fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Pursaklar Bilişim Koleji Ortaokulu

Özel Pursaklar Bilişim Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yorumlar (7)

 • Evde eğitimin derslerde bizde kattığı bilgiler tartışılamaz. Normal sınıf ortamında işlenen derslerden bir farkı olmadığını dersler işlenmeye başladığı zaman anladım. Dersler başladıktan sonra evde eğitimin olabileceğine inancım daha da fazla arttı. Online eğitim ile kızımın dersleri aksamadan devam ediyor.

 • ö

  Hijyen konusunda titiz olan kurum, okullar tatil olmadan önce hijyen tedbirlerini 2 katına çıkardı. Birçok okul uzaktan eğitim için geç kalmışken, biz derslerimize başladık. Uzaktan eğitim ile dersleri aksamadan devam eden çocuklar bu uygulamadan çok memnun. Bu uygulama sayesinde çocuklarımız derslerinden uzak kalmamış oluyor.

 • ö

  Önceki okulumuzda kızımın ödevlerinin takibini yapamıyordum. Her zaman ders çalıştın mı dediğimde çalıştım diyerek beni geçiştiriyordu. Öğretmenler ile konuşuyordum ama bir dönüş alamamıştım. Sonradan kızımın ödevlerini hiç yapmadığını öğrendim ve okulunu değiştirmeye karar verdim. İnternetten araştırdığımda karşıma hep bilişim koleji çıkıyordu. Araştırdım ve bilişim kolejinde ödev kontrol sistemlerinin olduğunu öğrendim. Siteden girildiği zaman öğrencinin ödevinin olup olmadığını görebiliyorsunuz. Bu uygulama bile yazdırmama sebep olabilecek bir sebep.

 • Birinci sınıfa başlayacak kızımı okula yazdırmak için çok araştırma yaptım, birçok okul ile görüşmeye gittim. Ama hiçbiri içime sinmedi. Eşim bir arkadaşının bilişim kolejini tavsiye ettiğini söyledi. Daha önce çok duymuştum ismini ama gidip görüşmek aklıma gelmemişti. Birkaç gün sonra görüşmeye gittiğimde konuşmaları okulun verdiği enerji beni mutlu etmişti. Okullar başladıktan sonra kızımın keyfi, mutluluğu ve rahat davranışları beni de mutlu ediyordu. Çok araştırmak değil iyi okul bulmak önemli.

 • a

  Bilişim kolejinde 5.yılımız her sabah geldiğimizde bu sevgi dolu yuvadan mutlu ayrılıyoruz. Güvenilir ve özverili kadrosu sayesinde oğlum yeni bilgiler öğreniyor. Oğlum okulu o kadar çok seviyor ki okulun birincisi olmak için çalışma programı çıkarttı ve düzenli bir şekilde çalışmaya başladı. Okulun öğrencilerin bireysel özelliklerine çok önem verdiğini düşüyorum. İdareciler, öğretmenler gönüllerini ve kapılarını sadece öğrencilere değil velilere de açıyor. Bizlere hedefleri olan hayal gücü gelişmiş çocuklar yetiştirdikleri için çok teşekkür ediyorum.

 • fm

  Eski okulumuzda kızımın ödev yapıp yapmadığının takibini yapamıyordum. Ödevlerinin olduğunu bana söylemiyor çalıştım deyip beni geçiştiriyordu. Veli toplantısına kadar da öğretmenimizin bir dönüşü olmamıştı. Ancak daha sonradan öğrendim ki kızım aslında hiç ödev yapmıyormuş. Bilişim kolejinin ödev kontrol sistemi sayesinde hangi dersten ne ödevi olduğunu kolaylıkla takip edebiliyorum. Böylece kızımın ödevlerini kontrol edip, öğretmeniyle birlikte karşılıklı bir iletişim içerisinde olabiliyoruz. Artık içim çok daha rahat.

 • S

  Öğretmenler öğrencilerle birebir ilgileniyor. Öğrencilerin derste öğrendiği bilgiler etütlerle pekiştiriliyor. Biz ailecek Bilişim Koleji Pursaklar şubesinden memnunuz ve tavsiye ederiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Pursaklar Bilişim Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mah. Yunus Emre Cad. Dede Korkut Sok. No:2 Pursaklar/ankara
0 312 527 57** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum