fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Zafer Koleji

Zafer Koleji'nin eğitime bakış açısını hemen öğrenin. Zafer Koleji fiyatlarına, veli yorumlarına, fotoğraflarına ve daha fazlasına kolayca ulaşın.

Zafer Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Zafer Koleji Anaokullar

Zafer Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Zafer Koleji İlkokullar

Zafer Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Zafer Koleji Ortaokullar

Zafer Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Zafer Koleji Liseler

Zafer Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Zafer Koleji Hakkında

  • Zafer Koleji'nde Eğitim
  • Zafer Koleji Tanıtım Filmi

Zafer Koleji, Zafer Eğitim Kurumları ve de Zafer Yayınları ile 35 yıldır eğitim hizmetinin içinde, gururla genç nesilleri yetiştirmiştir. Alanında uzman, öğrenci odaklı ve bireysel değişkenlerine saygılı, çağdaş ve bilimsel bakış açısına sahip, güçlü bir eğitimci kadrosuna sahiptir. Öğretmenlerin akademik ve mesleki etkinliklerini geliştirmek için sürekli yönlendirmeler içeren seminerleri yıl boyu devam etmektedir.


Geleceğin Zaferleri İçin!

Merhum kurucu Sayın Ali Demir, Mustafa Kemal’in sözü olan “Cumhuriyet benim en büyük zaferimdir.” sloganıyla yola çıkmış ve bu donanımlı kampüsü Dünya Okulu (IB Programı) ile dünyayla yarışacak seviyede genç nesilleri yetiştirmek amacıyla kurmuştur.


2200 öğrenci kapasitesi ile Zafer Koleji, Türkiye'nin tek Sınırlı Kolej Kampüsü olma özelliğini göstermektedir. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu lisesi ve fen lisesi olarak eğitim vermeye devam eden Zafer Koleji, Türkiye’yi birçok alanda başarılarıyla da temsil etmektedir. 35 yıllık akademik başarının yanı sıra, Profesyonel Zafer Koleji Spor Kulübü ile de olimpiyatlarda Türkiye’yi temsil eden sporcular yetiştirmektedir.


Dünya standartlarında bir eğitim sistemi ile çocuğunuzun birçok uluslararası üniversiteye direkt kabulü imkanlarına da olanak sağlamaktadır. Ayrıca lise eğitimi eşliğinde sanat ve spor alanında da sadece ders olarak değil, öğrencilerin potansiyellerini gerçekleştirmelerine yönelik, profesyonel uygulayıcı olarak da öğrencileri yetiştirmektedir.


Öğrencileri ne gibi deneyim ve olanaklar bekliyor?

Son teknoloji ve en gelişmiş deneyimi sunmak için, fizik, matematik, kimya laboratuvarları ile birlikte kampüs içinde bulunan; Gerçek boyutta bir uçak, bir zeplin, havada asılı şekilde duran büyük bir kadırga gemi, yere işlenmiş 350 m2 mermer bir Piri Reis’in Dünya Haritası, yarı olimpik havuz, buz pateni pisti, oldukça büyük ve donanımlı spor kompleksleri ve kongre merkezi mevcuttur.


IB (uluslararası bakalorya) Diploması çocuğunuza ne kazandırır?

Bu program ile öğrencilere, tüm dünyadaki üniversiteler için uygun, donanımlı ve nitelikli bir zemin oluşturulur. Bu program, mezun öğrencilere, 100 den fazla ülkede ve 1000 den fazla üniversitede, IB Diplomasıyla ayrıcalıklar kazandırır. Bunun yanı sıra çeşitli burs olanakları da program mezunlarını beklemektedir.

Zafer Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Zafer Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Zafer Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Zafer Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum