fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Yeni Umut Okulları Ortaokulu

Özel Yeni Umut Okulları Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Yeni Umut Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Yeni Umut Okulları Ortaokulu, öğrencilerine sunduğu geniş yelpazede aktivite çeşitliliğiyle adından söz ettirmektedir. Kurum, öğrencilerinin çok yönlü bireyler olmalarını amaçladığından sanatsal ve sportif birçok faaliyet yürütmektedir. Drama, fotoğrafçılık, halk oyunları, gezi kulübü, tiyatro, görsel sanatlar, seramik kulübü ve el sanatları aktiviteleriyle öğrencilerin yaratıcılıkları desteklenmektedir. Bu aktivitelere katılım sağlayan öğrenciler, hayal güçlerini ortaya koyma ve estetik bakış açısı sahibi olma fırsatı bulmaktadır. Okulda bu aktivitelerin yanı sıra basketbol, hentbol, masa tenisi, yüzme, jimnastik ve tenis gibi aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Özel Yeni Umut Okulları Ortaokulu, bu aktivitelerle öğrencilerinin fiziksel gelişimlerinin en üst seviyeye çıkmasını sağlamaktadır. Kurumda sanatsal ve sportif faaliyetlerin dışında akıl ve zeka oyunları, bilişim kulübü ve satranç aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktiviteler, öğrencilerin problem çözme yeteneklerini geliştirmekte ve öğrenme süreçlerini hızlandırmaktadır.
Kurum, öğrencilerinin liseye geçiş sınavlarına hazırlandıkları dönemde birçok destek çalışması yürütmektedir. Okulun yetkin eğitimci kadrosu, öğrencilere yoğun bir eğitim vermekte ve eksik oldukları konularda telafi çalışmaları gerçekleştirmektedir. Özel Yeni Umut Okulları Ortaokulu'nun rehberlik servisi de bu süreçte öğrencilerin destekçisi olmayı amaçlamaktadır. Rehberlik servisi, öğrencilere kariyer planlaması ve çalışma planı hazırlama gibi konularda destek vermektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yeni Umut Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Köşklü Çeşme Mah. Yeni Bağdat Cad. No:273, Gebze / Kocaeli
0 262 721 25** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum