fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yeşil Elma Anaokulları

Yeşil Elma Anaokullarının bütün şubelerinin detaylı bilgilerine hemen ulaşın. Fotoğraflarını, fiyat bilgilerini ve veli yorumlarını tek bir sayfa üzerinden inceleyin.

Yeşil Elma Anaokullarında Eğitime Bakış

Yeşil Elma Anaokulları

Okul öncesi eğitimin amacı, çocuklarda öğrenmeye ilgi uyandırmak ve onların var olan yeteneklerini fark etmelerine olanak sağlamaktır. Yüksek öğrenme potansiyeline sahip oldukları bu dönemi sağlıklı bir çevrede geçirebilen çocuklar daha hızlı ve başarılı gelişim göstermektedir. Bu eğitimin ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket eden Yeşil Elma Anaokulları; Ankara'da 12 anaokulu, bin öğrencisi ve 20 yıllı aşkın tecrübesiyle velilerin gözünde öne çıkmaktadır. Erdem Temalı Eğitim Modelinin uygulandığı kurumda, uyum temelli eğitim ve aktif öğrenme desteklenmektedir. Bu kapsamda atölye uygulamaları, spor ve sanat faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. alanında uzman öğretmenler tarafından verilen bütünleştirilmiş eğitim sayesinde hem akademik ilerlemeye hem de ahlaki gelişime büyük önem verilmektedir.


Yeşil Elma Anaokullarında milli ve manevi değerler, eğitimin her basamağında yer almakta bu sayede çocukların; sevgi, paylaşım, nezaket, dürüstlük, cömertlik ve adalet gibi erdemleri kazanmaları desteklenmektedir. Kurumda eğitim, geniş, ferah ve öğrencilerin yaş özellikleri dikkate alınarak oluşturulmuş sınıflarda, açık ve kapalı oyun alanlarında huzurlu bir ortamda gerçekleştirilmektedir. Sağlıklı ve doğal yiyeceklerden oluşun zengin yemek menüleri kurumda bulunan aşçılar tarafından okul yemekhanelerinde hazırlanmaktadır.


Yeşil Elma Anaokulları okul öncesi eğitimi vermelerinin yanında, birçok anaokuluna eğitim konusunda destek olmakta ve geliştirdiği projelerle de anaokulu eğitimcilerinin bilgilerini güncel tutmalarını sağlamaktadır. Her öğrencinin keşfedilmeyi beklediğini bile ve buna göre bir eğitim programı benimseyen kurum, bireysel farklılıkları göz önünde bulundurmakta ve kişiye özel eğitim metotları uygulamaktadır. Yeşil Elma Anaokullarında güne sabah sohbetiyle başlanmakta ve öğrenciler o gün gerçekleştirecekleri etkinliklerle ilgili konuşmaktadırlar. Bu aşamada bütün öğrencilere söz hakkı verilmekte ve iletişim becerilerinin gelişimi amaçlanmaktadır.


Yeşil Elma Anaokullarında dersler her biri branşında tecrübeli öğretmenler tarafından yürütülmekte ve öğretmenlerin kendilerini geliştirmeleri adına seminerlere gönderilmektedirler. Kurumda Türk dil etkinlikleri düzenlenmekte bunun yanında dünya ile iletişim kurabilmeleri adına gerekli olan İngilizce öğrenmenin ilk adımlarını burada atmaktadırlar. Yabancı dil dersleri öğrencilere oyun eşliğine hayatın doğal akışı içerisinde verilmektedir. Bu sayede öğrenciler bu eğitimi ders olarak görmemekte ve hem eğlenip hem de ihtiyaçları olan dil eğitimini almaktadırlar.


Ailelerinde okul öncesi dönemde çocukların gelişiminde önemli bir yere sahip olduğunu bilen Yeşil Elma Anaokulları, ailelerin katılabileceği geziler ve etkinlikler düzenlemektedir. Bunun yanında ailelere çocuk gelişimi ile ilgili bilgilendirici makaleler ve yazılar gönderilmekte aileninde bu süreci çocuklarıyla beraber ilerletmesi istenmektedir. Öğrencilerin çağa ayak uydurabilmesi adına robotik kodlama, bilgisayar kullanımı ve bilişim teknolojileri alanında da farklı çalışmalar düzenlenmektedir.

Yeşil Elma Anaokulları Tanıtım Filmi
Yeşil Elma Anaokulları İndirimleri
Yeşil Elma Anaokulları Yorumları
Devamını Gör
Yeşil Elma Anaokullarında Eğitime Bakış
Yeşil Elma Anaokulları Tanıtım Filmi
Yeşil Elma Anaokulları Galeriler
Yeşil Elma Anaokulları Yorumları

Yeşil Elma Anaokulları Kampüsleri

Yeşil Elma Anaokulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Yenimahalle Batıkent Yeşil Elma Anaokulu Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Ankara Yenimahalle’de okul öncesi eğitimi veren Özel Batıkent Yeşil Elma Anaokulu Ankara’da 17 şubesi ile 2007'den bu gü...
Keçiören Parmak İzleri Anaokulu Kampüsü
Ankara / Keçiören
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Parmak İzleri Anaokulu, 2-6 yaş aralığında çocuklara okul öncesi eğitim hizmeti vermektedir. Açık ve kapalı oyun al...
Mamak Abidinpaşa Yeşil Elma Anaokulu Kampüsü
Ankara / Mamak
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Abidinpaşa Yeşil Elma Anaokulu Mamak bölgesinde hizmet veren özel bir okul öncesi eğitim kurumudur. Okulda eğitim s...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Yeşil Elma Anaokulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum