fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yedisu Eğitim Kurumları

Yedisu Eğitim Kurumları için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Yedisu Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış

Yedisu Eğitim Kurumları Antalya ilinin Aksu ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını lise kademesinde sürdürmektedir. Lise kademesinin ise mesleki ve teknik anadolu lisesi türünde eğitim veren kurum; sağlık hizmetleri ve elektrik elektronik teknolojileri bölümlerinde eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Kurum iş hayatına istihdam edebileceği nitelikli vatandaşlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


Antalya Yedisu Okulları eğitimi kişilerin karakterlerini geliştiren, onları erdemli insan yapan; özgüveni, sorumluluğu, dürüstlüğü ve diğer doğru davranışları kazandıran bir olgu olarak görmekte ve bu nedenle eğitiminin niteliğine önem vermektedir. Kuruma göre nitelikli bir eğitim ise çok yönlü olmalı; cömertlik, yardımseverlik, dürüstlük gibi özellikler kazandırmalı, insanları iyi birer vatandaş yapmalı, halkın refah seviyesini artırma ve hem bireysel hem de toplumsal anlamda maksimum düzeyde fayda sağlamalıdır. Eğitilmiş ve bu nitelikleri kazanmış insanlardan oluşan toplumla uyum sağlayacak bireyler yetiştirmek amacıyla hareket eden kurum, eğitim süreçlerini de bu şekilde yürütmektedir.


Yedisu Eğitim Kurumları öğrencilerin eğitim süreçlerinde öğretmenlerin oynadığı büyük rolün farkındadır. Bu farkındalık doğrultusunda kurumun akademik kadrosunu oluşturan eğitmenlerin niteliğine büyük bir titizlik ve dikkat gösterilmektedir. Kurumun eğitmen kadrosu kendi branşında gerekli eğitimlerini almış, alanında belirli bir bilgi birikimine ve deneyim seviyesine ulaşmış, öğrencileriyle iletişim kurmanın inceliklerini bilen öğretmenlerden seçilerek oluşturulmaktadır.


Antalya Yedisu Koleji bir mesleki ve teknik anadolu lisesi olarak eğitim veriyor olmanın avantajlarından öğrencilerinin faydalanmasını sağlamaktadır. Öğrencilere 12. sınıfa kadar hem mesleki alanda hem de akademik alanda yetkin eğitimler verilmektedir. 12. sınıfta ise öğrencilere staj imkanı sunulmakta; böylelikle öğrenciler eğitim süreçleri boyunca öğrendikleri bilgileri pratiğe dökme imkanı bulmaktadır.


Yedisu Eğitim Kurumları öğrencilerine akademik anlamda da yetkin olacağı eğitimler vermektedir. Bu eğitimler ile öğrenciler üniversiteye giriş sınavlarına iyi ve tam bir biçimde hazırlanmaktadır. Özellikle 12. sınıf ile birlikte öğrenciler için ek dersler, denemeler ve etütler düzenlenmekte; sınava yönelik çalışmalar yoğunlaştırılmaktadır. Böylelikle 12. sınıftaki staj imkanıyla dileyen öğrenciler kendilerini mesleki alanlarda geliştirirken dileyen öğrenciler de üniversite eğitimlerini destekleyecek çalışmalarda bulunarak eğitimlerini sürdürebilmektedir.


Yedisu Eğitim Kurumları Erasmus+ gibi programlarla öğrencilerine yurtdışında eğitim görme imkanı sağlamaktadır. Bunun yanında sene içinde düzenlenen şehiriçi ve şehirlerarası gezilerle öğrencilerin sosyalleşmeleri, kültürel keşiflerde bulunmaları, okul ortamı dışında eğitimi deneyimlemeleri desteklenmektedir.

Yedisu Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Yedisu Eğitim Kurumları İndirimleri
Yedisu Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Yedisu Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış
Yedisu Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Yedisu Eğitim Kurumları Galeriler

Yedisu Eğitim Kurumları Kampüsleri

Yedisu Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Aksu Yedisu Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kampüsü
Antalya / Aksu
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Yedisu Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, sağlık sektörünün ihtiyaç duyduğu kalifiye bireyleri yetiştirmek...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Yedisu Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum