fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yedi Renkli Çınar Okulları

Yedi Renkli Çınar Okulları'nın tüm eğitim seviyelerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, bursluluk bilgileri, fotoğraflar ve daha fazlasına kolayca ulaşın.

Yedi Renkli Çınar Okulları'nda Eğitim

Yedi Renkli Çınar Okulları, Bursa’da eğitim hizmetlerini sürdürmekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum, eğitim çalışmalarını okul öncesi dönemden lise kademesine kadar sürdürmektedir. 2005 senesinde eğitim öğretim faaliyetlerine başlamış olan kurum, kurulduğu tarihten itibaren öğrencilerini en iyi şekilde yetiştirmek adına çabalamaktadır. Kurum her bir kademede, o kademedeki öğrencinim ihtiyaçlarını eksiksiz bir biçimde karşılayacak imkanlara sahip olmayı hedeflemektedir.


Yedi Renkli Çınar Koleji, “Kısa vadeli düşünenler akasya yetiştirirler, uzun vadeli düşünenler çınar yetiştirirler.” düşüncesinden hareket ederek öğrencilerini uzun vadeli planlar doğrultusunda yetiştirmektedir. Bu bağlamda öğrencilere bir sonraki eğitim öğretim dönemine geçebilecekleri kadar bir eğitim değil, hayatları boyunca kullanabilecekleri nitelikli bir akademik eğitim ve hayat eğitimi vermek amaçlanmaktadır.


Yedi Renkli Çınar Okulları fiziksel olarak birçok imkanı öğrencilerine sunmaktadır. Öğrencilerin kampüs içerisinde sportif faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri kapalı spor salonu, kapalı yüzme havuzu gibi kapalı alanların yanında açık havada futbol ve basketbol sahaları bulunmaktadır. Bunun yanında öğrencilerin derslerini destekleyecek nitelikte fen ve bilgisayar laboratuvarları bulunmaktadır. Kurumda sanatsal aktivitelerin gerçekleştirilmesine yardımcı olan müzik ve resim atölyeleri de yer almaktadır.


Yedi Renkli Çınar Eğitim Kurumları bünyesinde nitelikli öğrencilere sahip olmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda öğrencilere eğitim veren akademik kadro titizlikle seçilmektedir. Öğrencilerin akademik eksiklerini kapatabilecek akademik donanıma sahip, deneyimli ve öğrencileri aynı zamanda iyi birer insan olarak yetiştirebilecek bir akademik kadro kurulmaktadır. Öğrencilerle iletişimi güçlü eğitmenler akademik kadroyu oluşturmaktadır.


Yedi Renkli Çınar Okulları öğrencilerini ortaokul ve lise dönemlerinde girecekleri liseye giriş ve üniversiteye geçiş sınavlarına tam verimlilikle hazırlamaktadır. Bu hazırlık doğrultusunda öğrencilere haftanın 6 günü eğitim verilmektedir. MEB dahilinde işlenen müfredatın yanında öğrencilere ders saatleri dışında ek dersler verilmektedir. Hafta sonu cumartesi günleri de ek çalışmalar sürdürülmektedir. Çalışmalar grup çalışmaları ya da bireysel çalışmalar şeklinde ilerlemektedir. Düzenli gerçekleştirilen farklı yayınlara ait deneme sınavlarıyla öğrencilerin farklı soru tiplerini görerek kendilerini denemeleri amaçlanmaktadır.


Yedi Renkli Çınar Okulları çeşitli geziler düzenlemektedir. Öğrencilerinin dünyayı keşfedebilmeleri ve kurumda öğrendikleri yabancı dil bilgilerini pekiştirmeleri için yurt dışı dil okullarına geziler düzenlemektedir. Bunun yanında üniversite sınavlarına ve lise sınavlarına hazırlanan öğrencilerin motive olmaları için şehir dışındaki önemli mekanlara ve üniversitelere geziler de düzenlenmektedir.

Yedi Renkli Çınar Okulları Tanıtım Videosu
Yedi Renkli Çınar Okulları İndirimleri
Yedi Renkli Çınar Okulları Yorumları
Devamını Gör
Yedi Renkli Çınar Okulları'nda Eğitim
Yedi Renkli Çınar Okulları Tanıtım Videosu
Yedi Renkli Çınar Okulları Galeriler

Yedi Renkli Çınar Okulları Kampüsleri

Yedi Renkli Çınar Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Yedi Renkli Çınar Okulları Mudanya Kampüsü
Bursa / Mudanya
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Bursa'nın Mudanya ilçesinde yer alan Özel Yedi Renkli Çınar Okulları Ortaokulu maksimum 20 kişilik sınıflarıyla hizmet v...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Yedi Renkli Çınar Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum