fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Ortaokulu

Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:15

Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Ortaokulu Hakkında

Bilişim Eğitim Kurumları olarak, yenilikçi eğitim anlayışımızla 1996 yılından beri başarılı ve kendine güvenen nesiller yetiştirmekteyiz. Bilişim Koleji olarak ortaokul eğitimlerimizde asıl hedefimiz öğrencilerimizin sadece iyi birer lise kazanmaları değildir. Öğrencilerimizin, yerleşecekleri liseler için eksiksiz temel bilgi ve üniversiteye hazırlıkta rahat bir süreç geçirmeleri için çalışmaktayız. LGS'de en başarılı okul olan Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Ortaokulu’nda, liseye hazırlık sürecinde olan ortaokul öğrencilerimiz için çalışma programları hazırlamaktayız. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz deneme sınavlarımızla, öğrencimizin eksik bilgilerini tamamlaya yönelik çalışmalar yürütmekteyiz. Verdiğimiz eğitimlerde çok yönlü olup öğrencilerimizin, farklı becerilerini geliştirirken kendilerini iş hayatına da hazırlamaktayız. Öğrenci merkezli eğitim anlayışımızla derslerimizde öğrencilerimiz bir gün ebru sanatı yapabiliyorken yarın bir tiyatro piyesinde rol alabiliyorlar. Ya da bugün bir öğrencimiz karbon kağıdı keserken yarın keman çalabiliyor. Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Ortaokulu'nda akademik eğitim yanında öğrencilerimizin kültür, spor ve sanat gibi alanlarda da gelişimlerini desteklemekteyiz. Verdiğimiz robotik ve kodlama dersleriyle onların çok yönlü düşünmelerini sağlarken gelecekte iyi birer mühendis iyi birer bilim insanı olabilmelerini hedeflemekteyiz. Sunduğumuz kaliteli ve güvenli servis hizmetimizle sadece Mamak bölgesinde değil, başta Altındağ olmak üzere, birçok çevre ilçeden de öğrencilerimizi çağdaş eğitim anlayışımızla buluşturmaktayız. Geleceğe doğru, bilimin ışığı altında emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Eklektik Yaklaşım

- Çoklu Zeka Modeli

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Tenefüsler kaç dakika sürüyor?

- 15 dakika

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması ile

● Sanat ve spor faaliyetleri için ayda kaç kez etkinlik düzenleniyor?

- 5+

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera Sistemi

● Okulda görev alan kaç öğretmen var?

- 21+

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Diğer

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Satranç Öğretmeni

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Her sınıftan kaç şube var?

- 3

● Her yıl kadronuzda öğretmen değişikliği oluyor mu?

- Nadiren

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Evet

● Verilen üstün yetenek bursları nelerdir?

- Spor Bursu

- Sanat Bursu

- Akademik Başarı Bursu

- Üstün Zeka Bursu

Yorumlar (6)

 • m

  Başarı isteyen velilerin, öğrencilerini kesinlikle bilişim kolejine yazdırmalarını tavsiye ediyorum. Oğlum ders çalışmıyordu, sebebini öğrenmek için konuştuğumda okulda arkadaşları ile anlaşamadığını dile getirdi. Bizde o okuldan alıp bilişim kolejine gönderdik. Ders notlarında zamanla artış olduğunu ve derslerine daha ilgili olduğunu gördük. Bu başarının mimarı bilişim koleji.

 • ş

  Bilişim kolejini geç fark ettiğim için çok üzgünüm. Kızım Lise 2’ye giderken tanıştık. Üniversite sınavına az bir zaman kalmıştı. Eski okulumuzda öğretmenler ilgilenmediği için kızımda dersleri boşlamıştı. Bu boşlama sınavlarına da yansımıştı. Öğretmenleri ile konuştuğumda olumlu bir dönüş görmedim. İyi ki değiştirmişiz okulunu.

 • a

  Oğlum bilişim koleji Çankaya şubesine gidiyordu. İşimiz gereği hüseyingaziye taşınmamız gerekti. Okulundan ayrılacağı için oğlum çok üzülmüştü. Okulu ile konuşmaya gittiğimde Hüseyingazide de şubelerinin olduğunu öğrendim ve çok sevindik. Öğretmenleri farklı olsa da sıcakkanlığı aynı olduğu için çok fazla yabancılık çekmedik.

 • c

  Gözüm arkada kalmadan gönül rahatlığı ile yolladığım bir okul. Yeni açılmış olmasının bir önemi yok. Çünkü öbür şubelerinin 23 yıl gibi bir eğitim geçmişi var. Kaliteli ve güvenilir bir okul olduğunu buradan da anlayabiliriz. İşe başlamam gerektiği için 4.5 yaşındaki kızımı anaokuluna yazdıracaktım annemin önerisi ile bilişim koleji ile görüşmeye gittim ve yazdırdım. Şimdi kızım 6 ye gidiyor ve LGS’ye şimdiden hazırlanmaya başladılar. Bu kadar kaliteli ve öğrencilerine değer veren kurum.

 • h

  Şuan LGS sınavına hazırlanan oğlumun heyecanının ve stresinin başka okuldan arkadaşlarına göre daha az olduğunu fark ettim. Bunun sebebinin öğretmenlerin, müdürün disiplin seviyeleri, sevgileri,öğrencileri kendi evlatları gibi görmeleri ile alakalı olduğunu anladığım an çevreme bilişim kolejini tavsiye etmeye başladım. Derslerde alt yapının sağlam olması çok önemli, bizim kolejde 4. yılımız.. Bizim sınav hazırlığımız son dönemden başlamıyor, ortaokulun başından beri hazırlanıyoruz. Pişman olmamak için bilişim koleji.

 • HT

  Bölgenin en iyi okulu Bilişim Koleji. İyi ki bilişim kolejinde okudum. İstediğim liseyi kazandıysam bu Bilişim Kolejindeki öğretmenlerim sayesinden. Herkese çok teşekkür ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Ekin Mahallesi, Bostancık Cad. No:322, Mamak / Ankara
0 312 963 0842
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum