fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Etimesgut Ortaokulları

Etimesgut devlet ve özel ortaokullar hakkında detaylı bilgiler, veliler tarafından yapılmış yorumlar aracılığıyla çocuğunuza en uygun okulu hemen bulun. Bütçenize en uygun özel ortaokulların detaylı bilgilerini incelemek isterseniz Etimesgut özel ortaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
57 okul bulundu.
Özel Bağlıca Tema Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Tema Koleji Ortaokulu verified

Özel Bağlıca Tema Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Altın Eğitim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Altın Eğitim Okulları Ortaokulu verified

Özel Altın Eğitim Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağlıca Süleymaniye Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Süleymaniye Okulları Ortaokulu

Temiz, pak yemekhane,(hijyen):5 yıldız aidiyet duygusu gelişmiş personel, dumansız okul, siğara içmeyen personel, kalite...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Yorum Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Piyade Mah.
Özel Yorum Koleji Ortaokulu

Tek kelimeyle ifade edersem iyi. hatta iyi ötesi. şeker tadında yöneticileri var. öğretmenlerinin her biri birer melek....

Özel Eryaman TUZYEKSAV Liderler Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Altay Mah.
Özel Eryaman TUZYEKSAV Liderler Ortaokulu

Özel Eryaman TUZYEKSAV Liderler Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eryaman Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Şehit Osman Avcı Mah.
Özel Eryaman Final Okulları Ortaokulu

Özel Eryaman Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eryaman Göksu Zeka Kuşağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Göksu Mah.
Özel Eryaman Göksu Zeka Kuşağı Koleji Ortaokulu

Özel Eryaman Göksu Zeka Kuşağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Anaşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Anaşehir Koleji Ortaokulu

Özel Anaşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağlıca Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Bağlıca Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İpucu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Yeşilova Mah.
Özel İpucu Koleji Ortaokulu

Özel İpucu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Duru Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Duru Koleji Ortaokulu

Özel Duru Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Etimesgut Safa Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Piyade Mah.
Özel Etimesgut Safa Okulları Ortaokulu

Özel Etimesgut Safa Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağlıca İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Bağlıca İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Mat Pi Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Güzelkent Mah.
Özel Ankara Mat Pi Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Mat Pi Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Yeşilova Mah.
Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu

Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:10
Özel Çözüm Akademi Okulları Merkez Kampüsü Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Yeşilova Mah.
Özel Çözüm Akademi Okulları Merkez Kampüsü Ortaokulu

Özel Çözüm Akademi Okulları Merkez Kampüsü Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eryaman Sevgi Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Eryaman Sevgi Ortaokulu

Özel Eryaman Sevgi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Final Okulları Elvankent Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Oğuzlar Mah.
Özel Ankara Final Okulları Elvankent Ortaokulu

Özel Ankara Final Okulları Elvankent Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Eryaman Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Şeyh Şamil Mah.
Özel Eryaman Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Eryaman Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 29 Mayıs Ferda Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Topçu Mah.
Özel 29 Mayıs Ferda Koleji Ortaokulu

Özel 29 Mayıs Ferda Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Düşün Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Ankara Düşün Okulları Ortaokulu

Özel Ankara Düşün Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eryaman MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Eryaman MBA Okulları Ortaokulu

Özel Eryaman MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu

Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:10
Özel Göksu ABC Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Göksu Mah.
Özel Göksu ABC Okulları Ortaokulu

Özel Göksu ABC Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Eryaman Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Ankara Eryaman Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Eryaman Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Etimesgut Ortaokulları

Etimesgut ortaokulları sayısı her geçen gün artmakta ve aranılan kriterlere uygun eğitim kurumu bulmakta buna bağlı olarak kolaylaşmaktadır. Aileler ilkokuldan sonra çocuklarının kaliteli eğitim veren bir ortaokulda akademik hayatına başlamasını istemektedir. Bu sebeple Etimesgut'taki ortaokullarının tamamının bilgilerini öğrenerek karşılaştırmalar yapmakta ve çocukları için en doğru okulu bulmaktadırlar. Ancak bu süreçte okulları tek tek gezen ebeveynler zaman kaybetmektedir. Tam da bu noktada okul.com.tr'de yer alan Etimesgut ortaokulları listesi üzerinden kurumlar hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına kolayca ulaşabilirsiniz.


Ortaokullar, öğrencilerin akademik eğitim almaya başlayıp branş dersleriyle buluştuğu önemli bir sürecin başlangıcıdır. Bu sebeple eğitimde başarının gelebilmesi adına öğrencinin iyi bir okulu gitmesi gerekmektedir. Etimesgut ortaokulları da her biri alanında tecrübeli öğretmenleri ile bölgede uzun yıllardır faaliyet göstermekte ve çevre ilçelerdeki ailelere tarafından dahi tercih edilmektedirler. Ayrıca öğrencilerinin; fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimlerini destekleyen eğitim modelleri ile çalışmalarını sürdüren Etimesgut özel ortaokulları da ailelerin dikkatini çekmektedir. Sizler de okul profillerinde yer alan harita konumlarına göz atarak evinize en yakın okulları keşfedebilir, servis ücreti ödemeden kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Etimesgut'taki ortaokullar bünyelerinde barındırdıkları rehber öğretmenler ile öğrencilerin okul içerisindeki sorunlarını hızlıca çözmektedir. Bu da bütün öğrencilerin sorunsuz bir şekilde eğitim hayatlarına devam edebilmelerini sağlamaktadır. Rehber öğretmenler aynı zamanda öğrencilerin gelişimlerini gözlemleyip raporlar oluşturmakta ve bu raporlar her dönem aileler ile paylaşılmaktadır. Etimesgut özel ortaokullarının; fotoğraflarına, fiziksel imkanlarına, adres bilgilerine, irtibat numaralarına, ortalama sınıf mevcutlarına, eğitim modellerine, giriş ve çıkış saatlerine dair bilgi sahibi olmak isterseniz profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.


Etimesgut ortaokullarını yakından tanımanın bir diğer yolu da veli yorumlarını incelemektir. Daha önce eğitim kurumlarını tercih etmiş ve hakkında fikir edinmiş ebeveynler tarafından yapılan yorumlara okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Böylece seçtiğiniz okulun çocuğunuz için uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Etimesgut ortaokul fiyatlarını öğrenerek bütçenize uygun olan kurumları belirlemek ve çocuğunuzun eğitim hayatını planlamak adına hemen listelerimize göz atabilirsiniz. Ayrıca özel okul ve kolejlerin yapmış olduğu bursluluk sınavlarına okul.com.tr üzerinden başvuru yaparak, çocuğunuzun kaliteli eğitimi burslu bir şekilde almasını sağlayabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum