fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yüce Okulları

Yüce Okulları'nın; fiyatlarına, fotoğraflarına ve veli yorumlarına kolayca göz atın. Yüce Okulları ile hemen iletişime geçip erken kayıt dönemlerinden faydalanın.

Yüce Okulları'nda Eğitime Bakış

YÜCE OKULLARI

1988 yılında kapılarını eğitime açan, o günden bugüne Ankara'da eğitimde fark yaratan Yüce Okulları, teknoloji ve konforu bir arada sağlayarak öğrenciler için anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinde tecrübeli eğitim kadrosuyla başarıyı geleceğe taşımaktadır. İnsana yatırım yapmanın geleceğe yatırım yapmak olduğunu düşünen okul, yönetimi öğrencilerinin her anlamda birer dünya vatandaşı olmaları için çabalamaktadır. Bir eğitim kurumunda bulunması gereken her şeyin bulunduğu kurumda, öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği her detay düşünülmüş ve kampüsün her köşesi eğitime fayda sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yüce Okulları her türlü fiziki imkan, teknik altyapı, sosyal donatı alanları ile eğitimde pek çok ilk ve yeniliklerin öncüsü olmuştur.


Çeşitli uluslararası eğitim kuruluşları tarafından akreditasyon edinen Yüce Okulları, Türkiye’nin önde gelen uluslararası eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Uluslararası Bakalorya, PASCH, EAQUALS ve P21 tarafından akredite edilen bir kurum olarak Yüce Okulları çeşitli uluslararası eğitim programları ve projeler sunabilmektedir. Uluslararası Bakalorya tarafından hem İlk Yıllar Programı, Orta Yıllar Programı ve Diploma Programını sunmak için onaylanan Yüce Okulları, Türkiye’de az sayıda bulunan IB Continuum School ünvanına sahiptir. Okul öncesi eğitim ile ilköğretimi ayrılamaz bir bütün olarak gören Yüce Okulları, anaokulu ve ilkokul kademelerinde aralıksız İlk Yıllar Programı uygulamaktadır. Ortaokul kademesinde ise Orta Yıllar Programı, lise kademesinde de Diploma Programı uygulanmaktadır. Uluslararası düzeyde kabul gören Diploma Programını bitiren öğrenciler, yurt dışında bulunan en iyi üniversitelere girebilmektedir.


Yüce Okulları yabancı dil eğitiminde bulunduğu bölgede kaliteli adreslerden biri olarak adından söz ettirmektedir. Yabancı dil eğitimi ile ilgilenen EAQUALS (Dil Eğitim Kalitesinde Değerlendirme ve Akreditasyon) kurumu tarafından akredite edilen Yüce Okulları, Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir yabancı dil eğitim tecrübesi sunmaktadır. Anasınıfında haftada 15 saat verilen yabancı dil dersleri yoğunluğu ilerleyen dönemlerde artmakta ve öğrenciler bütüncül bir yapı içerisinde resim ve spor derslerinin de İngilizce ile desteklenmesiyle eğitim eğlenceli hale getirilmektedir. İlkokul ve ortaokulda haftada 18 saate çıkan dil eğitimi sayesinde öğrenciler temellerini sağlam atarken kaliteli bir dil eğitimi alma fırsatı yakalamaktadır. Lise seviyesinde ise TOEFL programına katılan öğrenciler hayallerindeki mesleğe dil problemi olmadan ve bunu da uluslararası standartlarda sertifikalandırarak kazanmaktadır. Yüce Okulları’nda ikinci yabancı dile de büyük önem verilmektedir. PASCH (Okullar: Geleceğin Ortaklığı) üyesi olan Yüce Okulları, en üstün kalitede Almanca eğitimi vermek için onaylanmıştır ve PASCH ile çeşitli uluslararası Almanca projeler yürütmektedir.


Her biri alanında uzman ve tecrübeli kadroların görev yaptığı Yüce Okulları'nda eğitimciler sadece ders saatlerinde değil, ders dışı zamanlarda da sürekli öğrencilerin yanında bulunmakta ve gelişimlerine destek olmaktadır. Öğretmenler, öğrencilerine dersleri en iyi şekilde öğretmenin yanı sıra değerler eğitiminde de rehberlik etmektedir. Okul bünyesinde bulunan değerler eğitimi birimi, öğrencilerinin fikir ve ruh dünyalarını destekleyen kültürel programları ve sosyal dayanışma projeleriyle onları kendi değerlerine bağlı saygılı bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir.


P21 (21. Yüzyıl Eğitimi Ortaklığı) üyesi olan Yüce Okulları, öğrencilere bilgi çağının gerektirdiği 21. yüzyıl becerilerini kazandırmaktadır. Türkçe okuma ve yazma, yabancı diller, matematik, fen bilimleri, sosyal bilimler, ekonomi, sanat ve spor gibi temel dersler, küresel farkındalık, iş ve girişimcilik kültürü, yurttaşlık bilgisi, çevre ve sağlık bilinci gibi 21. yüzyıla dair temalar ile ilişkilendirilerek anlatılmaktadır. P21 eğitimi sayesinde Yüce Okulları öğrencileri 21. yüzyılın etkin liderleri ve vizyonerleri olarak yetişmektedir.

Yüce Okullar Fiyatları 2024

Ankara özel okul ücretleri içerisinde merak edilen kurumlardan biri olan Yüce Okulları 2024 - 2025 eğitim ücretlerini paylaştı. Aşağıda yer alan fiyatlara KDV dahildir. Kardeş indirim oranı ise her kardeş için %20 olarak açıklandı.

Yüce Okulları 2024 - 2025 Eğitim Dönemi Fiyatları
Eğitim Seviyesi Eğitim Fiyatı
Anaokulu 117.640 TL
İlkokul 124.770 TL - 117.640 TL
Ortaokul 124.770 TL - 117.640 TL
Anadolu ve Fen Lisesi 125.280 TL - 133.425 TL
Yüce Okulları Tanıtım Filmi
Yüce Okulları İndirimleri
Yüce Okulları Yorumları
Devamını Gör
Yüce Okulları'nda Eğitime Bakış
Yüce Okullar Fiyatları 2024
Yüce Okulları Tanıtım Filmi
Yüce Okulları Galeriler
Yüce Okulları Yorumları

Yüce Okulları Kampüsleri

Yüce Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Çankaya Yüce Okulları Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 6 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Yüce Okulları Anaokulu 08.30 ve 16.30 saatleri arasında eğitim ve öğretim sağlamaktadır. Ankara Çankaya bölgesinde...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Yüce Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum