fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bilişim Koleji

Bilişim Koleji'nin; eğitim ücretlerine, tanıtım yazılarına, veli yorumlarına, adreslerine hemen göz atın. Kurum hakkında merak ettiğiniz bilgileri hızlıca inceleyin.

Bilişim Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Bilişim Koleji Anaokullar

Bilişim Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Bilişim Koleji İlkokullar

Bilişim Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Bilişim Koleji Ortaokullar

Bilişim Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Bilişim Koleji Liseler

Bilişim Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Bilişim Koleji Hakkında

  • Bilişim Koleji Vizyon
  • Bilişim Koleji Bursluluk Sınavı 2020

Bilişim Koleji eğitimde çağdaş ve her daim yenilikçi bir anlayışla 1996 yılından kuruldu. Kurulduğumuz günden beri; değişime açık, 21 yüzyılın gereği olan teknolojik gelişime ayak uyduran ve bu doğrultuda kendini de geliştiren, topluma yararlı, erdemli, ahlaklı ve üreten bir gelecek yetiştirmeyi amaçladık.
Dershanecilikten aldığımız güçle 2006 yılında ilk kolejimizi Pursaklar'da açtık. 

Bugün Ankara'da dört farklı lokasyonda bulunan kampüslerimiz ile kök salarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize en iyi deneyimi sunmak için bir dizi yenilikçi teknoloji kullanmaktayız. Teknolojinin günlük hayatın önemli bir parçası olduğunun bilinciyle aktif bir şekilde kullanırken aynı zamanda da teknolojiyi geliştiren tarafta oluyoruz. Öğrenme ihtiyaçlarının, gelişen teknolojilerle beraber öğrenciler için de değişmekte olduğunun farkındayız. Bilişim Koleji olarak, öğrencilerimizin bilişsel, fiziksel, duygusal ve sosyo-kültürel alanlarda çok yönlü gelişimlerini desteklemek için müfredatımızı da öğrenci merkezli düzenledik.
Her gün değişen dünyayı takip eden değil, o değişimin bir parçası olan nesiller yetiştirmek için eğitim müfredatımızı 4 periyottan oluşacak şekilde düzenledik. Böylece bir dönemi 2 döneme bölerek öğrencilerimizin motivasyonunu düşürmeden ve okulu sevdirerek başarılarımızı arttırdık. Eğitim sistemine getirdiğimiz yeniliklerle fark yaratarak ilerliyoruz. Öğrencilerimize sunduğumuz imkanlarla onları sadece sınavlara değil geleceğe hazır hale getiriyoruz. Yabancı dil eğitimini haftada 16 saate yakın vererek öğrencilerimizin, konuşma ve duyduğunu anlama konusunda gelişimlerini sağlıyoruz.

Cambridge Eğitim Sistemini uyguladığımız Bilişim Kolejleri'nde, öğrencilerimizin yabancı dili bir yaşam biçimi haline getirmeleri için çalışıyoruz. Bütünsel eğitim yaklaşımıyla, öğrencilerimizin yaşama attıkları ilk adımı anasınıfından itibaren takip ederek farklı yeteneklerini ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyoruz. Aldıkları bilgileri yaparak- yaşayarak öğrenme yoluyla sınıf dışına taşıyarak günlük hayatlarında nasıl kullanabileceklerini öğretiyoruz.
Bilişim Koleji için her çocuk özel ve farklıdır. Bundan yola çıkarak öğrencilerimize sunduğumuz Eğitim Koçluğu hizmetiyle onlara özel çalışma programları hazırlıyoruz.

Bilişim Koleji bünyesinde eğitim gören öğrencilerimizin her daim yanlarında olarak geleceğe hazırlıyoruz. Öğrencilerimize akademik olarak mükemmelin neden önemli olduğunu aktarırken yaşam boyu gelişimlerinde rol oynayan evrensel değerleri, disiplini, yaratıcılığı ve kişilik gelişimlerini tamamlamalarını sağlıyoruz. Böylece sadece akademik anlamdaki başarılarını desteklemiyor aynı zamanda temel değerlerin öğrenimlerini kazandırıyoruz.
Anaokulundan itibaren verdiğimiz robotik kodlama eğitimiyle öğrencilerimize yeni bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. Hayal edenlerin ve hayallerini gerçekleştirebilenlerin yarını şekillendireceğini biliyoruz. 

Bilişim Koleji çocuklarımızın hayal dünyasından yola çıkıyor, değişimin bir parçası oluyoruz. EDOP Akademi Uygulaması, Haydi Sor, Eğitim Koçluğu, Offline Quiz, Dijital Kütüphane, Değerlendirme Analizi ve Bireysel Çalışma Raporu gibi sunduğumuz teknolojik çalışmalarla öğrencilerimize en iyi sınıf ve kampüs deneyimini yaşatmak için çalışıyoruz.
Öğrencilerimizin sadece okula değil okul dışında da gelişimlerini önemsiyor, uzaktan eğitim programlarımızla hayatın her alanına eğitimi yayıyoruz. EDOP Akademi Uygulamasıyla eğitimde, zaman ve mekan sınırlılıklarını kaldırıyoruz. Böylece öğrencilerimiz kendi ders programlarını oluşturarak okul dışında, istedikleri zamanda ve istedikleri yerde ders tekrarı yapabiliyor ya da farklı etkinliklerle öğrendiklerini pekiştirebiliyorlar.

Bilişim Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Bilişim Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Bilişim Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Bilişim Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum