fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anadolu Lisesi

Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00

Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anadolu Lisesi Hakkında

Ankara Etimesgut'un gözde okullarından olan Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anadolu Lisesi, Türk Milli Eğitiminin genel amaçları ve veli beklentileri doğrultusunda modern çağın gerektirdiği donanımı sağlayarak, öğrencilerini iyi bir geleceğe hazırlamaktadır. Nitelikli, kişilikli, kendisinin ve toplumun mutluluğuna odaklı; milletin yüce manevi değerlerini benimsemiş, insan sevgisi ve fedakârlık duygusuyla dolu nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir. En fazla 17 kişilik sınıflarda eğitim veren bu kurum, uzman eğitim kadrosundaki öğretmenlerle öğrencilerle bireysel olarak ilgilenmektedir. Öğrencilerini en iyi üniversitelere hazırlayan Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anadolu Lisesi, öğrencilerinin konu eksiklerini tamamlamak amacıyla etütler düzenlemektedir. 9. sınıftan başlayarak 12. sınıfa kadar öğrenciler en iyi şekilde yetiştirilmekte ve Türkiye'nin en iyi üniversitelerinde yerlerini almaktadırlar.
Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anadolu Lisesi, öğrencilerinin akademik başarısıyla beraber, sanat ve spor alanındaki gelişimlerini de desteklemektedir. Bu bağlamda okulda bulunan; futbol sahası, kapalı spor salonu, kütüphane, bahçe, kantin, sanat atölyesi, müzik odası, oyun ve spor alanlarından öğrenciler dilediği zaman faydalanabilmektedir. Aynı zamanda okulda yemekhane hizmeti verilmektedir. Öğrencilere sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı kazandırılmaktadır.
Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anadolu Lisesi, bulundurduğu tüm imkanlar dahilinde okul içinde ve dışında, akıl ve zeka oyunları, basketbol, voleybol, futbol, modern dans, görsel sanatlar, drama, gezi, proje kulübü, yabancı dil, dans, gitar, orkestra, atletizm, jimnastik, tiyatro, el sanatları ve satranç gibi aktiviteler ve etkinlikler düzenlenmektedir.
Bu kurum yabancı dil eğitimine de büyük önem vererek dünya standartlarında öğrenci yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Mezun olan öğrenciler akıcı konuşma, okuma, dinleme ve akademik yazabilme yetkinliklerine sahip olmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Eryaman Mah. 349. Cad. No:2, Etimesgut / Ankara
0 312 963 0974
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum