fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bilişim Koleji

Bilişim Koleji'nin; eğitim ücretlerine, tanıtım yazılarına, veli yorumlarına, adreslerine hemen göz atın. Kurum hakkında merak ettiğiniz bilgileri hızlıca inceleyin.

Bilişim Koleji Vizyon

Bilişim Koleji eğitimde çağdaş ve her daim yenilikçi bir anlayışla 1996 yılından kuruldu. Kurulduğumuz günden beri; değişime açık, 21 yüzyılın gereği olan teknolojik gelişime ayak uyduran ve bu doğrultuda kendini de geliştiren, topluma yararlı, erdemli, ahlaklı ve üreten bir gelecek yetiştirmeyi amaçladık.
Dershanecilikten aldığımız güçle 2006 yılında ilk kolejimizi Pursaklar'da açtık. 

Bugün Ankara'da dört farklı lokasyonda bulunan kampüslerimiz ile kök salarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize en iyi deneyimi sunmak için bir dizi yenilikçi teknoloji kullanmaktayız. Teknolojinin günlük hayatın önemli bir parçası olduğunun bilinciyle aktif bir şekilde kullanırken aynı zamanda da teknolojiyi geliştiren tarafta oluyoruz. Öğrenme ihtiyaçlarının, gelişen teknolojilerle beraber öğrenciler için de değişmekte olduğunun farkındayız. Bilişim Koleji olarak, öğrencilerimizin bilişsel, fiziksel, duygusal ve sosyo-kültürel alanlarda çok yönlü gelişimlerini desteklemek için müfredatımızı da öğrenci merkezli düzenledik.
Her gün değişen dünyayı takip eden değil, o değişimin bir parçası olan nesiller yetiştirmek için eğitim müfredatımızı 4 periyottan oluşacak şekilde düzenledik. Böylece bir dönemi 2 döneme bölerek öğrencilerimizin motivasyonunu düşürmeden ve okulu sevdirerek başarılarımızı arttırdık. Eğitim sistemine getirdiğimiz yeniliklerle fark yaratarak ilerliyoruz. Öğrencilerimize sunduğumuz imkanlarla onları sadece sınavlara değil geleceğe hazır hale getiriyoruz. Yabancı dil eğitimini haftada 16 saate yakın vererek öğrencilerimizin, konuşma ve duyduğunu anlama konusunda gelişimlerini sağlıyoruz.

Cambridge Eğitim Sistemini uyguladığımız Bilişim Kolejleri'nde, öğrencilerimizin yabancı dili bir yaşam biçimi haline getirmeleri için çalışıyoruz. Bütünsel eğitim yaklaşımıyla, öğrencilerimizin yaşama attıkları ilk adımı anasınıfından itibaren takip ederek farklı yeteneklerini ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyoruz. Aldıkları bilgileri yaparak- yaşayarak öğrenme yoluyla sınıf dışına taşıyarak günlük hayatlarında nasıl kullanabileceklerini öğretiyoruz.
Bilişim Koleji için her çocuk özel ve farklıdır. Bundan yola çıkarak öğrencilerimize sunduğumuz Eğitim Koçluğu hizmetiyle onlara özel çalışma programları hazırlıyoruz.

Bilişim Koleji bünyesinde eğitim gören öğrencilerimizin her daim yanlarında olarak geleceğe hazırlıyoruz. Öğrencilerimize akademik olarak mükemmelin neden önemli olduğunu aktarırken yaşam boyu gelişimlerinde rol oynayan evrensel değerleri, disiplini, yaratıcılığı ve kişilik gelişimlerini tamamlamalarını sağlıyoruz. Böylece sadece akademik anlamdaki başarılarını desteklemiyor aynı zamanda temel değerlerin öğrenimlerini kazandırıyoruz.
Anaokulundan itibaren verdiğimiz robotik kodlama eğitimiyle öğrencilerimize yeni bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. Hayal edenlerin ve hayallerini gerçekleştirebilenlerin yarını şekillendireceğini biliyoruz. 

Bilişim Koleji çocuklarımızın hayal dünyasından yola çıkıyor, değişimin bir parçası oluyoruz. EDOP Akademi Uygulaması, Haydi Sor, Eğitim Koçluğu, Offline Quiz, Dijital Kütüphane, Değerlendirme Analizi ve Bireysel Çalışma Raporu gibi sunduğumuz teknolojik çalışmalarla öğrencilerimize en iyi sınıf ve kampüs deneyimini yaşatmak için çalışıyoruz.
Öğrencilerimizin sadece okula değil okul dışında da gelişimlerini önemsiyor, uzaktan eğitim programlarımızla hayatın her alanına eğitimi yayıyoruz. EDOP Akademi Uygulamasıyla eğitimde, zaman ve mekan sınırlılıklarını kaldırıyoruz. Böylece öğrencilerimiz kendi ders programlarını oluşturarak okul dışında, istedikleri zamanda ve istedikleri yerde ders tekrarı yapabiliyor ya da farklı etkinliklerle öğrendiklerini pekiştirebiliyorlar.

Bilişim Koleji Tanıtım Filmi
Bilişim Koleji Fiyatları

Ankara Bilişim Koleji 2024 fiyatlarını netleştirdi. 2024 - 2025 eğitim ücretlerinin yer aldığı aşağıdaki tablodan eğitim seviyelerine göre değişen yıllık ücretleri inceleyebilirsiniz. Listede yer alan fiyatların içerisine malzeme ve servis ücretleri dahil edilmemiştir.

Bilişim Koleji 2024-2025 Eğitim Dönemi Fiyatları
Kampüs Anaokulu İlkokul Ortaokul Lise Yemek
Çankaya Kampüsü 109.283 TL 159.021 TL 159.021 TL - 58.500 TL
Bilişim Koleji Hüseyingazi Kampüsü 2024-2025 Fiyatları
Kampüs Anaokulu İlkokul Ortaokul Lise Yemek
Hüseyingazi Kampüsü 77.238 TL 109.122 TL 109.122 TL 109.122 - 111.122 TL 58.500 TL
Bilişim Koleji Pursaklar Kampüsü 2024-2025 Fiyatları
Kampüs Anaokulu İlkokul Ortaokul Lise Yemek
Pursaklar Kampüsü 77.205 TL 104.122 TL 104.122 TL - 58.500 TL
Bilişim Koleji İndirimleri
Bilişim Koleji Yorumları
Devamını Gör
Bilişim Koleji Vizyon
Bilişim Koleji Tanıtım Filmi
Bilişim Koleji Fiyatları
Bilişim Koleji Galeriler
Bilişim Koleji Yorumları

Bilişim Koleji Kampüsleri

Bilişim Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Pursaklar Bilişim Koleji Kampüsü
Ankara / Pursaklar
comment-icon 34 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Kurulduğumuz günden bugüne; aydınlık yarınlar için, kendisine, ailesine ve topluma faydalı olabilecek, hızla gelişen ve...
Çankaya Bilişim Koleji Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 28 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
2011-2012 eğitim öğretim yılında eğitim hayatına başlayan Özel Çankaya Bilişim Koleji İlkokulu, butik okul anlayışın...
Hüseyingazi Bilişim Koleji Mamak Kampüsü
Ankara / Mamak
comment-icon 39 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Anaokulu olarak Mamak ilçesinde faaliyete açılmış MEB'e bağlı kaliteli eğitim hizmeti ve...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Bilişim Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum