fb
Onaylanmış Okul Profili

Özel Yeni Nesiller Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 08:00/13:30

Özel Yeni Nesiller Anaokulu Hakkında

Özel Yeni Nesiller Anaokulu, gelişen ve değişen dünya düzenine uyumlu eğitim materyalleri ve maksimum 15 kişi ile sınırlandırdığı sınıflarıyla Osmangazi bölgesinde okul öncesi eğitimlerini sürdürmektedir. Okul sahip olduğu yenilikçi, açık fikirli ve uzman akademik kadrosuyla öğrencilerinin yaratıcılıklarını geliştirmeyi ve dünyayı değiştirecek bireyler olarak yetişmelerini hedeflemektedir. Kurumda uyku odası, yemekhane, bahçe, oyun alanı, spor alanı gibi çeşitli fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Kurum sunduğu bu imkanlar ile öğrencilerine huzurlu ve konforlu bir eğitim alanı oluşturarak kalıcı ve nitelikli bir eğitim vermeyi hedeflemektedir. Yeni Nesiller Anaokulu'nda akıl ve zeka oyunları, satranç, modern dans, görsel sanatlar, ekoloji, el sanatları, müzik kulübü, dekoratif sanatlar, beden eğitimi, müzik kulübü, sinema, dans ve tiyatro kulüpleri bulunmaktadır. Bunlara ek olarak okulda organik beslenme, güvenlik, dini eğitim, yaz okulu, servis, rehberlik gibi hizmetler de bulunmaktadır. Okul bu hizmetler ile öğrencilerinin hak ve sorumluluklarını korumaya çalışmaktadır.
Özel Yeni Nesiller Anaokulu, kişiye özel eğitim programlarını benimsemiştir. Okul bu eğitim programları ile öğrencilerin ihtiyaç ve isteklerini hızlı bir biçimde tespit ederek çözüme kavuşturma odaklı çalışmalar yürütmektedir. Bu eğitim yaklaşımları ile öğrenci kendini tanıma, öz güvenini kazanma ve yeteneklerini keşfetme yolunda önemli adımlar atabilmektedir. Yeni Nesiller Anaokulu'nda İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir. Okul öğrencilerine sunduğu modern eğitim materyalleri ile gelişen ve değişen dünya düzenine uyum sağlama yolunda çalışmalar yapmakta, öğrencilerini bu imkanlar sayesinde sosyal yaşamda daha etkin bireyler haline getirmeye çalışmaktadır. Kurumda psikolik danışman bulunmakta olup 3 ile 6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim verilmektedir. Dersler tam gün ve sabahçı olmak üzere iki grupta işlenmektedir. Tam gün grubu dersleri 07.00'da başlayıp 19.00'da son bulmakta, sabahçı grup dersleri 08.00'da başlayıp 13.30'da son bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yeni Nesiller Anaokulu İletişim Bilgileri

Yunuseli Mah. 641. Sk. No:38, Osmangazi /bursa
0 224 242 01** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum