fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Cebeci Final Anadolu Lisesi

Özel Cebeci Final Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Cebeci Final Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Cebeci Final Anadolu Lisesi, geleceğim mutlu, özgüvenli, kendine ve başkalarına saygılı, akademik ve sosyal alanda başarılı bireylerini yetiştirmek ve onları hayata hazırlamak için eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Üniversite sınavlarındaki başarısını Final Okulları adı altında en yükseklere taşıyan bu kurum, öğrenci merkezli yaklaşımıyla öğrencileri robotlaştırmadan, ezberci eğitimden uzak, öğrenmeye, araştırmaya ve gözlemlemeye dayalı olarak bir sistemle yaklaşarak başarıyı kaçınılmaz kılmaktadır. Akademik başarının ön planda olduğu bu okul, aynı zamanda öğrencilerinin sosyal, kültürel be spor alanlarında da gelişimini göz ardı etmemektedir. Öğrencilere boş zamanlarında spor müsabakaları düzenleyerek onların, takım olma duygusu, görev ve sorumluluk alma, lidere uyma ve liderlik yapabilme, kendine güven duyma, yerinde ve çabuk karar verebilme, dostça oynama ve kazananı takdir etme özellikleri kazandırılmaya çalışılmaktadır. Kültür etkinlikleri bazında ülkemizin çeşitli şehirlerine geziler düzenleyerek tarihin manevi ve kültürel değerleri öğrenciye benimsetilmektedir.
Özel Cebeci Final Anadolu Lisesi, öğrencilerinin Atatürk'ün izinde ilerleyen, çağdaş, etik değerlere sahip, topluma ve kendine saygılı, yenilikçi bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Yabacı dil eğitimine oldukça önem veren bu kurum, öğrencinin dört dil becerisini (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) geliştirmek için alanında uzman öğretmenlerle yabancı dil öğretmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Cebeci Final Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Balkiraz Mah. Mamak Cad. No:66, Mamak / Ankara
0 530 549 71** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum