fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Etimesgut Ortaokulları

Etimesgut devlet ve özel ortaokullar hakkında detaylı bilgiler, veliler tarafından yapılmış yorumlar aracılığıyla çocuğunuza en uygun okulu hemen bulun. Bütçenize en uygun özel ortaokulların detaylı bilgilerini incelemek isterseniz Etimesgut özel ortaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
60 okul bulundu.
%20 İndirim Özel Etimesgut Dünya Teknopark Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Elvan Mah.
Özel Etimesgut Dünya Teknopark Ortaokulu verified

Kaliteli eğitim,alanında uzman öğretmenler ve birebir ilgi. hiç düşünmeden çocuğunuzu emanet edeceğiniz güvenilir ortam.

Özel Altın Eğitim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Altın Eğitim Okulları Ortaokulu verified

Yönetimi çok değerli ,hocaları deneyimli,siniflar az kişi .ama sadece fizksel imkanlara bakarsaniz eger biraz az

%7 İndirim Özel Etimesgut Bilge Alp Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / 30 Ağustos Mah.
Özel Etimesgut Bilge Alp Koleji Ortaokulu verified

Çocuğumun, bu değerli kuruma ilkokulda katıldı ve bu sene ortaokuldan mezun olacak. eğitim ekibi her zaman her konuda c...

Diğer Okullar

Özel Etimesgut Kariyer Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / İstasyon Mah.
Özel Etimesgut Kariyer Ortaokulu

Bölgesinin en düzgün okullarından. herkese tavsiye ederim. iyi ki tercih etmişiz.

Özel Bağlıca Süleymaniye Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Süleymaniye Okulları Ortaokulu

Temiz, pak yemekhane,(hijyen):5 yıldız aidiyet duygusu gelişmiş personel, dumansız okul, siğara içmeyen personel, kalite...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:20
Özel Etimesgut Eğitim Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Ahi Mesut Mah.
Özel Etimesgut Eğitim Bilimleri Ortaokulu

İlk başta tereddütle gittiğim okuldu .yalnız sonrasında çok doğru adres de olduğumu hissetmek ve oğlumun bu okulda ayrıc...

Özel İpucu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Yeşilova Mah.
Özel İpucu Koleji Ortaokulu

Özel İpucu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darüşşifa Asal Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Altay Mah.
Özel Darüşşifa Asal Koleji Ortaokulu

Özel Darüşşifa Asal Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Final Okulları Elvankent Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Oğuzlar Mah.
Özel Ankara Final Okulları Elvankent Ortaokulu

Özel Ankara Final Okulları Elvankent Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Eryaman Artı Fen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Eryaman Artı Fen Koleji Ortaokulu

Özel Eryaman Artı Fen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uçan Kolej Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Uçan Kolej Ortaokulu

Özel Uçan Kolej Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Göksu Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Eryaman Mektebim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Yeşilova Mah.
Özel Eryaman Mektebim Koleji Ortaokulu

Özel Eryaman Mektebim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etimesgut Modern Ortadoğu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Göksu Mah.
Özel Etimesgut Modern Ortadoğu Koleji Ortaokulu

Özel Etimesgut Modern Ortadoğu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Göksu ABC Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Göksu Mah.
Özel Göksu ABC Okulları Ortaokulu

Özel Göksu ABC Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Yeşilova Mah.
Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu

Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:10
Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu

Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:10
Özel Ankara Zafer Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Erler Mah.
Özel Ankara Zafer Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Zafer Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:00
Özel Anaşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Anaşehir Koleji Ortaokulu

Özel Anaşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eryaman Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Tunahan Mah.
Özel Eryaman Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Eryaman Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eryaman Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Şeyh Şamil Mah.
Özel Eryaman Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Eryaman Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağlıca Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Bağlıca Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etimesgut Mosse Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Etimesgut Mosse Koleji Ortaokulu

Özel Etimesgut Mosse Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 19:00
Özel Etimesgut Safa Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Piyade Mah.
Özel Etimesgut Safa Okulları Ortaokulu

Özel Etimesgut Safa Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağlıca Tema Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Tema Koleji Ortaokulu

Özel Bağlıca Tema Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30

Ankara Etimesgut Ortaokulları

Etimesgut ortaokulları sayısı her geçen gün artmakta ve aranılan kriterlere uygun eğitim kurumu bulmak da buna bağlı olarak kolaylaşmaktadır. Aileler ilkokuldan sonra çocuklarının kaliteli eğitim veren bir ortaokulda akademik hayatına devam etmesini istemektedir. Bu sebeple Etimesgut'taki ortaokullarının tamamının bilgilerini öğrenerek karşılaştırmalar yapmakta ve çocukları için en doğru okulu bulmaktalardır. Ancak bu süreçte okulları tek tek gezen ebeveynler zaman kaybetmektedir. Tam da bu noktada Okul.com.tr'de yer alan Etimesgut ortaokulları listesi üzerinden kurumlar hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına kolayca ulaşabilirsiniz. Etimesgut özel ortaokullarının; fotoğraflarına, fiziksel imkanlarına, adres bilgilerine, irtibat numaralarına, ortalama sınıf mevcutlarına, eğitim modellerine, giriş ve çıkış saatlerine dair bilgi sahibi olmak isterseniz profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.


Ortaokullar, öğrencilerin ciddi akademik eğitim almaya başlayıp branş dersleriyle buluştuğu önemli bir sürecin başlangıcıdır. Bu sebeple eğitimde başarının gelebilmesi adına öğrencinin iyi bir okulu gitmesi gerekmektedir. Etimesgut ortaokulları da her biri alanında tecrübeli öğretmenleri ile bölgede uzun yıllardır faaliyet göstermekte ve çevre ilçelerdeki ailelere tarafından dahi tercih edilmektelerdir. Etimesgut'taki ortaokullar bünyelerinde barındırdıkları rehber öğretmenler ile öğrencilerin okul içerisindeki sorunlarını hızlıca çözmektedir. Bu da bütün öğrencilerin sorunsuz bir şekilde eğitim hayatlarına devam edebilmelerini sağlamaktadır. Rehber öğretmenler aynı zamanda öğrencilerin gelişimlerini gözlemleyip raporlar oluşturmakta ve bu raporlar her dönem aileler ile paylaşılmaktadır. Ayrıca öğrencilerinin; fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimlerini destekleyen eğitim modelleri ile çalışmalarını sürdüren Etimesgut özel ortaokulları da ailelerin dikkatini çekmektedir.


Etimesgut'taki ortaokulların haritadaki konumlarını görüntüleyerek size yakın olanları kolayca bulabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun okula ulaşımı konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadan gidebileceği en uygun okulu seçebilirsiniz. Eğer tercih ettiğiniz okul biraz uzaksa, okulun profilinde yer alan servis hizmetleri hakkında bilgilere göz atarak çocuğunuzun güvenli ve konforlu bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Okulların profillerinde, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda rehberlik, güvenlik, sağlık ve beslenme hizmetleri hakkında detaylı bilgiler bulunmaktadır. Okulun fiziksel olanaklarını değerlendirerek, okullarda bulunan kütüphane, spor salonu, laboratuvarlar gibi imkanları göz önünde bulundurabilir ve çocuğunuz için en uygun eğitim ortamını seçebilirsiniz.


Ortaokul dönemi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen zorunlu 12 senelik eğitimin orta kısmını oluşturmaktadır. Bu döneme geçiş yapan öğrenciler, daha zorlayıcı branş dersleri ve ciddi sınavlarla karşılaşmaktadır. Bu dönemde çocuğunuza doğru destek ve rehberliği sağlayacak okulları seçmek, onların başarılı bir eğitim deneyimi geçirmeleri için kritiktir. Okul profillerini inceleyerek, ortaokulların eğitim anlayışlarını, hedeflerini ve öğrencilere sundukları destekleri öğrenebilirsiniz. Bu sayede, okulların akademik, psikolojik ve ruhsal yönden nasıl bir destek sağladığını değerlendirerek, çocuğunuz için en uygun ortaokulu seçebilirsiniz.


Farklı okullar, çeşitli eğitim anlayışlarını benimseyerek öğrencilere eğitim verir. Her öğrenci, kendi hedefleri ve hayalleri doğrultusunda uygun olan okulları seçmelidir. Öğrencilerin hedeflerine ulaşabilmeleri için, kendi hayallerine ve ihtiyaçlarına uygun bir eğitim yaklaşımı ile eğitim almaları önemlidir. Bu nedenle, Etimesgut'taki ortaokulların benimsediği eğitim anlayışlarını ve kullandıkları eğitim modellerini öğrenmek isteyen veliler, listeleme sayfalarını kullanarak araştırma yapabilirler. Etimesgut'taki ortaokullar, yabancı dil ağırlıklı eğitimden ekoloji eğitimine, uluslararası eğitime ve liseye hazırlık odaklı eğitime kadar çeşitli eğitim yaklaşımlarına odaklanmaktadır. Okul.com.tr üzerindeki listeler sayesinde, çocuklarınızın hedeflerine ve hayallerine uygun eğitim veren okulları kolayca bulabilir ve değerlendirebilirsiniz. Ortaokul döneminde öğrenciler, ilk kez ulusal merkezi sınavlara hazırlanma deneyimini yaşarlar. Öğrencilerin lise dönemine geçiş sağlayan bu sınavlara hazırlık sürecine başlamaları için, öğrenciler okullarının öğretmenleri, rehberlik birimi ve yönetim kadrosundan destek alırlar. Yönetimin hazırladığı sınav hazırlık programları ve müfredatlar, rehberlik biriminin sağladığı psikolojik destek ve koçluk, öğretmenlerin verdiği akademik eğitim, öğrencilerin başarılarını etkiler. Bu dönemde yapılan sınav hazırlığı ve elde edilen sınav başarıları, öğrencilerin geleceklerini büyük ölçüde şekillendirir. Bu nedenle, öğrenciler ve veliler, sınav başarısı sağlamış ve gelecekte de sağlayacak olan ortaokulları tercih etmeye eğilimlidir. Etimesgut'ta sınav hazırlığına odaklanan ve yüksek başarıya ulaşan birçok köklü ortaokul bulunmaktadır. Okulların profillerinde yer alan detayları gözden geçirerek, bu okulların sağlayacağı sınav başarısı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu bağlamda, veliler mezunların başarılarına, liseye geçiş oranlarına ve sınav hazırlık programlarına dikkat etmektedir. Sizler de tüm bu bilgileri okulların profillerinde bulabilirsiniz.


Etimesgut'taki ortaokulların sınav başarıları ve sundukları eğitim hizmetinin kalitesi hakkında daha derin bir fikir edinmek için, bu okullara çocuklarını göndermiş olan velilerin veya mezunların deneyimlerinden yararlanmak oldukça faydalı olacaktır. Bu kişilerin geri bildirimleri, okul tercih sürecinizi daha bilinçli bir şekilde yönlendirmenize yardımcı olmaktadır. Listelenen okulların profillerinde, Etimesgut ortaokulları yorumları bulunmaktadır. Bu yorumlar, okulların güçlü ve zayıf yönlerini görmenizi mümkün kılmaktadır. İncelediğiniz okulu daha doğru bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak bu yorumlara dayanarak, çocuğunuz için en uygun ortaokulu seçebilirsiniz. Eğer siz de bir ortaokul deneyimini paylaşmak istiyorsanız, o okulun sayfasına yorum bırakarak diğer ailelerin tercih sürecini kolaylaştırabilirsiniz. İşte böylece, topluluk deneyimleriyle daha bilinçli bir şekilde okul tercihinizi yapabilir ve çocuğunuz için en iyi eğitim ortamını seçebilirsiniz.


Yabancı dil eğitimi günümüzde profesyonel dünyada en çok önem taşıyan unsurlardan biridir. İkinci bir yabancı dil öğrenmek, gençlerin geleceği için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca, genç yaşta alınan dil eğitimi her zaman daha etkilidir. Etimesgut'taki ortaokullarda, öğrencilere İngilizceye ek olarak ikinci bir yabancı dil eğitimi verilmektedir. Bu sayede öğrenciler, liseye geçerken her iki dili de konuşabilir durumda olmaktadır. İspanyolca, Fransızca, Almanca gibi birçok dil, çeşitli ortaokullarda ikinci yabancı dil olarak öğretilmektedir. Listeleme sayfalarındaki filtreler ile dil eğitimine göre arama yaparak çocuğunuza kaliteli yabancı dil eğitimi sağlayacak okulları belirleyebilirsiniz.


Etimesgut kolejleri, sundukları fiziki imkanlarla velilerin dikkatini çekmekte ve sıkça araştırılmaktadır. Bu kurumlar, anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim verdikleri için öğrenciler başka bir okula geçmeden, uyum sorunu yaşamadan eğitimine devam edebilmektedir. Etimesgut kolejleri, modern kampüsleri, ileri teknolojik altyapıları, nitelikli yabancı dil eğitim fırsatları ve üstün nitelikli akademik kadroları ile bilinmektedir. Okul.com.tr üzerinde Etimesgut'taki tüm kolejleri bulabilir, kayıt görüşmesi talebinde bulunabilirsiniz.


Etimesgut'ta geniş bir yelpazede çeşitli imkanlar sunan, farklı eğitim anlayışlarını benimseyen birçok ortaokul bulunmaktadır. Etimesgut ortaokul fiyatları, okul çeşitliliğinin fazla olması nedeniyle geniş bir aralıkta yer almaktadır. Veliler, okulların profillerinde görüntülenen tahmini fiyatları inceleyerek, okulun fiziksel donanımlarına, teknolojik altyapısına, yabancı dil eğitimi fırsatlarına ve genel eğitim kalitesine göre değişen Etimesgut ortaokul fiyatları hakkında bilgi edinebilmektedir. Okulların profillerinde, sadece kayıt ücretleri değil, aynı zamanda yemekhane, servis, kırtasiye ve yaz okulu ücretleri de belirtilmektedir. Tüm bu bilgileri bir arada değerlendirerek, bütçenize uygun olan okulları daha kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Etimesgut ortaokul avantajlarından faydalanmak için listeleme sayfalarına ve okulların profillerine göz atabilirsiniz. Etimesgut kolejleri ve özel ortaokulları sık sık erken kayıt dönemi düzenleyerek çeşitli fiyat avantajları sağlamakta ve öğrencileri bünyelerine dahil etmektedir. Özel okullar ve kolejler ayrıca bursluluk sınavları düzenleyerek başarılı olan öğrencilere çeşitli oranlarda burs imkanı sunmaktadır. Bu sınavlara Okul.com.tr üzerinden başvuru yapabilir ve indirim kazanma şansı elde edebilirsiniz.


Etimesgut ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Etimesgut Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum