fb
Onaylanmış Okul Profili

Özel Küpkök 1112 Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Küpkök 1112 Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Küpkök 1112 Anadolu Lisesi, öğrencilerini geleceğe hazırlarken uzman kadrosuyla eğitim vermekte olan özel üniversite öncesi eğitim kurumudur. Bursa Nilüfer bölgesinde hizmet vermekte olan kurumda öğrencilere verilen eğitimler çok yönlü olarak ilerlemekte mezun olan öğrencilerin potansiyellerine ulaşmış bireyler olmaları hedeflenmektedir. Lise dönemi üniversiteye geçiş dönemi olmakla beraber akademik ilerleyişin en önemli dönemlerinden biridir. Bu bağlamda verilen eğitimlerde öğrencilerin gelişimleri hem akademik hemde bireysel yönlerde desteklenmektedir. Bu hususta okul içerisinde bulunan uzman rehberlik bölümü sayesinde öğrencilerin sınav stres ve kaygısını gidermek amaçlı etkinlik ve seminerler, okul tanıtımları düzenlenmektedir. Bunun yanı sıra Özel Küpkök 1112 Anadolu Lisesi içerisinde koçluk sisteminin bulunması da öğrencilere oldukça fazla kolaylık sağlamaktadır. Koçluk sistemi dahilinde sınav dönemi yaklaşan öğrencilere danışmanlık hizmetiyle arzuladıkları üniversite ve bölümler doğrultusunda bir yol haritası belirlenerek etkili eğitimler verilmektedir.
Özel Küpkök 1112 Anadolu Lisesi içerisinde öğrencilere pek çok eğitim imkanının yanı sıra yabancı dil eğitimleri de avantajlı şekilde sunulmaktadır. Öğrenciler okul içerisinde ilk sınıftan son sınıfa kadar global seviyede İngilizce dilini kullanabilecek şekilde eğitim görmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Küpkök 1112 Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

19 Mayıs Mah. Barış Cd. No:15 Nilüfer/bursa
0 224 413 54** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum