fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Gebze Ortaokulları

Gebze ortaokullarının öğrencilere sunduğu eğitim farklılıklarını inceleyerek kendinize en uygun okula Okul.com.tr'den anında ulaşın!
10 okul bulundu.
Özel Gebze Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gebze / İnönü Mah.
Özel Gebze Açı Koleji Ortaokulu

Özel Gebze Açı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Gebze / Osman yılmaz Mah.
Özel Gebze Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Gebze Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Atlas Okulları Ortaokulu Özel Okul
Gebze / Sultan orhan Mah.
Özel Yeni Atlas Okulları Ortaokulu

Özel Yeni Atlas Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Marmara Çağ Ötesi Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gebze / Güzeller Mah.
Özel Marmara Çağ Ötesi Koleji Ortaokulu

Özel Marmara Çağ Ötesi Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Umut Okulları Ortaokulu Özel Okul
Gebze / Köşklü çeşme Mah.
Özel Yeni Umut Okulları Ortaokulu

Özel Yeni Umut Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gebze / Tatlıkuyu Mah.
Özel Gebze ERA Koleji Ortaokulu

Özel Gebze ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:10
Özel Gebze Hisar Okulları Ortaokulu Özel Okul
Gebze / İnönü Mah.
Özel Gebze Hisar Okulları Ortaokulu

Özel Gebze Hisar Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pelikan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gebze / Osman yılmaz Mah.
Özel Pelikan Koleji Ortaokulu

Özel Pelikan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 18:00
Özel Gebze Özelsin Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gebze / Tatlıkuyu Mah.
Özel Gebze Özelsin Koleji Ortaokulu

Özel Gebze Özelsin Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Rehberim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gebze / Köşklü çeşme Mah.
Özel Rehberim Koleji Ortaokulu

Özel Rehberim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gebze Ortaokulları

Gebze, Kocaeli ilinin eğitim çeşitliliği açısından en zengin bölgesinden birisidir. Ortaokul seviyesindeki öğrencilerin en etkili eğitimi alabilmesi adına Gebze'deki ortaokulları yenilikçi eğitim yaklaşımları ile hizmet sağlamaktadır. Öğrencilerin ortaokul dönemi içerisinde hedefler belirlemelerine yardımcı olacak branş dersler ve aktivite programları düzenlenmektedir. Çok sayıda özel ve devlet kurumunun bulunduğu bölgede kolej bünyesinde hizmet sağlayan kurumlar da yer almaktadır. Gebze kolejleri, öğrencilerinin bütünleşik bir sistem içerisinde öğrenim görmesini destekleyerek ayrıcalıklı ve kapsamlı bir süreç oluşturmaktadır. Öğrencinizin kendisine en uygun eğitim kurumunda öğrenim görmesini sağlayarak başarı katsayısını artırmalarına imkan verebilirsiniz. Gebze özel ortaokulları ve devlet okulları arasından öğrencinize en uygun kurumu zaman kaybı yaşamadan görüntüleyin!


Gebze ortaokulları öğrencilerinin nitelikli bireyler olarak hayata hazırlanmalarını sağlamak adına özgün eğitim modelleri oluşturmaktadır. Bölgede yer alan özel okullar veliler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebepleri olarak özel okullarda sürdürülen özgün eğitim modelleri ve eğitim yaklaşımları söylenebilmektedir. Özel Gebze ortaokulları, Milli Eğitim Bakanlığı'nın oluşturduğu ortaokul müfredatı çerçevesinde hazırladığı özgün eğitim modelleri ile öğrencilerinin gelişimlerine doğrudan fayda sağlamaktadır. Öğrencilerinin akademik ağırlıklı bir eğitim almasını destekleyerek bireysel potansiyellerini maksimum seviyelere çıkarmaktadır. Gebze'deki özel ortaokullar, öğrencilerinin gelişimlerini yakından takip edebilmek adına sınıflardaki öğrenci sayılarını belirli seviyelerle sınırlandırmaktadır. Öğrencilerin derse katılımını artırmak, birebir etkileşimler kurabilmek adına ders içi etkinlikler düzenlenmektedir. Bölgedeki çoğu kurumda bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri eğitim süreci boyunca oluşabilecek sorun ya da problemlerin çözümünde aktif rol oynamaktadır.


Gebze özel ortaokulu fiyatları, tanıtım yazıları, eğitim yaklaşımları, fiziki imkanları, yabancı dil olanakları ve okullar hakkında merak ettiğiniz birçok sorunun yanıtına Okul.com.tr'den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Okul.com.tr'nin okul arayan veliler için oluşturduğu Gebze ortaokulları listesi üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurum ya da kurumlarla anında irtibata geçebilirsiniz. Zaman kaybı yaşamadan öğrenciniz için en doğru okulu bulun!

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum