fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Demirtaş Gülen Yüzler Anaokulu

Özel Demirtaş Gülen Yüzler Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Öğlenci: 12:30/17:30

Özel Demirtaş Gülen Yüzler Anaokulu Hakkında

Özel Demirtaş Gülen Yüzler Anaokulu, uzman ve tecrübeli akademik kadrosu ile okul öncesi eğitimler vermektedir. Okulda uyku odası, yemekhane, bahçe, müzik odası, oyun alanı, spor alanı gibi çeşitli fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Kurum öğrencilerine sunduğu bu imkanlar ile kaliteli ve kalıcı bir eğitim vermeyi hedeflemektedir. Demirtaş Gülen Yüzler Anaokulu'nda akıl ve zeka oyunları, drama, gezi kulübü, halk oyunları, modern dans, origami, atletizm, beden eğitimi, dans, proje kulübü, dekoratif sanatlar, ekoloji, görsel sanatlar, değerler eğitimi, el sanatları, jimnastik, satranç gibi sanat, spor ve bilim kulüpleri bulunmaktadır. Okul bu kulüpler ile öğrencilerinin zihinsel ve fiziksel gelişimini desteklemeyi hedeflemektedir. Okulun bu imkanlarına ek olarak organik beslenme, dini eğitim, güvenlik, rehberlik, servis hizmetleri bulunmaktadır.
Özel Demirtaş Gülen Yüzler Anaokulu, öğrenci odaklı eğitim programları izlemektedir. Öğrenci bu sayede yeteneklerinin farkına varma ve kendini tanıma imkanı bulmaktadır. Okulda İngilizce yabancı dil dersine ek olarak Arapça dil dersi de verimektedir. Kurum öğrencilerini iki yabancı dil bilen nitelikli bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Demirtaş Gülen Yüzler Anaokulu kendisine ve çevresine saygılı, milli bilinci olan, sorumluluk alabilen çalışkan bireyler yetiştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Kurum 3 ile 6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim vermektedir. Kurumda dersler tam gün ve öğlenci olmak üzere iki grup halinde işlenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Demirtaş Gülen Yüzler Anaokulu İletişim Bilgileri

Demirtaş Sakarya Mah. 34. Cad. No:44, Osmangazi/bursa
0 533 193 40** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum