fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bilbaşar Anadolu Lisesi

Özel Bilbaşar Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Bilbaşar Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Bilbaşar Anadolu Lisesi; saygılı, bilinçli, duygusal zekası ve ifade becerisi yüksek bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, bu hedefine ulaşmak adına sınıf mevcutlarını sınırlı tutmakta ve öğrencileriyle birebir ilgilenmektedir. Böylece öğretmenlerin, öğrencilerin karakterlerine ve öğrenme şekillerine uygun şekilde eğitim verme şansı artmaktadır. Kurum, öğrencilerinin sınav başarılarını maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi, öğrencilerle düzenli görüşmeler gerçekleştirerek ihtiyaç duydukları konuları tespit etmektedir. Böylece eğitimciler, öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun eğitim programı hazırlayarak eksiklerini tamamlamalarına destek olmaktadır.
Özel Bilbaşar Anadolu Lisesi, öğrencilerinin sınav başarısını olduğu kadar karakter gelişimlerini de önemsemektedir. Kurumda bu sebeple öğrencilere yönelik birçok sosyal aktivite gerçekleştirilmektedir. Okulda düzenlenen basketbol, masa tenisi, voleybol, futbol ve tenis aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel olarak aktif kalması sağlanmaktadır. Bu sayede öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenirken aynı zamanda sınav stresinden uzaklaşmaları hedeflenmektedir. Kurum, akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimlerini desteklerken aynı zamanda problem çözme yeteneklerini açığa çıkarmaktadır. Okulda bu aktivitelerin yanı sıra ebru, dans, drama, gezi kulübü, el sanatları, sinema ve tiyatro aktiviteleri de gerçekleştirilmektedir. Özel Bilbaşar Anadolu Lisesi; bu aktivitelerle öğrencilerinin sanatsal yönlerini besleyerek karakter gelişimlerini çok yönlü olarak desteklemektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilbaşar Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Sinan Mah. Hüsnü Karakaş Cad. Aras Bedesteni No:5, Muratpaşa / Antalya
0 242 242 40** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum