fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ertuğrul Anaokulu

Özel Ertuğrul Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:30

Özel Ertuğrul Anaokulu Hakkında

Özel Ertuğrul Anaokulu, öğrencilerini geleceğe hazırlarken uzman kadrosu ve yenilikçi yapısıyla hizmet vermekte olan özel öğretim kurumudur. Verdiği eğitimlerde 3-6 yaş öğrencileri bünyesinde kabul etmektedir. Bursa Nilüfer bölgesinde eğitim veren kurumda öğrenci gelişimleri uzman kadro yardımıyla sürdürülmektedir. Bu eğitimler dahilinde okulun içerisinde bulunan pek çok imkandan yararlanılabilmektedir. Öğrencilerin fiziki ve sosyal gelişimlerini desteklemek adına okulda bireysel ve grup etkinlikleri düzenlenmektedir.
Özel Ertuğrul Anaokulu içerisinde verilen eğitimlerde öğrencilerin çok yönlü gelişimleri özenle desteklenmekte, bireysel sorun ve problemler veli-okul işbirliği içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır. Eğitimin tüm sene boyunca devam edebilmesi adına kurum içerisinde yaz okulu hizmeti verilmektedir. Bu hizmet dahilinde öğrencilere yüzme, binicilik gibi dönemsel eğitimler de verilmektedir. Öğrencilerin yeteneklerini keşfedebilmeleri adına pek çok farklı sanat, müzik ve spor faaliyeti okul içerisinde yürütülmektedir.
Özel Ertuğrul Anaokulu öğrencilerine geleceğin temel gereksinimlerinden olan yabancı dil eğitimlerini uzman öğretmenleriyle sürdürmektedir. Okul içerisinde öğrenciler temel İngilizce derslerini çeşitli etkinlikler ve müzik destekli şekilde almaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ertuğrul Anaokulu İletişim Bilgileri

Üçevler Mah. Üçevler Cad. No: 3 Nilüfer / Bursa
0 224 443 55** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum