fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Pursaklar Bilişim Koleji Anaokulu

Özel Pursaklar Bilişim Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Pursaklar Bilişim Koleji Anaokulu Hakkında

Uzman eğitim kadrosu ile Ankara Pursaklar'da okul öncesi eğitim hizmeti sağlamakta olan Özel Pursaklar Bilişim Koleji Anaokulu öğrencilerin her açıdan gelişimlerini sağlamak adına programlar düzenlemektedir. Özel anaokulu, bünyesine 3 ile 6 yaş arası öğrencileri kabul etmektedir. Okul, öğrencilerin fiziksel gelişimlerini desteklemek adına bedensel faaliyetler ve aktiviteler düzenlemektedir. Öğrencilerin zihinsel gelişimlerini destekleyici, eğitim programının aksine, faaliyet ve etkinlikler düzenlemektedir. Özel Pursaklar Bilişim Koleji Anaokulu, Bilişim Koleji'nin eğitim anlayışı ile öğrencilere yaklaşmaktadır. Bilişim Koleji kalitesini öğrencilere Merkez mahallesinde aktarmayı düşünen kurum ulaşım açısından kolay bir noktada olmakla birlikte servis imkanı ile de öğrencilerle buluşmaktadır. Çok yönlü yaklaşımlarla eğitim hizmeti sağlamakta olan özel okul öncesi eğitim kurumu, çağın getirdiklerini öğrencilere kazandırmayı hedeflemektedir. Özel Pursaklar Bilişim Koleji Anaokulu, öğrenci odaklı eğitim hizmeti vermektedir.

Yorumlar (6)

 • ca

  Evde olduğumuz bu sürede uzaktan eğitim yaparak evlerimizdeyken de eğitim yapıldığını bize ispatlayan kuruma dahil olduğum için mutluyum. Oğlum evde eğitim ile derslerinden geri kalmadan eğitimini sürdürüyor. Bunun bilincinde olmak bile gurur veriyor.

 • c

  Verdikleri okul öncesi eğitim ile ‘’kızım kitap okur mu?’’ diye düşünürken. Okullar kapanırken kitap okuyorduk ve 1.sınıfın 1. Döneminde yaşıtlarından daha iyi okuyor ve akıcı okuyuşu belli oluyordu. Bunun sebebi hem bilişim koleji hem de bebekliğinden beri kitap okumam bence. Ne ekerseniz onu biçersiniz.

 • y

  Bilişim kolejine oğlum elli yedi aylıkken verdim ana sınıfına. Daha küçük olduğu için tedirgindim ve uyum sağlayamayacağını düşünüyordum. İlk zamanlar biraz zorlansa da çok kolay alıştı. İstediğim zaman öğretmenlerine ulaşabiliyorum. Rahatsız etmeden istediğim zaman ziyaret edebiliyorum. Hastalandığında ya da bir şey olduğunda öğretmeni ya da idareciler hemen konu hakkında bilgi veriyor.

 • da

  Kızım okula başladıktan sonra 2-3 haftada 1 hasta olmaya başladı. Okula başlamadan öncede dışarı çıkardık beraber ama bu kadar hasta olmazdı. Okuldan veli arkadaş ile bu konuyu konuşurken oğlu okulda kaloriferin yanmadığını söyledi. Bunun üzerine hemen okulumuzu değiştirmeyi düşünmeye başladık. Kışın ortası olduğu için kolejlerin bursluluk sınavlarına gitmeyi düşündük ve internetten baktığımda en yakın tarih bilişim kolejinindi. Kızım bursluluk sınavı girdi ve gözle görülür bir başarı yakaladı ve indirim kazandı. Erken kayıt zamanına denk geldik ve okulun yaptığı indirimden yararlanarak kızımı bilişim kolejine yazdırdım ve hiç pişman olmadım. Denk gelince yorum yapmak istedim iyi ki varsın bilişim koleji.

 • m

  Şube sayısı günden güne çoğalsa da eğitim kalitesinden asla ödün vermeyen bir kurum. Kızım derslerde yazı yazmayı reddeden bir çocuktu. Rehberlik öğretmeni ve sınıf öğretmeni ile beraber bu konu üzerine defalarca yüz yüze okulda, gerektiği durumlarda telefondan konuştuk. Öğretmenleri okulda ben evde destek olarak kızımın yazma sorunun üstesinden geldik. Şu an kızım günlük tutmaya bile başladı.

 • MC

  Oğlum anasınıfını Bilişim Kolejinin anaokulunda tamamladı. Kullandıkları zihin geliştiren oyunlarla gelişiminin tam anlamıyla tamamlandığını düşünüyorum. Çünkü ilkokula geçiş süresinde hiç zorlanmadı.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Pursaklar Bilişim Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mah. Yunus Emre Cad. No:52, Pursaklar / Ankara
0 312 963 1303
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum