fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Karapürçek Seviye Ortaokulu

Özel Karapürçek Seviye Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00

Özel Karapürçek Seviye Ortaokulu Hakkında

Özel Karapürçek Seviye Ortaokulu, liseye geçiş aşamasındaki öğrencilerin hedefleri doğrultusunda ilerlemelerine olanak sağlamaktadır. Ortaokul seviyesi diğer eğitim seviyeleri gibi oldukça önemli bir dönem niteliğindedir. Öğrencinin lise seviyesine geçiş aşaması olarak adlandırılan bu dönemde ileriye yönelik çalışmalar içerisinde bulunması gerekmektedir. Seviye Okulları, öğrencilerinin hedef belirlemelerinde yardımcı olabilmek adına rehberlik hizmetleri sunmaktadır. Öğrencilere aynı zamanda kulüp etkinlikleri ve çeşitli faaliyet programları düzenlenmektedir. Özel Karapürçek Seviye Ortaokulu sınıflardaki öğrenci sayısını maksimum 15 ile sınırlandırarak interaktif bir eğitim ortamı oluşturmaktadır. Çağdaş eğitim ortamlarında ayrıcalıklı bir hizmet sunabilmek adına öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş eğitim binalarında eğitim sürdürülmektedir.
Özel Karapürçek Seviye Ortaokulu'nda İngilizce dil eğitimi etkili eğitim faaliyetleri beraberinde geliştirilmektedir. Öğrencilerin en az bir yabancı dili etkin ve aktif bir biçimde kullanması desteklenmektedir. Öğrencilerin okuma, yazma, konuşma, dinlediğini anlama becerilerinin gelişimi her noktadan desteklenmektedir. Seviye Okulları'nın eğitim anlayışı beraberinde öğrencilerin kaliteli bir öğrenim süreci yaşaması desteklenmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin hedef ve ilgi alanları doğrultusunda yönlendirmeler kurumun rehberlik öğretmeni tarafından sağlanmaktadır. Öğrencilerin gelecekte faydalı ve nitelikli bireyler olarak etkili rol oynayabilmeleri adına çalışma programları detaylandırılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Karapürçek Seviye Ortaokulu İletişim Bilgileri

Karapürçek Mah, 397. Cad. No:80, Altındağ/ankara
0 312 963 1679
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum