fb
Onaylanmış Okul Profili

Etimesgut Ortaokulları

Etimesgut devlet ve özel ortaokullar hakkında detaylı bilgiler, veliler tarafından yapılmış yorumlar aracılığıyla çocuğunuza en uygun okulu hemen bulun.

51 okul bulundu.
Özel Bağlıca Süleymaniye Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Süleymaniye Okulları Ortaokulu

Temiz, pak yemekhane,(hijyen):5 yıldız aidiyet duygusu gelişmiş personel, dumansız okul, siğara içmeyen personel, kalite...

Özel Yorum Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Piyade Mah.
Özel Yorum Koleji Ortaokulu

Tek kelimeyle ifade edersem iyi. hatta iyi ötesi. şeker tadında yöneticileri var. öğretmenlerinin her biri birer melek....

Özel Göksu ABC Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Göksu Mah.
Özel Göksu ABC Okulları Ortaokulu

Özel Göksu ABC Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Asfa Ankara Ferda Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Topçu Mah.
Özel Asfa Ankara Ferda Koleji Ortaokulu

Özel Asfa Ankara Ferda Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eryaman MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Eryaman MBA Okulları Ortaokulu

Özel Eryaman MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eryaman Yükseliş Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Eryaman Yükseliş Koleji Ortaokulu

Özel Eryaman Yükseliş Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Eryaman Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Şeyh Şamil Mah.
Özel Eryaman Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Eryaman Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Eryaman Bilim Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Ankara Eryaman Bilim Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Eryaman Bilim Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etimesgut Mosse Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Etimesgut Mosse Koleji Ortaokulu

Özel Etimesgut Mosse Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 19:00
Özel Ankara Final Okulları Elvankent Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Oğuzlar Mah.
Özel Ankara Final Okulları Elvankent Ortaokulu

Özel Ankara Final Okulları Elvankent Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Duru Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Duru Koleji Ortaokulu

Özel Duru Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Darüşşifa Asal Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Altay Mah.
Özel Darüşşifa Asal Koleji Ortaokulu

Özel Darüşşifa Asal Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 5 Duyu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel 5 Duyu Koleji Ortaokulu

Özel 5 Duyu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Elvankent Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Yeşilova Mah.
Özel Elvankent Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Elvankent Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mektebim Koleji Eryaman Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Mektebim Koleji Eryaman Ortaokulu

Özel Mektebim Koleji Eryaman Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eryaman Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Tunahan Mah.
Özel Eryaman Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Eryaman Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eryaman Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Eryaman Koleji Ortaokulu

Özel Eryaman Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yapracık Kavram Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Yapracık Mah.
Özel Yapracık Kavram Koleji Ortaokulu

Özel Yapracık Kavram Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Bağlıca Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Bağlıca Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Altın Eğitim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Altın Eğitim Okulları Ortaokulu

Özel Altın Eğitim Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kerem Aygün Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Yavuz Selim Mah.
Özel Kerem Aygün Koleji Ortaokulu

Özel Kerem Aygün Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağlıca Tema Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Tema Koleji Ortaokulu

Özel Bağlıca Tema Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Alfa Grup Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bahçekapı Mah.
Özel Alfa Grup Ortaokulu

Özel Alfa Grup Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İpucu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Yeşilova Mah.
Özel İpucu Koleji Ortaokulu

Özel İpucu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Safa Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Piyade Mah.
Özel Safa Okulları Ortaokulu

Özel Safa Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Etimesgut Ortaokulları

Etimesgut ortaokulları sayısı her geçen gün artmakta ve aranılan kriterlere uygun eğitim kurumu bulmakta buna bağlı olarak kolaylaşmaktadır. Aileler ilkokuldan sonra çocuklarının kaliteli eğitim veren bir ortaokulda akademik hayatına başlamasını istemektedir. Bu sebeple Etimesgut'taki ortaokullarının tamamının bilgilerini öğrenerek karşılaştırmalar yapmakta ve çocukları için en doğru okulu bulmaktadırlar. Ancak bu süreçte okulları tek tek gezen ebeveynler zaman kaybetmektedir. Tam da bu noktada okul.com.tr'de yer alan Etimesgut ortaokulları listesi üzerinden kurumlar hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına kolayca ulaşabilirsiniz.


Ortaokullar, öğrencilerin akademik eğitim almaya başlayıp branş dersleriyle buluştuğu önemli bir sürecin başlangıcıdır. Bu sebeple eğitimde başarının gelebilmesi adına öğrencinin iyi bir okulu gitmesi gerekmektedir. Etimesgut ortaokulları da her biri alanında tecrübeli öğretmenleri ile bölgede uzun yıllardır faaliyet göstermekte ve çevre ilçelerdeki ailelere tarafından dahi tercih edilmektedirler. Ayrıca öğrencilerinin; fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimlerini destekleyen eğitim modelleri ile çalışmalarını sürdüren Etimesgut özel ortaokulları da ailelerin dikkatini çekmektedir. Sizler de okul profillerinde yer alan harita konumlarına göz atarak evinize en yakın okulları keşfedebilir, servis ücreti ödemeden kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Etimesgut'taki ortaokullar bünyelerinde barındırdıkları rehber öğretmenler ile öğrencilerin okul içerisindeki sorunlarını hızlıca çözmektedir. Bu da bütün öğrencilerin sorunsuz bir şekilde eğitim hayatlarına devam edebilmelerini sağlamaktadır. Rehber öğretmenler aynı zamanda öğrencilerin gelişimlerini gözlemleyip raporlar oluşturmakta ve bu raporlar her dönem aileler ile paylaşılmaktadır. Etimesgut özel ortaokullarının; fotoğraflarına, fiziksel imkanlarına, adres bilgilerine, irtibat numaralarına, ortalama sınıf mevcutlarına, eğitim modellerine, giriş ve çıkış saatlerine dair bilgi sahibi olmak isterseniz profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.


Etimesgut ortaokullarını yakından tanımanın bir diğer yolu da veli yorumlarını incelemektir. Daha önce eğitim kurumlarını tercih etmiş ve hakkında fikir edinmiş ebeveynler tarafından yapılan yorumlara okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Böylece seçtiğiniz okulun çocuğunuz için uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Etimesgut ortaokul fiyatlarını öğrenerek bütçenize uygun olan kurumları belirlemek ve çocuğunuzun eğitim hayatını planlamak adına hemen listelerimize göz atabilirsiniz. Ayrıca özel okul ve kolejlerin yapmış olduğu bursluluk sınavlarına okul.com.tr üzerinden başvuru yaparak, çocuğunuzun kaliteli eğitimi burslu bir şekilde almasını sağlayabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum