fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bağlıca Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Bağlıca Uğur Okulları Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Bağlıca Uğur Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Bağlıca Uğur Okulları Ortaokulu, Ankara'nın Etimesgut ilçesinde bulunmaktadır. Öğrencilerine belirli eğitim modelleriyle yaklaşan bu kurum 1968'den bu yana eğitim tecrübesine sahip Uğur Okulları kalitesiyle nitelikli eğitimin adresi olmaktadır. Bu kurum, ortaokul düzeyindeki öğrencilerine liseye hazırlık sürecinde destek olmaktadır. Öğrencilerin eğitimde eşitliği açısından tüm öğrencilerin aynı bilgilerle derse girmeleri sağlanmaktadır. Bu bağlamda, seviye belirleme sınavları ve konu tarama testleriyle öğrencilerin eksik kaldığı bilgiler analiz edilerek etüt ve ek derslerle tamamlanmaktadır.
Özel Bağlıca Uğur Okulları Ortaokulu, ASDF eğitim modeliyle akademik, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimi gözetmektedir. Bu uygulama modeliyle öğrenciler STEM yaklaşımını kolayca benimsemekte ve bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarındaki becerilerini geliştirmektedir. Öğrenciler bu becerileri geliştirirken fikir yürütme, basit makine yapma, analitik düşünebilme, problem çözme yeteneği gibi bir çok yetkinlik de kazanmaktadır.
Özel Bağlıca Uğur Okulları Ortaokulu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen ders kitaplarını kullanırken aynı zamanda öğrencinin ihtiyacına uygun, bireyselleştirilmiş modüler eğitim materyalleri kullanmaktadır. Yeni çağın eğitim teknolojileriyle her yerde erişim sağlanabilecek, Uğur Okullarının eğitim modeline göre kurgulanmış özgün sorulardan oluşan, zengin içerikli ve nitelikli yayınlarıyla öğrencinin gelişimi takip edilmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin yeni düzene uygun çevrimiçi ders metotları görsellerle bütünleştirilerek uygulanmaktadır.
Özel Bağlıca Uğur Okulları Ortaokulu, öğrencilerinin İngilizce eğitimini içselleştirerek öğrenmesi amacıyla yurt dışı gezileri düzenlemektedir. Anaokulundan başlayarak öğrencilere İngilizce yetkinliği kazandırmayı amaçlayan bu kurum, öğrencilerini uluslararası geçerliliği olan dil yetkinliği sınavlarına hazırlamaktadır. Yabancı dil derslerini görsel ve işitsel materyallerle zenginleştiren Uğur Okulları, öğrencilerinin okuma, yazma ve konuşma konusunda ileri düzey yetkinlikte mezun olmasını amaçlamaktadır.
Özel Bağlıca Uğur Okulları Ortaokulu, öğrencilerinin akademik eğitimlerinin yanı sıra sanat ve spor alanında becerilere sahip olmasını hedeflemektedir. Bu amaçla okul kulüpleri, geziler, spor müsabakaları, atölyeler ve sergiler düzenlenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bağlıca Uğur Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Bağlıca Mah. Kuzupınar Cad. No:4 / A-B-C, Etimesgut / Ankara
0 312 502 10** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum