel gelişim düzeyleri, özel yetenekleri ve sosyal iletişim becerileri göz önünde bulundurularak oluşturulmaktadır. Kurumda kullanılan materyallerin çocuk sağlığına herhangi bir zarar vermediğine ve dünya standartlarında olmasına dikkat edilmektedir. Sınıfların gün içerisinde düzenli olarak havalandırıldığı Yaşam Paylaşım Anaokullarında ayrıca düzenli aralıklarla ilaç firması tarafından ilaçlama işlemleri yapılmaktadır.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum