fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ankara Doruk Ortaokulu

Özel Ankara Doruk Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Ankara Doruk Ortaokulu Hakkında

Özel Ankara Doruk Ortaokulu, Yenimahalle'de bulunmaktadır. Bu kurum, eğitimde öncü, bireysel farklılıkları gözeten bir kurum olarak geleceğin lider olacak, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, yetkin ve mutlu bireylerini yetiştirmektedir.
Özel Ankara Doruk Ortaokulu, öncelikle öğrencilerine öğrenmeyi öğretmek ilkesini benimsemiştir. Okulun nihai amacı Türkiye ve dünya için başarılı ve mutlu nesiller yetiştirmektir. Profesyonel eğitimci ve yönetici kadrosuyla kaliteli ve donanımlı eğitim hizmeti vermektedir. Ortaokul temel eğitimin son ayağını oluşturur. Liseden önceki bu dönemde eğitimin niteliği gelecek eğitim kademeleri için oldukça önem taşımaktadır. Öğrenciler, geleceklerinin bilgi beceri ve yeteneklerini bu dönemde kazanırlar. Bu bağlamda kurum, öğrencilerine liseye hazırlık döneminde konu tarama testleri ve seviye tespit sınavları uygulamaktadır. Bu sınavlarla öğrencilerinin eksik konuları saptanarak ek derslerle desteklenmektedir.
Özel Ankara Doruk Ortaokulu, öğrencilerim tam öğrenme sağlayacağı bir çok eğitim modelini birleştirilmesiyle oluşan anlamlı hibrit eğitim modelini benimsemektedir. Bu eğitim modeli ile ortaokul döneminde kazanılması gereken bilgi, beceri ve değerler akademik derslerin öğrenme alanları ve üniteleri temel alınarak öğrencilere beceriler kazandırılır. Böylelikle Özel Ankara Doruk Ortaokulu öğrencileri; dünyanın her tarafında geçerli bilgi ve teknoloji ile donanımlı, bilgisini kullanan ve üreten bireyler olarak yetişmektedir.
Bu okul, spor, sanat, bilim ve teknoloji alanında uluslararası başarılara ev sahipliği yapmaktadır.
Özel Ankara Doruk Ortaokulu, öğrencilerin öz güven ve sorumluluk bilinci geliştirmesi sağlanmaktadır. Bu bağlamda yeni ilgi alanları ve beceriler oluşturmalarına yönelik bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda gelişmeleri için çeşitli kulüp etkinliklerine imkan sunulmaktadır. Kulüp etkinlikleri dahilinde; futbol, voleybol, yüzme, masa tenisi, modern dans ve beden eğitimi gibi sportif aktiviteler de yapılmaktadır.
Yabancı dil eğitimine önem veren bu kurum birinci yabancı dil olarak İngilizce derslerine ağırlık verirken Fransızca derslerini de ikinci dil seçeneği olarak öğrencilerine sunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ankara Doruk Ortaokulu İletişim Bilgileri

Yeni Bati Mah. 2398. Cad. No:2, Yenimahalle/ankara
0 312 963 0997
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum