fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yüce Okulları

Yüce Okulları'nın; fiyatlarına, fotoğraflarına ve veli yorumlarına kolayca göz atın. Yüce Okulları ile hemen iletişime geçip erken kayıt dönemlerinden faydalanın.

Yüce Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Yüce Okulları Anaokullar

Yüce Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Yüce Okulları İlkokullar

Yüce Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Yüce Okulları Ortaokullar

Yüce Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Yüce Okulları Liseler

Yüce Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Yüce Okulları Hakkında

  • Yüce Okulları'nda Eğitime Bakış
  • Yüce Okullar Fiyatları 2021

YÜCE OKULLARI

1988 yılında kapılarını eğitime açan o günden bugüne Ankara'da eğitimde fark yaratan Yüce Okulları teknoloji ve konforu bir arada sağlayarak öğrenciler için anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerindeki tecrübeli eğitim kadrosuyla başarıyı geleceğe taşımaktadır. İnsana yatırım yapmanın geleceğe yatırım yapmak olduğunu düşünen okul yönetimi öğrencilerinin her anlamda birer dünya vatandaşı olmaları için çabalamaktadır. Bir eğitim kurumunda bulunması gereken her şeyin bulunduğu kurumda öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği her detay düşünülmüş ve kampüsün her köşesi eğitime fayda sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Yüce Okulları her türlü fiziki imkan, teknik altyapı, sosyal donatı alanları ile eğitimde pek çok ilk ve yeniliklerin öncüsü olmuştur.


Her biri alanında uzman ve tecrübeli kadroların görev yaptığı Yüce Okulları'nda eğitimciler sadece ders saatlerinde değil, ders dışı zamanlarda da sürekli öğrencilerin yanında bulunmakta ve gelişimlerine destek olmaktadırlar. Öğretmenler öğrencilerine dersleri en iyi şekilde öğretmenin yanı sıra değerler eğitiminde de rehberlik etmektedirler. Okul bünyesinde bulunan değerler eğitimi birimi, öğrencilerinin fikir ve ruh dünyalarını destekleyen kültürel programları ve sosyal dayanışma projeleriyle onları kendi değerlerine bağlı saygılı bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir.


Yüce Okulları yabancı dil eğitiminde bulunduğu bölgede kaliteli adreslerden biri olarak adından söz ettirmektedir. Anasınıfında haftada 15 saat verilen yabancı dil dersleri yoğunluğu ilerleyen dönemlerde artmakta ve öğrenciler bütüncül bir yapı içerisinde resim ver spor derslerinin de İngilizce ile desteklenmesiyle eğitim eğlenceli hale getirilmektedir. İlkokul ve ortaokulda haftada 18 saate çıkan dil eğitimi sayesinde öğrenciler temellerini sağlam atarken kaliteli bir dil eğitimi alma fırsatı yakalamış oluyorlar. Lise seviyesinde ise TOEFL programına katılan öğrenciler hayallerindeki mesleğe dil problemi olmadan ve bunu da uluslararası standartlarda sertifikalandırarak kazanmaktadırlar.


Yüce Okulları kaliteli eğitimin her öğrencinin hakkı olduğunu düşündüğünden her eğitim dönemi öncesi bursluluk sınavları düzenlemektedir. Bu sınavlarda başarı elde eden öğrenciler çeşitli oranlarda burs alarak indirimli fiyatlarla kayıt olabilmektedir. Bunun yanında kurum, erken kayıt dönemleri ile ailelerin bütçelerine uygun avantajlı fiyatlar sunmaktadır.

Yüce Okulları fiyatlarının 2021 yılında ne kadar olacağını duyurdu. Aşağıdaki tablodan eğitim seviyelerine göre farklılık gösteren eğitim ücretlerine göz atabilirsiniz.

Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti
Anaokulu 34.450 TL
İlkokul ve Ortaokul 37.150 TL
Anadolu ve Fen Lisesi 39.600 TL

Yüce Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Yüce Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Yüce Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Yüce Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum