fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Marmara Çağ Ötesi Koleji Ortaokulu

Özel Marmara Çağ Ötesi Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel Marmara Çağ Ötesi Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Marmara Çağ Ötesi Koleji Ortaokulu, çok yönlü ve yenilikçi eğitim anlayışıyla hizmet vermektedir. Kurum, öğrencilerinin liseye geçiş sınavlarındaki başarılarını en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Eğitimci kadrosu, bu amaç doğrultusunda öğrencilerine kapsamlı bir eğitim programı uygulamaktadır. Kurumun rehberlik servisi, öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde okuldan aldıkları faydayı maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Öğrenciler, rehberlik servisinden destek alarak kendilerine hedef belirleyebilmekte ve çalışma planı hazırlayabilmektedir. Düzenli olarak gerçekleştirilen deneme sınavlarıyla da öğrencilerin seviyeleri ve eksik oldukları konular belirlenmektedir.
Özel Marmara Çağ Ötesi Koleji Ortaokulu, öğrencilerinin gelişimlerini desteklemek adına birçok sosyal aktivite gerçekleştirmektedir. Drama, tiyatro, sinema, görsel sanatlar, gezi kulübü ve müzik kulübü aktiviteleriyle öğrencilerin sanatsal yönleri açığa çıkarılmaktadır. Sanatsal aktiviteler, öğrencilerin entelektüel birikimlerini artırırken aynı zamanda estetik bakış açısı sahibi olmalarını sağlamaktadır. Basketbol, masa tenisi, voleybol, futbol, tenis ve binicilik kulübü aktiviteleriyle de öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Bu aktiviteleri gerçekleştiren öğrencilerin yeteneklerini ve ilgi alanlarını keşfetmeleri amaçlanmaktadır. Özel Marmara Çağ Ötesi Koleji Ortaokulu'nda sanatsal ve sportif aktivitelere ek olarak robotik ve kodlama ve bilişim kulübü faaliyetleri yürütülmektedir. Öğrenciler, bu faaliyetlere katılarak teknolojik gelişmelere hakim ve yazılımla iç içe olma fırsatı bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Marmara Çağ Ötesi Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Güzeller Mah. Şht. Mevlüt Duru Cad. No:39, Gebze / Kocaeli
0 262 641 30** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum