fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Antalya Yediiklim Anaokulu

Özel Antalya Yediiklim Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:15/17:15

Özel Antalya Yediiklim Anaokulu Hakkında

Özel Antalya Yediiklim Anaokulu, öğrencilerini merak ederek, sorarak, yaparak, yaşayarak ve eğlenerek öğrenmesini amaçlamaktadır. Böylece küçük yaştaki öğrencilerin ilgi alanlarını keşfetmeleri ve güçlü oldukları yanlarını geliştirmeleri sağlanmaktadır. Kurumda öğrencilerin çok yönlü gelişimini desteklemek adına birçok sosyal aktivite gerçekleştirilmektedir. Okulda düzenlenen satranç, akıl ve zeka oyunları ve robotik ve kodlama aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri artırılmaktadır. Bu aktivitelerle aynı zamanda öğrencilerin farklı düşünmeleri ve teknolojik gelişmelere hakim olmaları sağlanmaktadır. Kurum, görsel sanatlar, drama, tiyatro, halk oyunları ve dans aktiviteleriyle de öğrencilerin sanatsal yönlerini ortaya çıkarmaktadır. Özel Antalya Yediiklim Anaokulu, bu faaliyetlerin yanı sıra öğrencilerin sportif faaliyetler gerçekleştirmesine de özen göstermektedir. Kurumda beden eğitimi, basketbol, futbol ve voleybol aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Böylece küçük yaştaki öğrencilerin fiziksel gelişimleri ve okuldan aldıkları fayda maksimum seviyeye çıkarılmaktadır.
Okul, erken yaşta dil eğitiminin önemini kavrayarak hizmet vermektedir. Branşında uzman eğitimci kadrosu bu sebeple öğrencilere yoğun ve kapsamlı olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Özel Antalya Yediiklim Anaokulu'nun yabancı dil kulübü de bu eğitimi çeşitlendirmek ve uygulamalı hale getirmek adına çalışmalar yürütmektedir. Kulüp bünyesinde yapılan aktivitelerle öğrencilerin İngilizceyi ve Almancayı yaşayarak ve eğlenerek öğrenmeleri hedeflenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antalya Yediiklim Anaokulu İletişim Bilgileri

Yeşilova Mah. Aspendos Bulv. No:186, Muratpaşa/antalya
0 242 322 93** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum