fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Eryaman Zincir Anadolu Lisesi

Özel Eryaman Zincir Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:00

Özel Eryaman Zincir Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Eryaman Zincir Anadolu Lisesi Ankara Etimesgut'ta öğrencilerinin gelişimine doğrudan fayda sağlamak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Öğrencilerinin ayrıcalıklı bir eğitim almasını destekleyerek onları hedeflerine hazırlamaktadır. Özel okulda öğrencilerin bilgiyi hazır olarak almaları ve ezberci eğitimden uzak bir anlayış bulunmaktadır. Öğrencilerin bilgiyi keşfetmelerini sağlayacak yöntem ve tekniklerin öğrenme süreci içinde uygulanması sağlanarak kapsamlı bir içerik oluşturulmaktadır. Zincir Anadolu Lisesi, öğrencilerinin doğru bir şekilde değerlendirilmesini sağlayan, sonuç ve süreç odaklı değerlendirme yöntemlerinin kullanılmasını desteklemektedir. Böylelikle rehberlik ve danışmanlık servisindeki uzmanlar öğrencileri 9. sınıftan 12. sınıfa kadar takip edecekleri bir sistem oluşturur ve kariyer planlamalarını o doğrultuda hazırlarlar.
Özel Eryaman Zincir Anadolu Lisesi, uyguladığı eğitim modelleri ve çalışma programlarıyla öğrencilerin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanları ön plana çıkarmaktadır. Öğrencinin yatkınlıklarını keşfederek başarıları doğrultusunda ilerleyebilecekleri olanaklar sağlanmaktadır. Çeşitli sosyal kulüplerle ve çeşitli etkinliklerle öğrencilerin üniversite hazırlık dışında kendini kişisel açıdan geliştirebileceği olanaklar da sağlanır. Ayrıcalıklı eğitim ortamlarında öğrencilerin gelişimlerine doğrudan fayda sağlayacak eğitim modelleri uygulanmaktadır. Alanlarında donanımlı ve güçlü öğretmen kadrosuyla çok yönlü bir eğitim çalışması uygulanmaktadır. Başarılı bireyleri hayata hazırlayarak topluma fayda sağlamaktadır.
Özel Eryaman Zincir Anadolu Lisesi'nde öğrencilerin yaparak-yaşayarak öğrenmesi için çeşitli imkanlar bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilerinin eksiksiz bir öğrenim görebilmesi adına eğitim faaliyetleri detaylandırılmaktır. 9. sınıftan itibaren başlayarak ders eksikleri için ek dersler ve etüt sistemleri uygulanmaktadır. Bununla birlikte belirli zamanlarda hafta sonu ek derslerle öğrencinin ileride gireceği sınava dair eksiklerinin tamamlanması sağlanmaktadır. Dönem içerisinde öğrencilere uygulanan seviye tespit sınavlarıyla öğrencilerin eksikleri ve ortalamalarını görmesi sağlanmaktadır. Özel Eryaman Zincir Anadolu Lisesi öğrencilerine yabancı dil olarak İngilizce dil eğitimi vermektedir. İngilizce dil eğitimi; tüm sınıflarda ortak Avrupa dil öğretimi esas alınarak uygulanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Eryaman Zincir Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Güzelkent Mah. 687 Cad. No: 63 Etimesgut / Ankara
0 312 963 1680
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum