fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çözüm Akademi Okulları Merkez Kampüsü Anadolu Lisesi

Özel Çözüm Akademi Okulları Merkez Kampüsü Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Çözüm Akademi Okulları Merkez Kampüsü Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Çözüm Akademi Okulları Merkez Kampüsü Anadolu Lisesi, kalıcı öğrenmeyi ve yüksek akademik standartlara ulaşmayı amaçlamaktadır. Kurum, öğrencilerine verdiği birebir eğitim ve gerçekleştirdiği sosyal aktivitelerle adından söz ettirmektedir. Kurum sınıf mevcutlarını oldukça sınırlı sayıda tutarak öğretmen başına düşen öğrenci sayısını azaltmaktadır. Böylece öğretmenlerin öğrencilerle birebir ilgilenme şansı artmaktadır. Akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimlerinin en üst seviyeye çıkması amaçlanmaktadır. Bu aktiviteler sayesinde zihinsel olarak aktif olan öğrencilerin öğrenme süreçleri hızlanmakta ve okuldan aldıkları fayda artmaktadır. Özel Çözüm Akademi Okulları Merkez Kampüsü Anadolu Lisesi, bu aktivitelerin yanı sıra sportif faaliyetler de yürütmektedir. Basketbol, futbol, voleybol, masa tenisi ve beden eğitimi aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel olarak aktif olmalar sağlanmaktadır. Böylece üniversiteye giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilerin spordan uzak kalmasının önüne geçilmektedir. Kurumda bunların dışında gezi kulübü, müzik kulübü, proje kulübü, sinema, tiyatro, modern dans, görsel sanatlar ve el sanatları aktiviteleri düzenlenmektedir.
Lise, öğrencilerin üniversite sınavına hazırlandıkları için oldukça yoğun geçirdiği bir dönem olmaktadır. Özel Çözüm Akademi Okulları Merkez Kampüsü Anadolu Lisesi, bu dönemde öğrencilerine her yönden destek olmaktadır. Böylece öğrencilerin farklı bir kurumdan yardım almasına gerek kalmamaktadır. Okulda gerçekleştirilen hafta sonu eğitim uygulaması sayesinde öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konularda birebir destek verilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çözüm Akademi Okulları Merkez Kampüsü Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Yeşilova Mah. 4020. Cad. No:8/a, Etimesgut / Ankara
0 312 963 0925
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum