fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yeni Nefes Koleji

Yeni Nefes Kolejinin; eğitim ücretlerine, veli yorumlarına, fotoğraflarına, adreslerine, fiziksel imkanlarına ve daha birçok bilgisine hemen göz atın.

Yeni Nefes Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Yeni Nefes Koleji Anaokullar

Yeni Nefes Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Yeni Nefes Koleji İlkokullar

Yeni Nefes Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Yeni Nefes Koleji Ortaokullar

Yeni Nefes Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Yeni Nefes Koleji Liseler

Yeni Nefes Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Yeni Nefes Koleji Hakkında

  • Yeni Nefes Kolejinde Eğitime Bakış
  • Yeni Nefes Kolejinde Yabancı Dil Eğitimi

YENİ NEFES KOLEJİ'NDEN EĞİTİM

Ankara Yeni Nefes Koleji, iyi bir öğretim için gerekli olanların; alanında uzman eğitmen kadrosu ve okul yapısının eğitim hizmetine uygunluğu ve bu gibi kriterlere ek olarak, disiplin, sıkı takip ve öğrencilere öğrenmeyi sevdirmenin eğitimin vazgeçilmez kriterleri olduğunu savunmaktadır. Yeni Nefes, eğitim anlayışlarını oluştururken, uzman psikolog ve eğitimciler yardımını almıştır. Kendi tecrübesini de bu yardımlarla birleştirerek öğrenciler için etkin bir öğrenim programı hazırlamaktadır.


Yeni Nefes Koleji, öğrencilerinin; bilgiyi araştıran,bulan ve işleyen, sorgulayıcı, problem çözme kapasitesi yüksek, ezber ve taklit yerine araştırmacı bireyler olmaları için çalışmalarını çeşitlendirmektedir.


Yeni Nefes Koleji, öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini sağlamak amacıyla ölçme ve değerlendirme çalışmaları düzenlemektedir. Yapılan çalışmalarla öğrencilerin eksik olduğu konular tespit edilmekte ve giderilmeye yönelik çalışmalar sürdürülmektedir. Öğrencilere yazılı, uygulamalı sınavlar yapılmaktadır. Aynı zamanda performans çalışmaları ve projeler de uygulanarak öğrencilerin gelişimi yakından takip edilmektedir.


Yeni Nefes Koleji, öğrencilerine değerler eğitimi vererek onların manevi olarak da bilinçli bireyler olmalarını hedeflemektedir. Okul, Milli Eğitim Bakanlığının yayınladığı değerler eğitimi programı kapsamında öğrencilerinin;

  • Milli ve manevi şuuru olan
  • Topluma, insanlığa, ailesine ve çevresine duyarlı olan
  • Çağın pozitif yönlerini kendine kabul eden
  • Ahlaklı ve edepli bireyler
  • Kendini doğru olarak gerçekleştirmiş bireyler olmasını sağlamaktır.

Yeni Nefes Koleji'nde Yabancı Dil

Yeni Nefes Koleji, çağın artık bir ihtiyacı haline gelen yabancı dil eğitimine oldukça önem vermektedir. Bir gereklilik olan yabancı dil, gerek öğrenci için gerek ülke için olsun oldukça önem arz etmektedir. Yeni Nefes Koleji, anaokulundan başlayarak erken yaşta yabancı dil öğreniminin temelini atmaktadır. Küçük yaşta oyun ve şarkılarla temeli atılan dil eğitimi öğrencilere diğer dönemler için büyük avantaj sağlamaktadır.


Ankara Yeni Nefes Koleji, öğrencilerini her yönü ile tanıyarak öğrenim teknikleri ve zeka türlerini ön plana alarak öğrenim programını çeşitlendirmektedir. Öğrencilerin temel İngilizce, dinleme, anlama, sözlü anlatım ve yazılı anlatım becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Okulda tecrübeli öğretmenler aracılığı ile eğitim hizmeti sağlanmaktadır. Eğitim öğretim programını çeşitlendiren Yeni Nefes Koleji, yenilikçi eğitim teknikleri uygulamaktadır. Çoklu zeka yaklaşımları, storytelling, topic-based, TPR gibi yaklaşımlarla öğrencilerin çok yönlü ve etkin olarak bilinçlenmesini amaçlamaktadır.


Özel Yeni Nefes Koleji, dünyaca ünlü olan Cambridge Üniversitesi bünyesinde yer alan İngilizce yeterlilik sınavları ile öğrencilerin yeterlilik seviyelerini belirlemekte ve uluslararası düzeyde bir gelişim sağlamayı amaçlamaktadır. Uluslararası standartlarda dil eğitimi sağlamakta olan Yeni Nefes, bünyesinden mezun olan her öğrencinin etkin ve aktif olarak yabancı dili konuşması, okuması, yazması ve anlaması üzerine çalışmalarını devam ettirmektedir.

Yeni Nefes Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Yeni Nefes Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Yeni Nefes Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Yeni Nefes Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum