fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Mamak Liseleri

Mamak'ta yer alan tüm kolej ve devlet liselerinin bir arada bulunduğu listelerimizden size uygun okulu bulun. Mamak liseleri taban puanlarına hemen göz atın. Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Mamak özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
49 okul bulundu.
Özel Bilinç Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Abidinpaşa Mah.
Özel Bilinç Koleji Anadolu Lisesi verified

Seminerleri ve online eğitimlerinde bizlerle buluşturdukları hocalar ve bize verdikleri bilgiler çok değerliydi, teşekkü...

Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Mamak / Hüseyingazi Mah.
Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Fen Lisesi

Hüseyingazi'de eksik olan fen lisesini bizlere sunan bilişim koleji yetkililerine teşekkür ederiz.

Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Ekin Mah.
Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Anadolu Lisesi

Oğlumun sınav korkusu vardı. ortaokuldan sonra bu korku daha da belirgin olmaya başladı. gittiğimiz okulda ise bununla i...

Özel Güven Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Mamak / Karaağaç Mah.
Özel Güven Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Güven Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mamak Ortadoğulular Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Çağlayan Mah.
Özel Mamak Ortadoğulular Anadolu Lisesi

Özel Mamak Ortadoğulular Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Hüseyingazi Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Ekin Mah.
Özel Hüseyingazi Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Hüseyingazi Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilimsel Kolej Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Demirlibahçe Mah.
Özel Bilimsel Kolej Anadolu Lisesi

Özel Bilimsel Kolej Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yükselen Koleji Yeni Yaşam Yerleşkesi Fen Lisesi Özel Okul
Mamak / Akşemsettin Mah.
Özel Yükselen Koleji Yeni Yaşam Yerleşkesi Fen Lisesi

Özel Yükselen Koleji Yeni Yaşam Yerleşkesi Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mamak Data Koleji Anadolu Meslek Lisesi Özel Okul
Mamak / Şahintepe Mah.
Özel Mamak Data Koleji Anadolu Meslek Lisesi

Özel Mamak Data Koleji Anadolu Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Cebeci Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Balkiraz Mah.
Özel Cebeci Final Anadolu Lisesi

Özel Cebeci Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Dağaslan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Misket Mah.
Özel Uğur Dağaslan Koleji Anadolu Lisesi

Özel Uğur Dağaslan Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Doğukent Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Durali Alıç Mah.
Özel Doğukent Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Doğukent Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yükselen Koleji Yeni Yaşam Yerleşkesi Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Akşemsettin Mah.
Özel Yükselen Koleji Yeni Yaşam Yerleşkesi Anadolu Lisesi

Özel Yükselen Koleji Yeni Yaşam Yerleşkesi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mamak Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Bahçeleriçi Mah.
Özel Mamak Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Mamak Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Teknokent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Demirlibahçe Mah.
Özel Ankara Teknokent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Ankara Teknokent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mamak / Aşık Veysel Mah.
Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi

Yeni sisteme ve vizyona mamak'ta ayak uydurabilen tek devlet okulu: proje okulu (sınavlı lise). daha fazla detaya gerek...

Prof. Dr. Rağıp Üner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mamak / Akdere Mah.
Prof. Dr. Rağıp Üner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Prof. Dr. Rağıp Üner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Abidinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mamak / Aşık Veysel Mah.
Abidinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Abidinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mamak Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mamak / Bahçeleriçi Mah.
Mamak Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Mamak Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Suzan-Mehmet Gönç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mamak / Mehtap Mah.
Suzan-Mehmet Gönç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Suzan-Mehmet Gönç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Milli Eğitim Bakanı Ali Naili Erdem Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mamak / Şahap Gürler Mah.
Milli Eğitim Bakanı Ali Naili Erdem Anadolu Lisesi

Milli Eğitim Bakanı Ali Naili Erdem Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Niğbolu Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mamak / Derbent Mah.
Niğbolu Anadolu Lisesi

Niğbolu Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Rasim Özdenören Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mamak / Zirvekent Mah.
Rasim Özdenören Anadolu Lisesi

Rasim Özdenören Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Hurin Yavuzalp Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mamak / Ekin Mah.
Hurin Yavuzalp Anadolu Lisesi

Hurin Yavuzalp Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Türközü Oğuzhan Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Mamak / Türközü Mah.
Türközü Oğuzhan Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Türközü Oğuzhan Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mamak Liseleri

Ankara Mamak bölgesinde yer alan özel ve devlet liselerinin bulunduğu listelerimiz sayesinde tüm okulların detaylı bilgilerine ulaşabilir, sizler için oluşturduğumuz lise profillerinden aklınızdaki soruların hepsini cevaplayabilirsiniz. İlçede uzun yılladır eğitim hizmeti veren kurumların varlığı kaliteli eğitim ile çocuklarını buluşturmak isteyen ailelerin işini kolaylaştırmaktadır. Mamak liselerinin tamamını gezip daha sonra okul seçimi yapmak isteyen aileler bu noktada zaman kaybetmekte ve doğru okulu bulmakta sıkıntı yaşamaktadırlar. Okul.com.tr sizler için bölgede tüm liselerin güncel bilgilerini tek bir sayfa üzerinde bulundurarak sizlere yardımcı olmaktadır. Mamak'daki liselerin tamamıyla iletişime geçebilir, size uygun olanlar ile yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Mamak Ankara merkezine yakın olduğundan farklı ilçelerden de bu bölgedeki liseleri tercih eden veliler olmaktadır. İlçe genelinde bulunan liselere baktığımızda her biri alanında uzman öğretmen kadrosuyla bünyelerindeki öğrencileri MEB'in düzenlediği sınavlara hazırlamakta ve üniversite hayallerini gerçekleştirmelerine olanak sağlamaktadır. Mamak liselerinin; taban puanlarına, sınıf, bina ve bahçe fotoğraflarına, haritadan bulundukları konumlara, ortalama sınıf kapasitelerine, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz. Tüm bu bilgilere eriştikten sonra belirlediğiniz kriterlere uyan okulları keşfedebilirsiniz. İlçede yer alan liseleri daha önce deneyimlemiş öğrenci ve veli yorumları bu kurumların artı ve eksi yönlerinin neler olduğunu görmenize imkan verecektir. Bu sayede okul seçiminizi çok daha kolay yapabilir, sizlere rehberlik edecek bu yorumlar sayesinde aradığınız okulu kısa sürede bulabilirsiniz.


Mamak kolejleri üniversiteye öğrenci yerleştirme oranları bakımından iyi durumdadır. Bu nedenle birçok aile çocuğunu Mamak'taki kolejlere göndermektedir. Bu kurumlar aynı zamanda çift dilli eğitim vermekte ve birer dünya vatandaşı yetiştirmektedir.


Mamak lise fiyatları ise her bütçeye uygun olacak şekilde ayarlanmıştır. Okul profillerinden lise fiyatlarına ulaşabilir, ekonomik açıdan sizleri zorlamayacak okulları tercih edebilirsiniz. Ayrıca özel liseler bursluluk sınavı düzenlemekte ve sınavlarda başarılı olan öğrenciler çeşitli oranlarda indirim kazanmaktadır. Bu liselerin sınavlarına kayıt gerçekleştirebilir, avantajlı fiyatlar ile kaliteli eğitim şansı yakalayabilirsiniz.


Mamak liselerini incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum